18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
marcinusek 2014-01-09, 18:38
Mimo iż jestem ateistą to przez przymusowe staranie się zrobienia ze mnie katolika sprawiło że do teraz mam odzywki typu ''o boże'' , ''dzieki bogu'' itp ... no ale cóż ... traktuje to jako odzywka na tym samym poziomie co ''o kurwa'' itp
Zgłoś
Avatar
pemb 2014-01-09, 18:46
@up
Nigdy nie mówię "dzięki bogu", ale "jezuuuu" już częściej. Najczęściej jednak "o kurwa".
Zgłoś
Avatar
marcinusek 2014-01-09, 18:55
Tak czy siak robimy to odruchowo .
Zgłoś
Avatar
dagins 2014-01-09, 19:04
@marcinusek
Bo nie jesteś ateistą tylko antyklerykałem. Gdyby w mediach promowano katolicyzm, to byłbyś katolikiem, itp. ale szeroko promowany jest antyklerykalizm. Prawdopodobnie nie posiadasz własnego zdania, tylko idziesz razem z tłumem postępowców; świadomie bądź nie.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-09, 19:19 4
@dagins: A ty na pewno jesteś katolikiem, bo rodzice niby byli i jesteś indoktrynowany od urodzenia jak wiele pokoleń wstecz twoi przodkowie. Zapewne jak byś się urodził na bliskim wchodzie modlił byś się do Allacha, a gdybyś urodził się parę tysięcy lat temu wierzyłbyś w Horusa Re.
Rozbraja mnie jak ktoś mówi o podążaniu za tłumem i nie posiadaniu własnego zdania jednocześnie robiąc to co większość, żeby nie wyróżniać się z tłumu.
Zgłoś
Avatar
set11 2014-01-09, 19:19
Freedomik napisał/a:

No tak. Jak coś się uda np. operacja to "Dzięki bogu!", a o lekarzu się zapomina.

o lekarzu się zapomina? za dużo filmów się naoglądałeś

Zgłoś
Avatar
dagins 2014-01-09, 19:41
@Zarammoth
To już rodziców przekazujących swoim własnym dzieciom wiarę nazywa się indoktrynacją? Ale ten świat idzie do przodu, nie nadążam z tym postępem...
Zgłoś
Avatar
abcdefgz 2014-01-09, 20:09 5
dagins, Widzę, że znasz już całą biografię kolegi marcinusek na podstawie jego krótkiego, powierzchownego komentarza na sadistic. Gratuluje nadnaturalnych zdolności.
Zgłoś
Avatar
tadzio90 2014-01-09, 21:14 1
Freedomik napisał/a:

No tak. Jak coś się uda np. operacja to "Dzięki bogu!", a o lekarzu się zapomina.
Gdyby samolot tej baby by się rozbił to nie sądzę, by rodzina winiła za to Jezusa.



Ale za to, jeśli ona by przeżyła, a zginęło 200 osób, to i tak by Jezusowi dziękowali.
Zgłoś
Avatar
Glorek 2014-01-09, 21:20
Freedomik napisał/a:

No tak. Jak coś się uda np. operacja to "Dzięki bogu!", a o lekarzu się zapomina.
Gdyby samolot tej baby by się rozbił to nie sądzę, by rodzina winiła za to Jezusa.



Farmazony opowiadasz, każdy normalny człowiek podziękuje lekarzowi, tak samo jest z lataniem. Polacy(niestety chyba jako jedyni) biją brawo po wylądowaniu, i jak myślisz, komu? Jezusowi? Pierdolisz to samo co większość ludzi, słowo w słowo. Zanim coś napiszesz, to się faktycznie nad tym zastanów, czy to w ogóle ma sens. Dziękuję i pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
skurwensyn 2014-01-09, 21:26
freedomik
jak operacja się uda to "Dzięki bogu"
jak się nie uda to "Bóg tak chciał"

chore w kurwe katole :/
Zgłoś
Avatar
wajnona 2014-01-09, 22:40
Jestem wierzącą, ale zgadzam się z powyższymi - jak lekarz uratuje ludzkie życie, to podziękowania należą się lekarzowi, ludzie nie powinni wyjeżdżać z "dzięki Bogu" tylko dlatego, że wierzą. (Aczkolwiek powody z jakich tak sądzę zapewne różnią się ze zdaniem większości Sadoli, więc tej części nie wypowiem, żeby nie rozpętać shitstormu )
Zgłoś
Avatar
darnok99 2014-01-10, 19:58
flying the plane znaczy kierować samolotem a nie lecieć nim. Może się komuś przyda:)
Zgłoś