18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Pedalarz i roboty drogowe - teraz popularne
Avatar
.................. 2009-06-26, 21:33
blackhunter6 napisał/a:

Ciekawe czy jeszcze żyje.



Kto zadziera z dr Mahmudem Ahmadineżadem tak kończy.
Zgłoś
Avatar
HowardWebb 2009-06-26, 22:12
fotomontaz. foundingbloggers.com/wordpress/2009/06/is-this-pic-of-an-iranian-woman...
Zgłoś
Avatar
B................r 2009-06-26, 22:14
HowardWebb napisał/a:

fotomontaz. foundingbloggers.com/wordpress/2009/06/is-this-pic-of-an-iranian-woman...



To raczej oczywiste ale fanie wygląda.
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2009-06-26, 22:30
TO wybrali jakiegoś nowego papieża?!
Zgłoś
Avatar
Oski_m 2009-06-26, 22:54 2
Tak. Do celów badawczych. Zostanie unicestwiony jak tylko da odpowiedź na pytanie jak witają się papieże.
Zgłoś
Avatar
xyz893 2009-06-27, 8:49
komentarz blackhunter6 jest idiotyczny! Wy jesteście tak już opętani przez te media na usługach Mossadu, że nawet jak by powiedzieli, że Bin Laden został prezydentem USA i kazali by wyjść z transparentami na ulice to by już dziś szedł manifestacja spad PKiN. Tam największą wina jest mediów, reporterzy podobno dodatkowo zachęcają tłum do protestów by mogli coś nowego nagrać. A ja po prostu myślę, że że oni tymi zdarzeniami odwracają uwagę on naprawdę ważnych zdarzeń tylko, że ta cała masoneria woli byśmy się o tym nie dowiedzieli
Zgłoś
Avatar
B................r 2009-06-27, 9:14
xyz893 napisał/a:

komentarz blackhunter6 jest idiotyczny! Wy jesteście tak już opętani przez te media na usługach Mossadu, że nawet jak by powiedzieli, że Bin Laden został prezydentem USA i kazali by wyjść z transparentami na ulice to by już dziś szedł manifestacja spad PKiN. Tam największą wina jest mediów, reporterzy podobno dodatkowo zachęcają tłum do protestów by mogli coś nowego nagrać. A ja po prostu myślę, że że oni tymi zdarzeniami odwracają uwagę on naprawdę ważnych zdarzeń tylko, że ta cała masoneria woli byśmy się o tym nie dowiedzieli



Możesz pisać jaśniej bo nie za bardzo wiem o co ci chodzi. Masz jakiś problem ?
Zgłoś