18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
odestek przestępstw
nowynick • 2016-02-08, 8:11
Z zasłyszanych rano informacji TOK FM

niemiecka policja przedstawiła dane odnośnie przestępstw wśród azylantów od października 2014.

Okazuje się, że wśród irackich i syryjskich uchodźców 5% podadło w konflikt z prawem..

Co 20 osoba? No nie jest tak źle...

Potem podali info o odestku wśród algierczyków i marokańczyków. 40% !!!.

Kurwa zakładając, że nie każdego złapali to przeszło połowa z nich. Nie jestem rasistą czy islamofobem (tak w ogóle czy Wy boicie się islamu, że tak się niektórzy określają?), ale ja pierdole żeby niemal co drugi (conajmniej!) był przestępcą to już musi być z nimi coś nie tak

PS kiedy wybuchła wojna w Maroku i Algierii, bo coś chyba przegapiłem?
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-02-09, 12:13
Up

raczej kwestia pisania na smartfonie

@xmefjux

po prostu nie jestem rasistą, na studiach poznałem kilku czarnych i azjatów ( o wyznanie nie pytałem) normalni ludzie i do pogadania i do żartów, kiedyś chodziłem z Wietnamką, jeden z najlepszych kumpli okazał sie po latach synem Irakijczyka -muzułmanina i jakoś nie przeszkodziło przyjaźnić się dalej... Większość ludzi innych nacji zachowuje się dokładnie jak my, a że kilku pojebów wyrobiło im światową opinię inna bajka...

PS poród mojej córki odbierała imigrantka - Białorusinka (chyba dalej pracuje w szpitalu MSWiA w Warszawie), więc w kwestii normalnych imigrantów (bez prania mózgu z wirowaniem przy użyciu nadinterpretowanego Koranu) też mam odmienne od Was zdanie...
Zgłoś
Avatar
H................R 2016-02-09, 13:36
Zasłyszałeś coś w radiu nie sprawdziłeś dokładnie w innych mediach i postanowiłeś napisać temat na podstawie informacji którą źle zrozumiałeś.

wiadomosci.onet.pl/swiat/fakty-i-mity-niemieckie-statystyki-nt-przeste... Artykuł na onecie na temat tego raportu mówi o 0,5% syryjczyków ale nie w całych Niemczech a tylko w Kolonii.

Dlatego stwierdzam, że autor tego tematu jest debilem.
Zgłoś
Avatar
xmefjux 2016-02-09, 14:42
@nowynick
Nie zrozumiałeś mnie. Podając zwyczajne statystyki, które są najzwyczajniej neutralne, nie ma potrzeby aby mówić o swoich poglądach czy przekonaniach. To, że 40% przestępstw jest popełnianych przez algierczyków nie ma nic wspólnego z tym czy jesteś rasistą czy nie, rozumiesz? A wydaje mi się, że podając taką informację pomyślałeś, że możesz być posądzony o rasizm jest wynikiem całej tej lewackiej, tęczowej, multikulti propagandy, którą widzimy kurwa wszędzie, na każdym kroku.
Zgłoś
Avatar
UberPatriot 2016-02-09, 20:22
kurwa 5% to mało ?! to załóżmy ja mam w swojej miejscowości 1000 mieszkańców, 50 popadło w konflikt z prawem. I to raczej nie mały bo uchodźców raczej pijanych na rowerach nie łapią, to trochę miałbym obawy do tego gdzie żyję skoro w co piątym domu teoretycznie siedzi człowiek który popełnił przestępstwo.
Zgłoś
Avatar
bingo100 2016-02-09, 22:36
Gdzie są te dane? Chętnie zobaczę dane liczbowe a nie procentowe. Bo zaraz się okaże, że 5% z 50,000 Syryjczyków i 40% ze 100 Algierczyków na przykład.
Zgłoś
Avatar
D................7 2016-02-10, 9:09
Cytat:

To, że 40% przestępstw jest popełnianych przez algierczyków nie ma nic wspólnego z tym czy jesteś rasistą czy nie, rozumiesz?



Nie widzisz różnicy między tym co napisałeś a zdaniem "40% Algierczyków popadło w konflikt z prawem"? Serio? O kurwa, jest gorzej niż myślałem ale zaczynam bać się nie imigrantów tylko rodaków.
Zgłoś