18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
wormarder 2013-12-29, 18:59
coś jest nieugotowane? wyjebać i gotować od początku!
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-12-29, 19:09
Gordon to pizda. Oglądałem program gdzie był w Azji. Pierdolony idiota nawet nie umiał ryżu ugotować. Potrawę podał z półgodzinnym opóźnieniem, a samo żarcie wg. kitajców było zwyczajnie przeciętne.
Zgłoś
Avatar
Blezzer 2013-12-29, 19:13
Kurwa i ten jej tępy wzrok. Kucharka i nie potrafi makaronu ugotować, a na dodatek kurwa jest w kuchni, czyli naturalnym środowisku. Taka to już tylko do odstrzału.
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-29, 19:18
Ma ktoś stronkę z której można ściągnąć całe odc, najlepiej z lektorem, pamiętam, jak to się za dzieciaka oglądało.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-12-29, 19:25 3
zincum napisał/a:

Proste. Jak ty. Gwiazdki oponki, no kurwa wyróżnik w chuj. Dla takich jak ty chyba. Poza tym, to jak on nadzoruje swoją restaurację, skoro od lat jest zwyczajnym celebrytą. W programach o niby kucharzeniu, które tak na serio niczym się nie różnią od "dlaczego ja" czy tam innych gówien komercyjnych stacji.

Zastanów się zanim coś napiszesz. Bo to tak, jakbyś napisał, że na jakimś pizzaportal są obiektywne opinie o danym lokalu. Ja, stary już, tego nie łykam. A ty niby młody, umysł jasny i czysty...

Gwiazki mnie walą, podejrzewam że większość smakoszy walą. A ty spijasz z ekranu takie pierdoły, mając nadzieję, że później w necie błyśniesz.

To jest prymitywne, reżyserowane show dla tępych ciołków, co nawet wodę przypalają. Potrafisz to przyjąć do wiadomości?



4dychy na karku, a obraża 18letnią użytkowniczkę, bo ma inne zdanie nie potrafię przyjąć do wiadomości, bo jestem prosta jak gwiazdki oponki
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 20:06
Do 40 to jeszcze trochę brakuje. Gdzie ja ciebie obrażam?
Pokolenie emo.
Zgłoś do administracji.
Zgłoś
Avatar
Sick_Stick 2013-12-29, 20:48 3
to wszystko pod kamere, taki scenariusz...
Zgłoś
Avatar
rozasty 2013-12-30, 4:39
zincum napisał/a:

Jak Gesslerowa odpiernicza podobne szopki to wyzywacie od lewaków


Sorry, ale Magda Gessler ukończyła malarstwo w Akademii Sztuk Pięknych w Madrycie i tylko była żoną Piotra Gesslera, członka rodziny warszawskich restauratorów.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-30, 8:33
Nazwisko nosi, ma do tego prawo.

Wasz idol, Gordon, cytat z wiki: "... jednak gdy skończył osiemnaście lat, ze względu na kontuzję, postanowił kontynuować naukę w szkole o kierunku hotelarskim. Wkrótce potem rozpoczęła się jego zawodowa kariera, jako szefa kuchni..."

Faktycznie, autorytet.
Zgłoś
Avatar
Perezz 2013-12-30, 10:04 1
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-12-30, 13:35
ale ona ma cieloka w oczach
Zgłoś