18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Mayday_Dune 2013-12-29, 0:15 73
Oby suka kiedyś poczuła głód..
Zgłoś
Avatar
HitlerIsProudOfMe 2013-12-29, 0:20 39
Ta murzynka wygląda jakby dwa dni jarała.
Zgłoś
Avatar
L................R 2013-12-29, 0:26 39
Lubie tego Ramseya,przynajmniej się nie pierdoli i nie wali w bambuko
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-12-29, 0:52 39
tak się podaje makaron po cygansku
Zgłoś
Avatar
FtR. 2013-12-29, 1:00
U Ramseya chyba nie było jeszcze odcinka, by coś nie było po całości spierdolone. A przynajmniej ja jeszcze na takiego nie natrafiłem. Zaskakuje mnie tylko fakt, że przychodzą tam do niego osoby teoretycznie doświadczone w gotowaniu; każdą kurwa rybę robili, wszystko żarli, a potem wychodzi, tak jak tutaj, że babka zjebała chyba z 5 porcji makaronu (nie znam tego dania, ale nie wygląda na super trudne...)
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-29, 6:32
A mi makaron zawsze wychodzi
Zgłoś
Avatar
G................y 2013-12-29, 8:22 4
Gordonek jest wyjebany w kosmos - nie pierdoli się w tańcu, wali z mostu - a ona potrzebowała dosłownie 30 sek żeby makaron doszedł i żeby nie został "przeciągnięty" kretynka
Zgłoś
Avatar
Un_Nem 2013-12-29, 9:25 5
tak. baby sa tepe. ile mozna razy kurwa jedno a to samo gotowac i non stop to spierdolic
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-12-29, 17:31
Gordon_Ramsay napisał/a:

Gordonek jest wyjebany w kosmos - nie pierdoli się w tańcu, wali z mostu - a ona potrzebowała dosłownie 30 sek żeby makaron doszedł i żeby nie został "przeciągnięty" kretynka



Te dlaczego piszesz o sobie w osobie trzeciej?
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-12-29, 17:32
FtR.
Po pierwsze ładnie to wygląda w TV .
Po drugie to nie jest angaż do kababowni czy innej budki z hot-dogami. Potrawy w porządnych restauracjach MUSZĄ trzymać jednakowy standard. Im bardziej znany szef kuchni tym więcej problemów.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-12-29, 17:32
Podczas oglądania tego filmiku naszła mnie refleksja:
gdybym to ja występował w tym konkursie, i miałaby mi rozkazywać ta brudna, czarna szumowina to bym jej powiedział, żeby klękała przed białym panem.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 18:02 5
Mnie nachodzi inna refleksja. Pierwszego dnia, gdybym miał pracować z takim despotą, to bym mu zajebał patelnią w twarz po 10 minutach. Wprowadzanie ludzi w stres, wieczne wyzwiska, przypierdalanie się o nic pod kamerkę ma na coś wpłynąć pozytywnie?. Kuchnia to nie wyścigi. Jak ktoś ma jednocześnie zapierdalać po 3 patelniach i 5 garnkach to jak to może wyjść dobre?

Ciołki, to szoł. Następne będzie sprzątanie kibla na czas albo pierdzenie basem. Jaracie się tym jak dzieci lizakiem. Jak Gesslerowa odpiernicza podobne szopki to wyzywacie od lewaków. Jeden chłam.

A wszystkim sceptykom polecam jajecznicę według Gordona. Zapewniam was, takiego gówna w życiu nie jedliście.
Zgłoś
Avatar
benzedrine 2013-12-29, 18:12 4
@zincum ktoś kto pakuje się do kuchni faceta mającego restauracje zasługujące na gwiazdki Michelin musi liczyć się z tym, że nie będą się z nim cackać jak z jajkiem. nie umiesz gotować to wypierdalaj, proste.
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-29, 18:28
Proste. Jak ty. Gwiazdki oponki, no kurwa wyróżnik w chuj. Dla takich jak ty chyba. Poza tym, to jak on nadzoruje swoją restaurację, skoro od lat jest zwyczajnym celebrytą. W programach o niby kucharzeniu, które tak na serio niczym się nie różnią od "dlaczego ja" czy tam innych gówien komercyjnych stacji.

Zastanów się zanim coś napiszesz. Bo to tak, jakbyś napisał, że na jakimś pizzaportal są obiektywne opinie o danym lokalu. Ja, stary już, tego nie łykam. A ty niby młody, umysł jasny i czysty...

Gwiazki mnie walą, podejrzewam że większość smakoszy walą. A ty spijasz z ekranu takie pierdoły, mając nadzieję, że później w necie błyśniesz.

To jest prymitywne, reżyserowane show dla tępych ciołków, co nawet wodę przypalają. Potrafisz to przyjąć do wiadomości?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie