18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
odestek przestępstw
nowynick • 2016-02-08, 8:11
Z zasłyszanych rano informacji TOK FM

niemiecka policja przedstawiła dane odnośnie przestępstw wśród azylantów od października 2014.

Okazuje się, że wśród irackich i syryjskich uchodźców 5% podadło w konflikt z prawem..

Co 20 osoba? No nie jest tak źle...

Potem podali info o odestku wśród algierczyków i marokańczyków. 40% !!!.

Kurwa zakładając, że nie każdego złapali to przeszło połowa z nich. Nie jestem rasistą czy islamofobem (tak w ogóle czy Wy boicie się islamu, że tak się niektórzy określają?), ale ja pierdole żeby niemal co drugi (conajmniej!) był przestępcą to już musi być z nimi coś nie tak

PS kiedy wybuchła wojna w Maroku i Algierii, bo coś chyba przegapiłem?
Zgłoś
Avatar
H................R 2016-02-08, 8:21 33
To niedolna propaganda oparta na zmanipulowanych danych niemieckiej policji. Tajemnicą poliszynela jest to, że niemiecka policja nawet nie ściga sprawców kradzieży w sklepach ponieważ koszty postępowania są za wysokie a w przypadku innych przestępstw dokonywanych przez książąt pustyni robi wszystko żeby nie zarejestrować spawy lub ją wyciszyć (np sprawa 13 Rosjanki zgwałconej w Berlinie). Oczywiście nikt z polityków nie zdaje sobie sprawy z tego, że utwierdzają nielegalnych uchodźców zasiłkowych w przekonaniu, że są bezkarni i takimi praktykami zachęcają ich do popełniania cięższych przestępstw takich jak fala gwałtów, rabunków i kradzieży w sylwestrową noc w całych niemczech i wtedy też policja nie reagowała utwierdzając nowych przybyszów swoją biernością w ich poczuciu bezkarności czym zachęciła ich o jeszcze większej brutalności w przyszłości. Spirala przemocy nakręca się a polityczne wahadło które obiło bardzo mocno w lewo już niedługo wykona ostry zwrot na prawo.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2016-02-08, 8:50 69
nowynick napisał/a:

Nie jestem rasistą czy islamofobem



To zacznij być, bo tak to właśnie wygląda. Gówna nie można tolerować.
Zgłoś
Avatar
KillerLaugh 2016-02-08, 9:08 4
Jak państwo może udawać, że nic się nie dzieje i udzielać azylu przestępcom z zewnątrz, szydząc przy tym z natywnych ofiar? Przecież to jest kompletne zaprzeczenie roli państwa jako instytucji w jego pierwotnym celu, dla którego zostało przywołane. Ściąganie do kraju kryminogennej grupy o skuteczności 40%< to nie pokaz tolerancji, a zbrodnia i to przeciwko własnemu narodowi!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-02-08, 9:39 2
eunstachy napisał/a:



To zacznij być, bo tak to właśnie wygląda. Gówna nie można tolerować.



za bardzo lubię nastoletnie Azjatki żeby być rasistą
Zgłoś
Avatar
r................4 2016-02-08, 12:13
Jebać Maroko, Algierię , Niemcy , Islam i czego tylko sobie jeszcze chcecie
Zgłoś
Avatar
grave22 2016-02-08, 13:06 2
Tak sie prowadzi wojny w XXl wieku. Destabilizuje sie sytuacje w danym panstwie. Mamy tu do czynienia z destabilizacja zamieszkami do tego destabilizacja waluty, w zasadzie calej unii europejskiej. Potem przychodzi ktos bogaty jak stany i przejmuje wazne i dochodowe "firmy". mam te info bo ostatnio zaczalem ogladac prison break noi pare ciekawych materialow na youtubie
Zgłoś
Avatar
maksym_gorki 2016-02-08, 18:41 2
Słuchałeś TOK FM? To tak jakbyś czytał GW.
Zgłoś
Avatar
miskolargol 2016-02-09, 5:25
0,5% a nie 5%.Reszta sie zgadza.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2016-02-09, 8:18
Up

problemów ze słuchem nie mam. Zresztą 5% to odsetek pewnie w miarę przeciętny i Polacy pewnie też coś koło tego... Te 40 nieco bardziej mnie przeraziło...
Zgłoś
Avatar
parolpl 2016-02-09, 8:19
Wiadomość z dupy;
pomijam fakt słabej wykrywalności przestępstw (choć pewnie jakaś jest), to uwzględniono tylko 4 "nacje".
nie uwzględniono turasów, których sporo tam jest (może jakaś jeszcze inna tam jest). Zreszta oni nawet porządnie nie robią statystyk wobec emigrantów, wiec już na starcie jest takie coś gówno warte.
Zgłoś
Avatar
MrPink 2016-02-09, 8:37
A kto te newsy podawał? Funkcjonariusz Żakowski?
Zgłoś
Avatar
xmefjux 2016-02-09, 9:19
Ok podałeś jakieś statystyki i na tym post mógłby się skończyć... Po chuj jakieś komentarze, że nie jesteś rasistą? Podajesz statystyki, proste fakty. Gdzie tu rasizm? Ogarnij się chłopie, nie daj się zastraszyć i wmówić sobie lewacką propagandą, że coś tak banalnego może już być uznane za rasizm.
Zgłoś
Avatar
Danon99 2016-02-09, 10:19
Marokańczyków to za przemyt haszu łapią
Zgłoś
Avatar
werther 2016-02-09, 10:22
nowynick napisał/a:

odestek przestępstw



Cytat:

Z zasłyszanych rano informacji TOK FM



Cytat:

5% podadło w konflikt z prawem..



Cytat:


Potem podali info o odestku wśród algierczyków i



Nie słuchaj lewackiego radia, bo to odmóżdża. Patrząc na twoją pisownię, to niestety słuchasz go od dłuższego czasu...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie