18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 42 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:40
🔥 Hindus w koszuli... - teraz popularne
Avatar
Olasty 2013-01-19, 23:42 24
ostatnio jechałem po obwodnicy wrocławskiej, to po Bielany była tylko jedna odśnieżarka tak że sypała z lewej strony (końca ulicy) na sam środek........ no ale odśnieża nieważne, że chujowo i robi jeszcze gorzej no ale cóż zima znowu zaskoczyła, kilka kilometrów potem widziałem 2 wypadki, właśnie spowodowane złym a raczej brakiem odśnieżania drogi gdyż asfaltu nie było widać.............. ale cóż kupmy fotoradary to na pewno sprawi, że drogi będą bezpieczniejsze
Zgłoś
Avatar
P................C 2013-01-19, 23:43 30
amator napisał/a:

.. czyli na pełnej k*rwie



na pełnym czym?
no tak jesteś gimbusem i cenzurujesz słowa, których mama zabrania używać
Zgłoś
Avatar
Majesty 2013-01-19, 23:47 5
Takim sprzętem to u nas śnieg razem z asfaltem by zgarnęli
Zgłoś
Avatar
B................D 2013-01-19, 23:47 2
kurwa to chyba nie u nas
Zgłoś
Avatar
MalowanyCzłowiek 2013-01-19, 23:50 15
P@N K@C napisał/a:



na pełnym czym?
no tak jesteś gimbusem i cenzurujesz słowa, których mama zabrania używać



ok, niech Ci będzie- na pełnej kurwie - takiej jak moja stara po obiedzie
Zgłoś
Avatar
Mestiner 2013-01-20, 0:01 69
Zgłoś
Avatar
P................k 2013-01-20, 0:40
Taką szeroką obwodnicą jechałem na wysokości lotniska w gdańsku, kurwa jak w san francisco ...i widziałę 2 dwa pługi obok siebie...tj. po tyg. opadów raczyli odśnieżyć pas do wyprzedzania i pobocze(sic!).Ja juz nie wyprzedzam, ale wkurwia mnie jak ktoś mi siedzi na zderzaku przy 150km/h.
Zgłoś
Avatar
kuropatwa121 2013-01-20, 0:46
Tam to odśnieżają nawet jak nic nie ma. A w moją brame zajebało już z 10 samochodów dzisiaj. Tak, mieszkam na zakręcie :/
Zgłoś
Avatar
wysokogatunkowy 2013-01-20, 0:53 1
Jakby u nas tyle sprzętu by puścili na miasto to środków na odśnieżanie by zabrakło po dwóch dniach.
U nas drogi mają być przejezdne! nie czarne! A jak ktoś gdzieś zajebie to jego wina, w końcu nie zachował należytej ostrożności do panujących warunków na drodze.
Zgłoś
Avatar
BMWswap 2013-01-20, 1:11 11
u nas w całej Polsce nie ma tyle pługów, co tu przejechało w ciągu dwóch minut
Zgłoś
Avatar
K12 2013-01-20, 1:14 6
na fimie widać ze pługi szorują po ziemi, bo do czarnego asfaltu sie przebijają, a u nas jedzie odśnieżarka z pługiem 5 cm nad drogą i chyba tylko wyrównuje koleiny w śniegu ...
Zgłoś
Avatar
blendziooh 2013-01-20, 1:15 7
U nas się nie odśnieża po bo chuj, w ten piątek w Chorzowie na DTŚ się ponad 30 aut rozpierdoliło w karambolu, i tak im powiedzą, że nie zachowali należytej ostrożności i mandaty wpierdolą, zamiast przyznać, że zaniedbane drogi, 3 pasy w każdą stronę i nie widać asfaltu, w ogóle nie odśnieżają i potem się szklanka robi, że tylko łańcuchy dadzą sobie radę z hamowaniem.
Tu jest Polska, tu się kradnie, a nie inwestuje w odśnieżanie!
Jest zima to ma być zimno!
Jest zimno to ma być śnieg!
Ma być śnieg to masz uważać, a jak wpierdolisz to ty masz problem, a nie zarząd miasta.
My nigdy nie będziemy mieć nawet 1/100 sieci autostrad w stanach, nie mówiąc już nawet o odśnieżarkach i ważniejszych sprawach.
Zgłoś
Avatar
tydy1985 2013-01-20, 1:26
na tym filmie właśnie przejechała cała polska flota odśnieżarek ;/
Zgłoś
Avatar
jonasz1 2013-01-20, 1:30 1
mają rozmach skurwysyny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie