18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
TRQPL 2013-08-22, 12:25 23
takie ciapate a takie cwane
Zgłoś
Avatar
wojtekbp89 2013-08-22, 12:42 34
[quote]Tyle że problem to by oni mieli jakby im się to zajarało nad głowami[/qoute]

Ja bym nie widział problemu. Paru ciapatych mniej to lepiej dla świata.
Zgłoś
Avatar
ASAKKU 2013-08-22, 12:50 1
Osobiście pozwoliłbym im wchodzić na "własne" stadiony z tym z czym tak bardzo lubią... z plecakami
Zgłoś
Avatar
Muzz 2013-08-22, 13:03 6
wojtekbp89 napisał/a:


Ja bym nie widział problemu. Paru ciapatych mniej to lepiej dla świata.


Ale trollface'a szkoda by było
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2013-08-22, 16:35 2
ja bym tam chetnie zobaczył płonący płaszczyk, ;p
Zgłoś
Avatar
pirat9203 2013-08-22, 16:47
w Polsce od dawna wykorzystywany sposób
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-08-22, 16:50 2
No i gdzie ten sposób wnoszenia rac na stadion? Bo ja tu widzę tylko jak odpalić racę bez problemów, a nie jak ją wnieść.
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2013-08-22, 16:55 4
Nie wiem jak to jest, ale im kibice są bardziej fanatyczni tym większych kłopotów (głównie finansowych) przynoszą swojemu 'ukochanemu' klubowi. Jestem kibicem od dziecka ale no za cholerę nie mogę zrozumieć co flary mają wspólnego z piłką nożną?
Ale skoro ci 'najwięksi' kibice zrobią wszystko żeby tylko odpalić ich jak najwięcej to znaczy że coś jednak mają, tym bardziej że odpalanie rac jest ważniejsze od wyników ich drużyn. Bo za każdą racę są kary, za recydywy jeszcze większe, tylko że płaci je klub i jak się zliczy je za cały sezon to wychodzą kwoty rzędu setek tysięcy złotych (mówię o naszej rodzimej Premier League ). Za to można kupić i opłacić kontrakt dużej klasy zawodnika który przyczyniłby się do lepszych wyników klubu. No ale powiedz to fanatycznemu karkowi...
I o ile race na otwartych stadionach mogły mieć swój urok o tyle odpalanie ich na zadaszonych stadionach to już kurwa jakaś parodia totalna.
Jak na moje, kiedy się mówi normalnemu rozumnemu człowiekowi "ej słuchaj, zrezygnuj z tych rac bo jedynie problemy przez nie mamy" to zawsze zareaguje "spoko, nie ma problemu".
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-08-22, 16:58
Co na to gazeta szechtera?
Zgłoś
Avatar
Sylarr 2013-08-22, 17:17 2
thewhitestar raca to tylko dekoracja, która oświeca dosłownie i w przenośni całą oprawę. Ich zakaz wnoszenia na sektor ultrasów to absurd.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-08-22, 17:29 2
@thewhitestar to, że na Camp Nou nie ma rac nie znaczy, że wszędzie tak jest
Zgłoś
Avatar
xline 2013-08-22, 17:50 2
Dobra, może jestem bardzo nie w temacie, ale jak oni obeszli ten zakaz? Niby tym "prześcieradłem" zasłonili sobie twarze czy jakoś może inaczej, może w tym "prześcieradle" mieli je zawinięte? Ciekawe w ogóle co to za materiał, czy jedna wielka płachta, czy może setki, ba nawet tysiące małych prześcieradełek wydzierganych przez niedołężne, chore i głodne szwaczki z Chin?
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-08-22, 19:17 2
Ja pierdole. Idziesz na mecz i nie dość że ci szmate na łeb naciągają i nic nie widzisz to jeszcze race odpalają i sie dusisz.
Zgłoś
Avatar
adrian_k 2013-08-22, 20:26 1
Po odpaleniu rac powinno być słychać wyraźnie 'allah akbar'.

Piwa nie ma
Zgłoś