18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2020-11-04, 13:20
Juzwa napisał/a:

Nie na ulicach Detroit, tylko Chicago, nie będą rozdawać tylko wypłacać, nie telewizory tylko kopniaki w głowę i nie darmowe, bo przy okazji zabiorą portfel.



Radio Wolna Ameryka
Zgłoś
Avatar
k................1 2020-11-04, 14:20
Pewnie mu najgorszej ofierze lusu i prezydentowi kawałek łopatki z silnika odrzutowca w dupie został stąd te obroty że kurwa matka tych zjebow bliźniaków na wieść o ciąży nie wyskrobala pewnie się teraz suka w grobie przewraca na samą myśl
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-11-04, 14:47 1
Vii napisał/a:

Co?
W jakim ty narzeczu piszesz?
Kolejny "patriota", który skończył edukację i naukę języka polskiego w drugiej klasie podstawówki?



Zdalnie się uczy.
Zgłoś
Avatar
R41NM4N 2020-11-04, 15:18
Fejk. Linie przesyłowe nie wydolą.
Zgłoś
Avatar
głest 2020-11-04, 15:41
krisman1981 napisał/a:

Pewnie mu najgorszej ofierze lusu i prezydentowi kawałek łopatki z silnika odrzutowca w dupie został stąd te obroty że k***a matka tych zjebow bliźniaków na wieść o ciąży nie wyskrobala pewnie się teraz suka w grobie przewraca na samą myśl



Drodzy Admini... Regulamin serwisu, rozdz. IV, pkt 4.5 i 4.6...

Ja mam świadomość, że to sadol... dlatego nagrodziłem wybitne poczucie humoru @76magg'a kuflem złocistego płynu, ale powyższy wpis (jak i kilka innych do których się dokopałem) użytkownika @krisman1981 mógłby wskazywać na wybitne lewackie niedojebanie umysłowe... lub permanentne zatrucie środkami chemicznymi (i bynajmniej nie chodzi tu o wszechobecny smog)... co częściowo mogłoby tłumaczyć sączącą się z wpisów nienawiść i niski poziom kultury prezentowany w komentarzach...

Choć... pewnie się mylę...wszak jestem tylko zwykłym użytkownikiem sadola...
Zgłoś