18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Odkurzacz
mackk84 • 2014-01-18, 10:33
Wczoraj, kiedy wymieniałem worek w odkurzaczu, odkryłem że kobieta i odkurzacz mają pewną cechę wspólną. I jedno i drugie ciągnie bez oporów jak jest puste.

Zgłoś
Avatar
osa79 2014-01-18, 10:53
ładny miałeś sen
Zgłoś
Avatar
klaszak 2014-01-18, 12:32
Synu! Jestem z Ciebie dumny!
Zgłoś
Avatar
saves 2014-01-18, 12:35 42

W sklepie
-Ten odkurzacz to dobrze ciągnie?
-Panie, aż łzy lecą.
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-01-18, 14:44 1
Ojj, nie tylko te puste... Inteligentki troszkę podpite dla odwagi też się nie opierdalają, przekonasz się o tym na studiach, że nawet dziewczyny z głową na karku mają w sobie trochę "kurewki"
Zgłoś
Avatar
a................m 2014-01-18, 15:11
@mackk84 dlaczego ty, odkurzasz w domu?!
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-18, 16:22
@Lopez

Tak, bo na studiach masz inteligentne dziewczyny. Mhm.
Zgłoś
Avatar
Hemoglobina24 2014-01-18, 16:22
up

bo nie ma kobity proste więc musi zabawiać sie z odkurzaczem
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-01-18, 17:13
606 napisał/a:

@Lopez

Tak, bo na studiach masz inteligentne dziewczyny. Mhm.



Ty za to w KFC na kasie zapewne masz masę.

Nie mówię że wszystkie, jeśli studiujesz politologię to możesz mieć takie zdanie przygłupie. Chodzi o to, ze dopiero na studiach zauważyłem takie zjawisko. Kobieta z klasą, która ma poukładane w głowie, w łóżku wcale się nie ogranicza do tradycyjnego seksu, jak to jest zazwyczaj uważane i mówi się że tylko puste panienki są zdolne do obciągania itp.

poza tym, zaruchaj coś porządniejszego to pogadamy, bo chyba serio nie masz pojęcia co mam na myśli skoro takie rzeczy wypisujesz.
Zgłoś
Avatar
black88 2014-01-18, 17:40
Lopez napisał/a:



Ty za to w KFC na kasie zapewne masz masę.

Nie mówię że wszystkie, jeśli studiujesz politologię to możesz mieć takie zdanie przygłupie. Chodzi o to, ze dopiero na studiach zauważyłem takie zjawisko. Kobieta z klasą, która ma poukładane w głowie, w łóżku wcale się nie ogranicza do tradycyjnego seksu, jak to jest zazwyczaj uważane i mówi się że tylko puste panienki są zdolne do obciągania itp.

poza tym, zaruchaj coś porządniejszego to pogadamy, bo chyba serio nie masz pojęcia co mam na myśli skoro takie rzeczy wypisujesz.



Łot prawdziwi ruchacz mili Państwo! I to studentki rucha, nie byle plebs z KFC
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-01-18, 17:46
black88 napisał/a:



Łot prawdziwi ruchacz mili Państwo! I to studentki rucha, nie byle plebs z KFC



Jesteśmy chyba dorosłymi ludźmi i raczej jest to rzeczą normalną że ludzie ze sobą sypiają. Nie wszyscy są tu grubymi kucami mieszkającymi z matką. Nie wiem skąd te poruszenie.
Zgłoś
Avatar
606 2014-01-18, 21:29
Poruszenie jest, bo z nas obu obawiam się, że tylko ja rucham "coś" porządniejszego niż przyjebaną studentkę z animacji kultury, a ty sapiesz i miotasz się jak niewyżyty spaślak.

Pozwoliłem sobie na odmienne od ciebie zdanie poparte kurwa doświadczeniami w życiu (studenckie miasto, 90% ludzi jakich znam to jebani studenci, niemal wszystkie moje kobiety były studentkami z różnych kierunków, od żałosnej filozofii i ASP przez kurwa akademię medyczną i bezpieczeństwo narodowe) i OGROMNA ilość studentek to kretynki. To, że dziewczyna jest na studiach nie oznacza, że jest inteligentna, zwłaszcza w Polsce.
I o TO mi chodziło, ty ubogi intelektualnie agresywny mentalny gimbie.

Poza tym pracuję w prywatnej firmie jako koordynator-kierowca, mieszkam ze swoją kobietą w (uważaj) własnym mieszkaniu na ciężkim kredycie i nawet nie jestem gruby (niestety staram się przytyć, bo brakuje mi 8 kg do wymarzonej wagi). No przejebany szerlok z ciebie.

Wpadł kurwa imbecyl i obraża, "szybki" lopez, pies na baby, ja pierdolę
Zgłoś
Avatar
Lopez 2014-01-18, 22:18
606 napisał/a:

Poruszenie jest, bo z nas obu obawiam się, że tylko ja rucham "coś" porządniejszego niż przyjebaną studentkę z animacji kultury, a ty sapiesz i miotasz się jak niewyżyty spaślak.

Pozwoliłem sobie na odmienne od ciebie zdanie poparte kurwa doświadczeniami w życiu (studenckie miasto, 90% ludzi jakich znam to jebani studenci, niemal wszystkie moje kobiety były studentkami z różnych kierunków, od żałosnej filozofii i ASP przez kurwa akademię medyczną i bezpieczeństwo narodowe) i OGROMNA ilość studentek to kretynki. To, że dziewczyna jest na studiach nie oznacza, że jest inteligentna, zwłaszcza w Polsce.
I o TO mi chodziło, ty ubogi intelektualnie agresywny mentalny gimbie.

Poza tym pracuję w prywatnej firmie jako koordynator-kierowca, mieszkam ze swoją kobietą w (uważaj) własnym mieszkaniu na ciężkim kredycie i nawet nie jestem gruby (niestety staram się przytyć, bo brakuje mi 8 kg do wymarzonej wagi). No przejebany szerlok z ciebie.

Wpadł kurwa imbecyl i obraża, "szybki" lopez, pies na baby, ja pierdolę



Chyba tu komuś żyłka pierdząca pierdolnęła. Fakt, może za mocno poleciałem, byłem jeszcze pijany więc ze skruchą mogę Cię przeprosić za przezwiska.
Ja wiem że jest masa kretynek na studiach, ale głownie mi chodzi o to, że tylko im jest przypisywany oral (temat). Chę wyjąśnić że wszystkie sa do tego zdolne! Każda ma w sobie trochę "kurewki" te puste oraz te które z którymi wytrzymasz resztę życia. Napisałem że z tym zjawiskiem dopiero spotkałem się na studiach, a Ty wyskoczyłeś jakbyś wszystkie studentki wrzucił do jednego worka. Studiuję kierunek wojskowo-lekarski, szczerze to kilka lat temu, gdy przychodziłem na studia byłem przekonany że nic tam ciekawego nie spotkam, prócz cnotek z lekarskiego i patologi z położnictwa. Jednak zostałem mile rozczarowany, a na dodatek mam dobry kontrast poziomu intelektualnego względem spraw łóżkowych na uczelni kobiet, już nawet nie chodzi o to co samemu udało mi się sprawdzić, ale też wymiana zdań między kumplami z roku, czy braćmi, którzy też tam studiują.

Ps: sic! jestem znów wcięty (końcówka sesji) mam nadzieję że tym razem nikogo nie obraziłem i się nie rozpisałem z glupotami.
Zgłoś