18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
zendo178 2022-01-25, 15:05
dejwid092 napisał/a:

Jak bym miał do wyboru odjebac psa albo ciebie to wybrał bym ciebie. Nie wiem czy to brak miłości w dzieciństwie czy coś innego ale wiem jedno musisz być fest zjebana osobą....



zgadzam sie ludzie to najwieksze zlo tego swiata. jebac ludzi
Zgłoś
Avatar
BrainOsw 2022-01-25, 20:26 1
jebać kundle, wałęsają się bezpańskie to odrazu odstrzelić, właścicielom psów dojebać kary 5000+ jak ktoś wcześniej pisał za chodzenie bez smyczy albo za głośne szczekanie i do tego dojebać jakąś opłatę za posiadanie psa, za to że po tych skurwysynach zawsze zostają na chodnikach gówna. Jebani psiarze powinni wpierdalać to widelcami, a nie się kurwy prujecie dlaczego ktoś nie lubi psów. Bo są kurwa bezużyteczne, wolałbym ocalić drugiego człowieka bo przynajmniej coś wniesie do gospodarki albo padnie z głodu, a na taką psią kurwę tylko trzeba dokładać kasę i jeszcze ci śmieć sra po chodnikach. Grubo się wam w łebkach pojebało oj grubo. Wszystko się zmieni w momencie jak otoczą was dzikie psy z dala od innych ludzi. Zmienicie perspektywę
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-01-26, 15:08 2
Ja pierdole, ale wysyp bambinistów. Przypominam, że ta strona nazywa się sadistic.pl, a nie ruchamswojegopupila.pl.
Zgłoś
Avatar
Pantaran 2022-01-26, 15:32 1
Kalmar napisał/a:

Ja myślę że ci wszyscy anty psiarze i kociarze ta ich nienawiść do tych zwierząt jest spowodowana tym że kiedy byli dziećmi rodzice im nie nie dali żadnego i tylko ojciec od czasu do czasu dawał się pobawić swoim ptaszkiem .



Ty to nie myśl ponieważ sobie z tym nie radzisz leć lepiej obciągnij ojcu i nie zmuszaj nas do czytania historii swojego patologicznego dzieciństwa.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-01-26, 16:20
Hehe. Popieram 100%.
Pantaran napisał/a:

Jebani obrońcy kundli. Jakbyście codzień odprowadzali dziecko do szkoły bo wszędzie bezpańskie kundle albo najebanej patologii to byście inaczej pisali. Nikt z tym nic nie robi. Jestem za odjebaniem każdego psa bez obroży a właścicielom psów puszczanych bez opieki 5000 zł mandatu a że mieszkamy w Polsce + to +500 h sprzątania psich gówien oczywiście żeby nie sciemnili kary to +200 kg psiego gówna mają pokazać nazbieranego. A pies wam psiarze ryja lizał zaraz po tym jak sobie jaja i dupe opierdolił

Zgłoś