18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Gówno z dupy 2012-05-29, 21:04
ta ja podrece muzyke nawet lekko to juz mam policje u siebie ;/ czy to dizen czy noc bez znaczenia mojej sasiadce przeszkadza nawet to ze ide sie odlac o 4 w nocy bo ona to niby slyszy bo halasuje ... czasem mozna posluchac muzy glosniej tak przez okolo 1 do 2 godzin ale nie dluzej ...
Zgłoś
Avatar
spedeer2007 2012-05-29, 22:52 1
Sąsiedzi już po tej akcji nie przyszli ani razu ;p
Zgłoś
Avatar
sobanek 2012-05-30, 0:06 1
Chamstwo chamstwem, ale ciszy nocnej nie ma, mogą mu co najwyżej possać.
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2012-05-30, 2:32 2
enerpeka napisał/a:

tak to jest jak jebane buraki ze wsi( nie obrażając normalnych mieszkańców wsi oczywiście) dostaną dofinansowanie z unii na uprawę buraków pastewnych i za te pieniążki nakupują sobie sprzętu i później "króla na tronie" kurwa rżną- do pieca z nimi!!!

co Ty w ogole pierdolisz ? Buraki ze wsi, tak samo jak wielcy Panicze z miasta jeden chuj z tą roznicą ze buraki ze wsi są zdrowsi i mniej obojętni na ludzką krzywdę a to ze kolo z filmiku jest zwyklym chamem to widac ale po chuj odrazu najazd na wieś ? Moim zdaniem w miestach jest więcej matołów którzy sie kurwa nie maja czego czepic i z nudów odpierdalaja na wsi mimo XXI wieku wcale nie jest lekko nie jeden mlodzieniec musi zapierdalac na roli i niema czasu na myslenie jak by tu blizniemu dopierdolic ! ....no sie wkurwilem - wypracowany spokoj ducha chuj strzelił ... łapie bucha i poducha. Następnym razem wsi mi nie obrażać bo gdyby nie ona to chuje w miastach byście z głodu poumierali
Zgłoś
Avatar
kamaz 2012-05-30, 3:35
Mieszkam na wsi, mieszkałem trochę w mieście, różnicy nie widzę wszędzie są takie chamy.
Zgłoś
Avatar
duxaj 2012-05-30, 4:00
a ja mieszkam w domu jedno rodzinnym i pomimo że kocham muzykę i to głośno słuchaną to zainwestowałem 1000 zł w słuchawki i sobie w nich jej słucham a cierpliwość sąsiadów z okolicznych domów zostawiam na domówki grille i wszelakie inne imprezy okolicznościowe i nikt przez 10 lat nie miał do nikogo pretensji.

A skoro z typa taki meloman to niech sobie chodziarz pokój do profesjonalnego słuchania zrobi skoro go stać na taki sprzęt.
Zgłoś
Avatar
Orissa 2012-05-30, 14:45
Około 160 zł (jak dobrze pamiętam), spokój z rodziną i sąsiadami + git jakość. Gorzej jak ktoś jest wsiórem...

Zgłoś
Avatar
Lopez 2012-05-30, 15:21
Cep który nie potrafi dostosować się do społeczeństwa, najbardziej wkurwiła mnie żona tego wąsala, zaczęła piszczeć pizdą chociaż chuj jej do tego. Jeszcze ten chamski kawałek z pseudo-bassem, ja pierdole. Margines i bieda umysłowa.
Zgłoś
Avatar
VanHelsingPL 2012-05-30, 17:01
Jak by to było hard style czy cóś to rozumiem dużo osób tego nie lubi... ale zjadliwa muzyka która wcale nie jest tak głośno... Jak chcieli mieszkać w ciszy to trzeba było kupić inne mieszkanie a nie w jakimś komunistycznym bloku gdzie ściany można dłonią wyburzyć. Napierdalanie cały dzień zjebanym techno a słuchanie z około 30 utworów normalnej muzyki to chyba jest różnica. Moja wieża za 100zł (ja używam słuchawek) z biedronki gra głośniej niż oni na tym filmie to WTF?
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-05-30, 19:50
Pana zgrywa, a jakby nie syn to by nawet włączyć muzyki nie umiał. Zresztą oboje ledwie sobie radzą z obsługą winampa.
Zgłoś
Avatar
bobic_999 2012-05-30, 20:19
a skad wy wiecie jaka jest sytuacja ze tamci nie sa gorsi czy cos moze maja na pienku i przez to a wy przezywacie ja mialem wieze puszczalem na 26 i pizda z dolu juz przychodzila a dopiero jak sie puszczalo na 35 to cos fajnego bylo jebane bloki dobrze ze juz mnie tam nie ma
Zgłoś
Avatar
MrKosa18 2012-05-31, 13:44
I bardzo dobrze niech napierdala ile wlezie mam też Tonsile Zeusy i do tego Altusy 140 i robię pogrom!! A w miastach są takie "kurwy" że nawet poruchać byś nie mógł bo panna by za głośno jęczała i by przeszkadzało sąsiadom... Dobrze że ja nie mieszkam w bloku bo bym tym sąsiadom dał popalić... Mogli by sobie dzwonić na policje... pff wisi mi to , stać mnie na mandaty ale życia by nie mieli jak by byli takimi "chujami" ... A co do wsi, buraczki nie wyobrażam sobie mieszkać w mieście na pewno nie teraz!! Na wsi można sb pobalować bez przypału, zrobić jakaś wixe na świeżym powietrzu, czy jakieś ognisko a w mieście? Łażą buraki w kilku osobowych grupach (bo tylko tak potrafią kozaczyć, bo w jedynke to są mega pizdy i chowają się między blokami żeby w dziób nie dostać) i zaczepiają ludzi wieczorem .. Na dodatek jeszcze słabszych.. W mieście to jest dopiero wieśniactwo i buractwo.... Tyle ode mnie... A do ojca autora filmu napierdalaj chłopie ile tylko wattów masz

VanHelsingPL napisał/a:

Moja wieża za 100zł (ja używam słuchawek) z biedronki gra głośniej niż oni na tym filmie to WTF?



hahahahaha weż proszę cię ile ta twoja wieża ma mocy? z 2 x 10w rms? hahah A kolumny Tonsil Zeus mają 500w rms i kosztują blisko 2000zł. Wieć nie wypowiadaj się...

Orissa napisał/a:

Około 160 zł (jak dobrze pamiętam), spokój z rodziną i sąsiadami + git jakość. Gorzej jak ktoś jest wsiórem...

Obrazek



pff i co to mają być słuchawki? hahahaha
Chyba słuchawek nie słyszałeś dobrych jak te jakość git mają, posłuchaj chociaż SENNHEISER HD600....

Piotrka ojciec nie słuchał głośno...

Tu jest dopiero rozpierdol!!
Film mojego autorstwa!!

youtube.com/watch?v=DfNYM2lp8DA&feature=channel&list=UL
Zgłoś
Avatar
spedeer2007 2013-09-29, 21:03
Piwo Kosa xD
Zgłoś