18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Indyman 2013-08-27, 0:39
Żałosny rycerz spod Stolca Dolnego...
POwieśić ich wszystkich!!!
Zgłoś
Avatar
Boczuardo 2013-08-27, 0:40
Czy tylko ja zauwazylem po lewej stronie zegar w ksztalcie piramidy?
Zgłoś
Avatar
dolar10 2013-08-27, 0:44 1
Kto tu wjebal kurwe z tvn-u co za zenada
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-08-27, 0:47
@up wcześniej ktoś zauważył, że koleś ma masoński zegar

Co do filmiku: o tych poparzonych kobietach Max rzeczywiście dał ciała. Natomiast argument dla potwierdzenia tezy, że oblewanie kwasem nie jest islamską metodą załatwiania sporów mówiący, że inni też tak robią jest dopiero żałosny i brakuje mu tego, czego u MMK jest sporo: logiki.

Mam nadzieję, że MMK się odniesie to tego filmiku i przyzna się do błędu albo udowodni, że tvnowicz kłamie.
Zgłoś
Avatar
skurvell 2013-08-27, 0:55
W końcu ktoś skonfrontował się z tym fanatycznym łbem.
Zgłoś
Avatar
pepa1705 2013-08-27, 0:56
nie no wcale nie jest wazne ze ci co oblewali to kozojebcy. widze ze takie mordy jak na filmiku dostaly juz nakaz siania gowna w necie
Zgłoś
Avatar
walkerkox 2013-08-27, 0:57 3
"tą uczelnię" od samego początku dał pokaz swojego profesjonalizmu, poza tym po co to wspomniał? Żeby się pochwalić? Z tym akcentem też dojebał, ja jakoś nie zauważyłem, żeby MMK mówił z akcentem, jak to mówił ten wypudrowany pajac (swoją drogą ma na ryju więcej tego gówna niż niejedna celebrytka), z tego co zauważyłem, to MMK mówi z akcentem, ale tylko po angielsku. Poza tym, żeby nagrywając kilkunastosekundowe fragmenty ciągle musiał spoglądać na kartki, to już żenada. Jak dla mnie w tym pojedynku MMK 1 : 0 wypudrowany pajac.
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-08-27, 1:05 1
@up
Przecież oni w TV cały czas czytają z promptera i nie mówią nic z głowy, czemu się dziwić?
Zgłoś
Avatar
monto 2013-08-27, 1:07 1
ale pojeb kurwa, a znacie przypadki oblanych kwasem przez chrzescijan? bo ja nie znam a w necie jest pelno kobiet w tych czarnych przescieradlach potraktowanych owym kwasem przez mezow muzulmanow !
Zgłoś
Avatar
encepence88 2013-08-27, 1:20 3
tak pierdolicie, że lemingi słuchają i bezmyślnie robią co im powiedzą. chwalicie się, jacy to wy nie myśliciele, ale wystarczy, że ktoś podważy choć słowo waszego guru i już byście jak za allaha do gardła skoczyli.
Tym się różnią ludzie inteligentni, że wysłuchają obu stron i sami wyciągną wnioski...

Ja osobiście w wielu sprawach zgadzam się z panem M.M.Kolonko, ale nie znaczy, że i on się nie myli.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2013-08-27, 1:37
Wzięli się za niego...

powiadam wam, nie słuchać Kolonko na ślepo, ale z rozumem. W razie gdy by i on nas oszukał, zostawić lub zmusić do zmiany.

Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
wernetto 2013-08-27, 1:41 2
norbi5544 napisał/a:

ale on pierdoli.... I jeszcze wyglada jak cwel z TVNu -.-

WYPIERDALAC z nim.



Jeden z drugim siebie warci. Szkoda tylko, że tłum dalej patrzy ślepo w stronę Maxa, który niestety często miesza fakty z fikcją. Wystarczy trochę czytać, wertować informację i analizować fakty. A nie przyjmować je jako gotową formę. Szkoda, że sadolom brak wiedzy i zwyczajnego pomyślunku i traktują Max'a, tak samo jak muzułmanie mahometa. Czyli to co powiedział Kolonko jest święte - koniec kropka.

No litości, sam Maxio nie wystarczy by poznawać świat, szczególnie kiedy sam jest nierzetelny.
Zgłoś
Avatar
wojni 2013-08-27, 1:59 1
Zrób ktoś jego twarz w samochodzie i podpis SPIER***MY z głównej haha
Zgłoś
Avatar
Konrad26b 2013-08-27, 2:19
Koleś jest w chuj żałosny
Zgłoś
Avatar
karoryfer_babci 2013-08-27, 2:28
Jakie to jest śmieszne kiedy ktoś napisze że się nie zgadza w czymś z Golonką w jakiejś sprawie to od razu jest wyzywany od jebanych lewaków, komuchów, cweli z TVN itp
Tak bardzo śmieszne i wy pierdolone prawicowe bydło(oczywiście nie wszyscy, tak jak są normalni prawicowcy to też są normalni ciapaci) zaczynacie zachowywać się jak te jebane kozojebce tylko zamiast allahu akbar to pizde drzecie JKK akbar, komucho-cwelo-pizdo-pedało-kurwy czy inne wymyśle nazwy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie