18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:14
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
Avatar
Krakus76 2015-11-13, 20:08
Super aktualne
Zgłoś
Avatar
fezer44 2015-11-13, 20:25 1
Doktorze twoje słowa są jeszcze dzisiaj aktualne , i pragnę aby twoje słowa zobowiązywały jeszcze raz.
Zgłoś
Avatar
Toolpa 2015-11-13, 20:32 2
W tym kraju Żydzi mają się bardzo dobrze niestety...
Zgłoś
Avatar
Pegasi 2015-11-13, 20:40
co jest z wami? nie zgadzacie sie z jego słowami?
Zgłoś
Avatar
dddt 2015-11-13, 21:18
tata?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-11-13, 21:19 1
Kurwa...mam nauczkę za dawanie piwa przed obejrzenie całości. Nie było kosmicznych sztuczek
Zgłoś
Avatar
karimata2121 2015-11-13, 21:40
Członkowie partii nie martwcie się!
Zgłoś
Avatar
monto 2015-11-13, 22:42
Przerazajace jak czasy sa sobie podobne wtedy nienawisc do zydow, a teraz niby do imigrantow. Idealy rzeszy byly swietlane, na pierwszym miejscy tez mieli postawiona rodzine, dobro, i sprawiedliwosc. A calym zlodziejstwem i wszytkimi najgorszymi i rzecami obiwniali zydow. Wszedzie mowi i sie o obozach smierci, ale ja chce wiedziec dlaczego akurat zydzi? o czym wiedzial hitler i dlaczego wybral ta rase do eksterminacji, twierdzac, ze bez nich bedzie lepiej...
Zgłoś
Avatar
ganja125 2015-11-13, 23:15
monto
egipcjanie też ich eksterminowali, cos w tym musi być głębszego... może są bardziej kaloryczni od węgla?
Zgłoś
Avatar
kartonxcs 2015-11-13, 23:16
Kumpel111 napisał/a:



Liczę na ból dupy takich polaczków jak ty. Goebels wielkim człowiekiem był, Sieg Heil!



Gebels był wrogiem moich blizkich i przyjaciuł i ich rodzin, tak więc jest również i moim wrogiem. Sieg cHuj ci w dupe, niech ból dupy będzie z tobą do końca twoich dni.
Zgłoś
Avatar
Haylash 2015-11-13, 23:38 1
kartonxcs napisał/a:



Gebels był wrogiem moich blizkich i przyjaciuł i ich rodzin, tak więc jest również i moim wrogiem. Sieg cHuj ci w dupe, niech ból dupy będzie z tobą do końca twoich dni.


Niech słownik będzie z tobą.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-11-14, 0:53
monto napisał/a:

Przerazajace jak czasy sa sobie podobne wtedy nienawisc do zydow, a teraz niby do imigrantow. Idealy rzeszy byly swietlane, na pierwszym miejscy tez mieli postawiona rodzine, dobro, i sprawiedliwosc. A calym zlodziejstwem i wszytkimi najgorszymi i rzecami obiwniali zydow. Wszedzie mowi i sie o obozach smierci, ale ja chce wiedziec dlaczego akurat zydzi? o czym wiedzial hitler i dlaczego wybral ta rase do eksterminacji, twierdzac, ze bez nich bedzie lepiej...



na prawde az tak malo o tym kurestwie wiesz?
Zgłoś
Avatar
UBcjaPOLSKA 2015-11-14, 2:48
Więcej przemówień tego wielkiego męża stanu powinno być tłumaczone, tak jak Bismarka.
Nie zmienia to faktu, że to wróg! W końcu nas pokonali - więc trzeba wyciągnąć wnioski bazując na ich knowhow.
Zgłoś
Avatar
kartonxcs 2015-11-14, 9:26
Haylash napisał/a:


Niech słownik będzie z tobą.



''*Bliskich *Przyjaciół'' hehe dzięki za zwrócenie uwagi
Zgłoś
Avatar
Wulf 2015-11-14, 11:32
Ode mnie piwo i ukłon w stronę Kumpel111, że nie boi się mówić co myśli i za to że myśli co mówi w przeciwieństwie do innych. Gdyby doszło kiedyś do spotkania twarzą w twarz, to drugie piwo stawiam dobrej jakości w barze.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie