18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Odśnieżanie
~_Yarko_ • 2020-12-18, 9:08
8-letnia dziewczynka zginęła pod kołami traktora.


Prawy dolny róg ekranu.
Zgłoś
Avatar
JaTylkonaChwile 2020-12-18, 10:50 1
nie bylo chyba piii piii piii jak cofal
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2020-12-18, 13:14 3
bez mikroskopu niewiele widać...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-12-18, 13:39 7
Chuj jej w dupę.
Zgłoś
Avatar
TRQPL 2020-12-18, 15:05 1
Sam jesteś traktor to jest spycharko ładowarka
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2020-12-18, 18:34 3
Skoro nie zauważyła belarusa to to była selekcja naturalna.
Zgłoś
Avatar
PsychoAntysyjonista 2020-12-18, 18:44 20
Gmork napisał/a:

Chuj jej w dupę.



Ośmioletniej dziewczynce?
Ty chory skurwysynu.

Jeszcze mu piwo przypadkiem dałem...
Zgłoś
Avatar
maciejka69 2020-12-18, 18:50 2
Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki
Zgłoś
Avatar
Hollow_Man 2020-12-18, 19:36 8
maciejka69 napisał/a:

Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki



to nie żarty, chcą udowodnić całemu światu jakimi są twardzielami. przecież żaden normalny człowiek, ojciec, mężczyzna by tego nie napisał raczej zawsze obstawiam 15- letniego gimbusa który nie jest akceptowany w grupie taki typowy placek ziemniaczany i dupa wołowa który chce w komentarzu udowodnić jakim jest twardzielem i nic go w życiu nie rusza, oprócz dostatecznego z matematyki jak się musi mamie w domu tłumaczyć co tak słabo mu poszło.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2020-12-18, 20:19 11
maciejka69 napisał/a:

Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki



Hollow_Man napisał/a:

to nie żarty, chcą udowodnić całemu światu jakimi są twardzielami. przecież żaden normalny człowiek, ojciec, mężczyzna by tego nie napisał raczej zawsze obstawiam 15- letniego gimbusa który nie jest akceptowany w grupie taki typowy placek ziemniaczany i dupa wołowa który chce w komentarzu udowodnić jakim jest twardzielem i nic go w życiu nie rusza, oprócz dostatecznego z matematyki jak się musi mamie w domu tłumaczyć co tak słabo mu poszło.



Żartują bo mogą. Taka tematyka portalu. Przynajmniej w założeniu. Jeden komentarz widzę, co uważam za słaby. Może macie dzieci, i dla was to za mocne. Wyobrażacie sobie, swoje własne. Rozumiem, ale macie tytuł i opis. Nie wchodź i nie sraj się.
Poza tym od jakiego wieku można się śmiać? Czy po 18 jest ok?
Zgłoś
Avatar
trampolina 2020-12-18, 21:20 3
Hollow_Man napisał/a:

to nie żarty, chcą udowodnić całemu światu jakimi są twardzielami. przecież żaden normalny człowiek, ojciec, mężczyzna by tego nie napisał raczej zawsze obstawiam 15- letniego gimbusa który nie jest akceptowany w grupie taki typowy placek ziemniaczany i dupa wołowa który chce w komentarzu udowodnić jakim jest twardzielem i nic go w życiu nie rusza, oprócz dostatecznego z matematyki jak się musi mamie w domu tłumaczyć co tak słabo mu poszło.



Przejechał to przejechał, na chuj drążyć temat?
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2020-12-18, 21:36 2
Chuj w dupę rodzicom kaszojada, że puszczają go na wolnym wybiegu bez łańcucha i opieki.

PS: Pizdowaci tatuśkowie sadistica jak zwykle w formie, nie zapomnijcie o tym zajściu opowiedzieć waszemu terapeucie, jak już omówicie z nim wasze problemy z erekcją i moczeniem łóżka w nocy.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2020-12-18, 23:21
W dupie oczy miała?
Zgłoś
Avatar
Dziad_Inżynier 2020-12-19, 2:00
maciejka69 napisał/a:

Śmieszkowie internetowi powyzej rzygac mi sie chce na was, tu juz zadna resocjalizacja nie ma sensu skoro zartujecie ze śmierci malej dziewczynki



Dołączył 22 września 2020, drugi wrażliwy cipeusz rok wcześniej. Wam się strony chyba popierdoliły, to nie kwejk
Zgłoś
Avatar
Lagler 2020-12-19, 7:53
Gmork napisał/a:

Chuj jej w dupę.



Czy ty jesteś huju normalny? Tobie huj w dupe idioto za jebany. Ciekawe czy tak samo będziesz pisam mając swoje dzieci. Marsz do utylizacji pojebie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie