18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:36
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
Marat64 2013-01-20, 1:32
Gdzie to ? Napewno gdzieś w polsce

za 60 lat
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-01-20, 1:54
jak żyję w życiu nie widziałem tylko odśnieżarek na raz, albo to jakiś inny kraj, albo manipulacja TVNu
Zgłoś
Avatar
M................e 2013-01-20, 2:57 5
@soban2100
Kolego wprowadzasz ludzi trochę w błąd. To nie był karambol, tylko seria kilkunastu kolizji w godzinach porannych. Warunki atmosferyczne były takie, że żaden pług by nie pomógł. Temperatura poniżej zera, a z nieba leciało jakieś drobne gówno, które powodowało, że na drodze było ślisko, bo zamarzało w styczności ze zmrożonym asfaltem. Był hardcore w skrócie, a akurat w piątek trochę pojeździłem po całej aglomeracji i widziałem niejednego idiotę, zapierdalającego jakby to był środek lata.

Mieszkam niedaleko bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, DTŚ oraz A4. Gdy tylko zaczyna padać śnieg, to praktycznie wszystkie pojazdy do walki ze śniegiem w Katowicach przejeżdżają w mojej okolicy. Osobiście nie narzekam na działanie tych służb, chociaż wystarczy wjechać do sąsiedniego Chorzowa i od razu na drogach jest dramat. Jednak moje zdanie jest takie, że każdy kto powiela pierdolenie typu "drogowcy zaskoczeni" chyba nie do końca wie jak te służby działają. Pługi nie potrafią się teleportować.
Zgłoś
Avatar
n................l 2013-01-20, 4:24
Pierdolicie, ludzie jeździć nie potrafią i tyle.
Zgłoś
Avatar
damian8718 2013-01-20, 4:31
Ich kurwa zima nie zaskakuje .
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-20, 5:08 1
K12 napisał/a:

... i chyba tylko wyrównuje koleiny w śniegu ...



Przynajmniej ten śnieg bez dziur będzie. Później stopnieje i znów szara, dziurawa rzeczywistość.

______________

"Morda nie szklanka, lecz zęby nie grzyby..."
Zgłoś
Avatar
jaca0 2013-01-20, 6:42
Mają rozmach skurwysyny ;D
Zgłoś
Avatar
Fridegar 2013-01-20, 8:17 11
Tam za Wisłą, gdzie zaczyna się Azja, leży miasto Wielkiego Cipska zwane również Rzeszowem. I tam właśnie chłopaki wiedzą jak się nakurwia dansy piaskarkami w układach choreograficznych.
Zgłoś
Avatar
grzesieksz7 2013-01-20, 8:54
juz wiem gdzie sie podziala moja plugopiaskaraka
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2013-01-20, 10:56 1
MaximKatowice napisał/a:

@soban2100
Kolego wprowadzasz ludzi trochę w błąd. To nie był karambol, tylko seria kilkunastu kolizji w godzinach porannych. Warunki atmosferyczne były takie, że żaden pług by nie pomógł. Temperatura poniżej zera, a z nieba leciało jakieś drobne gówno, które powodowało, że na drodze było ślisko, bo zamarzało w styczności ze zmrożonym asfaltem. Był hardcore w skrócie, a akurat w piątek trochę pojeździłem po całej aglomeracji i widziałem niejednego idiotę, zapierdalającego jakby to był środek lata.

Mieszkam niedaleko bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, DTŚ oraz A4. Gdy tylko zaczyna padać śnieg, to praktycznie wszystkie pojazdy do walki ze śniegiem w Katowicach przejeżdżają w mojej okolicy. Osobiście nie narzekam na działanie tych służb, chociaż wystarczy wjechać do sąsiedniego Chorzowa i od razu na drogach jest dramat. Jednak moje zdanie jest takie, że każdy kto powiela pierdolenie typu "drogowcy zaskoczeni" chyba nie do końca wie jak te służby działają. Pługi nie potrafią się teleportować.



Może i masz trochę racji, ale nie można mówić, że nie dałoby się zapobiec tak wielu kolizjom. Gdyby te zasrane pługi odśnieżały prawidłowo do samego asfaltu i od razu sypały sól, to by się lód nie zrobił. Co do tego, że pługi jeżdżą z łopatą kilka centrymetrów nad ziemią to pewnie przez to, że nie mamy prostych dróg i gdyby ustawili na styk to by się pewnie ujebało pół łopaty tego pługu.
Miasta są źle zarządzane, jakoś na pierdolone pomniki i inne ciulstwa mają pieniądze, obok ratusza na rynku w chorzowie wyjebali jakąś uliczkę i wstawili wszystko nowe, normalnie jak w paryżu, tylko po co? Lepiej wydać kasę na coś niepotrzebnego, niż na zakup kilkuset starych pługów.
Zgłoś
Avatar
czarnyrlz 2013-01-20, 10:58 1
Wczoraj tj. 19.01.13 w Białymstoku jeździły 3 pługi przez miasto i odśnieżały w identycznym stylu, baaa nawet parkingi przydrożne odśnieżali. Tępe kurwy B-100K rządzi
Zgłoś
Avatar
H................a 2013-01-20, 11:17
Olasty napisał/a:

ostatnio jechałem po obwodnicy wrocławskiej, to po Bielany była tylko jedna odśnieżarka tak że sypała z lewej strony (końca ulicy) na sam środek........ no ale odśnieża nieważne, że chujowo i robi jeszcze gorzej no ale cóż zima znowu zaskoczyła, kilka kilometrów potem widziałem 2 wypadki, właśnie spowodowane złym a raczej brakiem odśnieżania drogi gdyż asfaltu nie było widać.............. ale cóż kupmy fotoradary to na pewno sprawi, że drogi będą bezpieczniejsze



A policjant powie, że nie dostosowali prędkości do panujących warunków (tak tłumaczą, gdy nie wiedzą co powiedzieć kierowcom). Identycznie w przypadku dziur w asfalcie.
Zgłoś
Avatar
GangBang 2013-01-20, 13:45 1
@up Jak nie wiedzą co powiedzieć, zawsze zapierdolą taką wyklepaną, wymijającą formułkę, która akurat pasuje do sytuacji. Tępe chuje...

______________

"Morda nie szklanka, lecz zęby nie grzyby..."
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2013-01-20, 15:37
MaximKatowice napisał/a:

@soban2100
Kolego wprowadzasz ludzi trochę w błąd. To nie był karambol, tylko seria kilkunastu kolizji w godzinach porannych. Warunki atmosferyczne były takie, że żaden pług by nie pomógł. Temperatura poniżej zera, a z nieba leciało jakieś drobne gówno, które powodowało, że na drodze było ślisko, bo zamarzało w styczności ze zmrożonym asfaltem. Był hardcore w skrócie, a akurat w piątek trochę pojeździłem po całej aglomeracji i widziałem niejednego idiotę, zapierdalającego jakby to był środek lata.

Mieszkam niedaleko bazy Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, DTŚ oraz A4. Gdy tylko zaczyna padać śnieg, to praktycznie wszystkie pojazdy do walki ze śniegiem w Katowicach przejeżdżają w mojej okolicy. Osobiście nie narzekam na działanie tych służb, chociaż wystarczy wjechać do sąsiedniego Chorzowa i od razu na drogach jest dramat. Jednak moje zdanie jest takie, że każdy kto powiela pierdolenie typu "drogowcy zaskoczeni" chyba nie do końca wie jak te służby działają. Pługi nie potrafią się teleportować.



Chyba płacą tobie za pisanie takich bzdur
Nawet jak wyjeżdżają, to nie oznacza że odśnieżają.
W Łodzi są jeszcze dzielnice gdzie nie podpisano umów na odśnieżanie, a stare wygasły z końcem roku.
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2013-01-20, 15:43
Cytat:

Tam za Wisłą, gdzie zaczyna się Azja, leży miasto Wielkiego Cipska zwane również Rzeszowem. I tam właśnie chłopaki wiedzą jak się nakurwia dansy piaskarkami w układach choreograficznych.



Tylko Rzeszowa do reszty Polski nie ma co porównywać bo pewnie mało kto wie ale Podkarpacie ma świetne drogi i dobrze zarządzane. Szczerze mówiąc jak opuszczam swoje rejony i wjeżdżam do Lubelskiego to czuje się jak bym w innym świecie zagościł
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie