18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Juzwa 2020-05-21, 9:02 36
No coś kurwa pięknego. Polskich policmajstrów powinno się tam wysłać na szkolenie.
Zgłoś
Avatar
sajgon 2020-05-21, 9:12 21
Jaki kurwa pan murzyn - czarnuch pierdolony
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-21, 9:22 14
sajgon napisał/a:

Jaki kurwa pan murzyn - czarnuch pierdolony


myślałem że sarkazm był oczywisty...
Zgłoś
Avatar
JESTEMGEJEM 2020-05-21, 10:21 6
Ci policjanci to gorsi idioci od czarnuchow których odpadają. Dostał koleś z 7 kulek i krzyczą dont move .
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-05-21, 11:37 7
JESTEMGEJEM napisał/a:

Ci policjanci to gorsi idioci od czarnuchow których odpadają. Dostał koleś z 7 kulek i krzyczą dont move .



to można być gorszym od odjebywanego czarnucha?

PS spoko nick
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-05-21, 11:42 2
Fascynuje mnie ile oni potrafią magazynków w jednego typa wpierdolic. Chyba maja jakiś kontrakt z
Mcdonalds na dostawę mielonki?
Zgłoś
Avatar
muldzio 2020-05-21, 11:48 6
Juzwa napisał/a:

No coś kurwa pięknego. Polskich policmajstrów powinno się tam wysłać na szkolenie.



naszym nie jest aż tak bardzo potrzebne szkolenie co zmiany ustaw i co najważniejsze przełożonych!

a za etnicznie podejrzanego napchanego ołowiem zawsze piwko leci
Zgłoś
Avatar
edmund 2020-05-21, 12:14 2
taniej zastrzelić niż wyszkolić psa któremu mogłaby się stać krzywda gdyby go puścił na nigusa
Zgłoś
Avatar
Ludobojstw0 2020-05-21, 12:56 2
Wyjebie każdy magazynek i stay down dont move
Zgłoś
Avatar
contracts 2020-05-21, 14:33 5
Po raz setny... ile trzeba mieć rozumu żeby wyciągać nóż przeciwko uzbrojonym policjantom?
Zgłoś
Avatar
Kepeszek 2020-05-21, 15:57
No debil. xd ale by burka puscili to moze by bambo przezyl
Zgłoś
Avatar
Student85 2020-05-21, 16:20
Typowe samobójstwo przez policjanta. Niestety to tak często wyglada w USA - kraju wielkich możliwości ale i kraju wielkich nierówności. Wystarczy pomyśleć ze koleś miał raka, nie ma ubezpieczenia i środków na leczenie ( dla sadolowych specow przypomnę ze w stanach sluzba zdrowia nie jest „darmowa” ) a przez kryzys stracił prace.. Łatwo oceniać na pierwszy rzut oka
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-05-21, 17:37 1
Student85 napisał/a:

Typowe samobójstwo przez policjanta. Niestety to tak często wyglada w USA - kraju wielkich możliwości ale i kraju wielkich nierówności. Wystarczy pomyśleć ze koleś miał raka, nie ma ubezpieczenia i środków na leczenie ( dla sadolowych specow przypomnę ze w stanach sluzba zdrowia nie jest „darmowa” ) a przez kryzys stracił prace.. Łatwo oceniać na pierwszy rzut oka



Co go uprawnia i usprawiedliwia do biegania miedzy ludźmi z nożem..

kurwa, nie wiem czy masz świadomość ale PIERDOLISZ JAK POTRZASKANY opcjonalnie lewak z spierdolonym wizerunkiem świata...
Zgłoś
Avatar
Mgmacius 2020-05-21, 17:52
HAL9000/2 napisał/a:

Co go uprawnia i usprawiedliwia do biegania miedzy ludźmi z nożem..
kurwa, nie wiem czy masz świadomość ale PIERDOLISZ JAK POTRZASKANY opcjonalnie lewak z spierdolonym wizerunkiem świata...



Zdecydowanie lewak. Taki co jak mu matkę w lesie wyruchajq to będzie płakał czy czasem trypla od niej nie złapali...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie