18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Odśnieżanie
~_Yarko_ • 2020-12-18, 9:08
8-letnia dziewczynka zginęła pod kołami traktora.


Prawy dolny róg ekranu.
Zgłoś
Avatar
Malloy 2020-12-19, 8:50 1
Lagler napisał/a:

Czy ty jesteś huju normalny? Tobie huj w dupe idioto za jebany. Ciekawe czy tak samo będziesz pisam mając swoje dzieci. Marsz do utylizacji pojebie



przejmujecie się tymi gówniakami niepotrzebnie...
nami się nikt nie przejmował, jakoś kurwa żyjemy, a cackane latorośle, mające przez większość życia idealne warunki do wzrostu zostają ofiarami przypadku jak na tym filmie.
Odnoszę wrażenie, że rodzice się mną najmniej interesowali w okresie od 6 do 15 roku życia, nikt nie latał za mną, pilnując, żebym się nie poobdzierał, najważniejsze było to, bym nie został kaleką...

Jak widzę, jak niektórzy robią krzywdę swoim dzieciakom poprzez bezstresowe wychowanie, to mi się odechciewa mieć dzieci, bo będą musiały żyć w spierdolonym przez takie wychowanie społeczeństwie, złożonym z umysłowych ameb.

I żeby nie było, nie jestem za tym, żeby napierdalać dzieci za każde nieposłuszeństwo.... Ale kiedy tłumaczenie nie pomaga po raz któryś z rzędu...
Zgłoś
Avatar
jazeck 2020-12-19, 14:21
Ale jakość. Żyleta.
Zgłoś
Avatar
Zod88 2020-12-19, 20:21
Malloy napisał/a:

przejmujecie się tymi gówniakami niepotrzebnie...
nami się nikt nie przejmował, jakoś kurwa żyjemy, a cackane latorośle, mające przez większość życia idealne warunki do wzrostu zostają ofiarami przypadku jak na tym filmie.
Odnoszę wrażenie, że rodzice się mną najmniej interesowali w okresie od 6 do 15 roku życia, nikt nie latał za mną, pilnując, żebym się nie poobdzierał, najważniejsze było to, bym nie został kaleką...
Jak widzę, jak niektórzy robią krzywdę swoim dzieciakom poprzez bezstresowe wychowanie, to mi się odechciewa mieć dzieci, bo będą musiały żyć w spierdolonym przez takie wychowanie społeczeństwie, złożonym z umysłowych ameb.
I żeby nie było, nie jestem za tym, żeby napierdalać dzieci za każde nieposłuszeństwo.... Ale kiedy tłumaczenie nie pomaga po raz któryś z rzędu...



Brawo Panie Malloy. Wkońcu ktoś normalnie wyjaśnił sprawę.
A do tych co się spinają jak dziwka nad wypłatą od alfonsa, to wyjaśniam poniżej:
Dzieciaka owszem szkoda, ale po chuj się spinać skoro, po 1. to nie twój, a po 2. jeśli masz dzieci i ich nie pilnujesz tak samo jak tej dziewczynki z filmiku, to 30cm czarny wacław ci w dupala i koniec tematu
Zgłoś