18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 10:39
Avatar
CrystalFairy 2023-02-12, 13:41 4
grudzin7 napisał/a:

oho, mamy eksperta, który potrafi wyliczyć prędkość z rozpikselowanego filmu. Lata szkoleń nie poszły na marne



Można na przykład używać mózgu i wyciągnąć wnioski, że wyświetlona na początku prędkość dotyczy samochodu lub ograniczenia, bo motocyklisty, to raczej nikt o takową już nie zapyta a na 70km/h mi to nie wygląda. Co więcej, skoro pismo wygląda na koreańskie, to można założyć z wysokim prawdopodobieństwem, że nagranie pochodzi stamtąd a u nich obowiązuje ruch prawostronny, więc jeśli popierdalał tyle prawym pasem, to mam nadzieję, że w tym akwenie obok były duże, drapieżne ryby.

Oczywiście gówno słychać, więc początek filmiku może być również po japońsku a napisy pochodzą po prostu z koreańskiego serwisu a tam (Japonia) już obowiązuje ruch lewostronny, co nie zmienia domysłu, że jednak to 70km/h dotyczy samochodu, więc tu mogę odpuścić mu drapieżne ryby.

I znowu - dokładnie nie mogę ocenić prędkości motocyklisty na nagraniu, choć nie ze względu na jakość, ale jestem w stanie w 100% ocenić prędkość z jaką porusza się motocyklista po nagraniu - nie porusza się.
Zgłoś
Avatar
encoder178 2023-02-12, 13:49 2
kurwa ale sie w tym aucie cieszą xD
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2023-02-12, 14:08 8
trytodie napisał/a:

drą japy bo wiedzą że zabili gościa bo wyciągnęli prawo jazdy z chipsów



Nieno coty. Wyjęli pewnie z twojego łba skoro sądzisz, że tak zapierdalającego dawcę można było sprawnie dostrzec.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-02-12, 14:27
Zajebiste szkoda tylko że taka słaba jakość...mogłoby być krwisto. Sam wysiadłbym z auta z kamerą żeby sprawdzić co tam u niego słychać
Zgłoś
Avatar
wojownik070707 2023-02-12, 14:35
Na pewno leciał ponad 250. Ale miał przecież kawał pobocza do ominięcia, musiał spanikować i po heblach
Zgłoś
Avatar
smc 2023-02-12, 14:37 2
To nie jest żaden dawca.

Po tym uderzeniu ograny to miazga, więc w całości idzie na śmietnik...
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2023-02-12, 14:37
I chuj z wraz miał typ pogrzeb na morzu .... Może akurat gość był marynarzem
Zgłoś
Avatar
koko69 2023-02-12, 15:01 1
nie nazywajcie ich dawcami bo organy po tych wypadkach nie nadaja sie do niczego
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2023-02-12, 15:12
Nie chciałbym od niego organów...
Zgłoś
Avatar
Pentagram1996 2023-02-12, 15:19
haha ale śmiesznie koło się zablokowało w aucie jak by ktoś pizde darł
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-02-12, 16:10 2
trytodie napisał/a:

drą japy bo wiedzą że zabili gościa bo wyciągnęli prawo jazdy z chipsów



Kretyn zabił się sam, przekręcając manetkę gazu do oporu, a chwilę wcześniej wyłączając mózg..
Zgłoś
Avatar
M1Cro 2023-02-12, 16:57
Heliar napisał/a:

Skoro nie widzisz gościa na prostej drodze i co ważniejsze, nie potrafisz ocenić jego prędkości, to przesiądź się na hulajnogę.



Człowieku co za głupoty wypisujesz, koleś który zapierdala sam jest sobie winien i dobrze że się tak skończyło, mógł debil zabić innych ludzi
Zgłoś
Avatar
Kalisiek 2023-02-12, 19:31
trytodie napisał/a:

drą japy bo wiedzą że zabili gościa bo wyciągnęli prawo jazdy z chipsów



Weź oddaj ojcu telefon
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-02-12, 19:36
Pantaran napisał/a:

Heliar napisał/a:

Skoro nie widzisz gościa na prostej drodze i co ważniejsze, nie potrafisz ocenić jego prędkości, to przesiądź się na hulajnogę.[/quote nie za pedzaj się dodaj do sytuacji samochód z tyłu który ogranicza widoczność i debila na piźdźiorku nie jesteś w stanie zobaczyć. A jak jeździsz i patrzysz się non stop w lusterko wsteczne wyczekując debila z zamkniętym licznikiem to uważaj żebyś w tego z przodu nie zajebał



O kurwa nie wiedziałem, że mam patrzeć w lusterko wsteczne, przy zmianie pasa, zawsze używam bocznego, o ja głupi

M1Cro napisał/a:

Człowieku co za głupoty wypisujesz, koleś który zapierdala sam jest sobie winien i dobrze że się tak skończyło, mógł debil zabić innych ludzi



Jest masa debili, którzy nie wiedzą po co są lusterka i nie potrafi z nich korzystać, choćby przy parkowaniu, a jeszcze więcej nie potrafi oceniać odległości czy prędkości patrząc w nie. Motocyklistę widać na prostej z daleka, jeśli tylko zerkniesz, a nie upewnisz się jak szybko zapierdala, to masz to co na filmiku. Jakość hujowa, a motocyklistę i tak widać. Motocyklista sam sobie winien, ale nie zmienia to faktu, że kierowca go po prostu zabił przez swoją nieuwagę.
Zgłoś
Avatar
Cipczan 2023-02-12, 21:24
Temu nawet rogówki rozjebało. Na handel narządami ni chuja nie będzie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie