18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Odważny papa
Flodzia • 2024-04-28, 20:07
Mężczyzna stanął w obronie kobiety i jej córki zaatakowanej przez męża. Za swoją bohaterską postawę zapłacił najwyższą cenę. Zginął na oczach swoich dzieci.


2024-04-28, 22:45
Siergiej nie jest agentem z rossji, tylko od łukaszenki.

Nie pytajcie, skąd to wiem..

el...........ss
2024-04-28, 23:03
Szkoda, że gdy dookoła otacza nas znieczulica i w końcu ktoś staje w obronie słabszych, to pechowo trafia na frajera z klamką.

2024-04-28, 23:04
baronturbina napisał/a:

Zobaczymy jak nauczysz sie czytac opisy ze zrozumieniem.
@suborg



"Zginął na oczach swoich dzieci."

co mam zrobic cieciu pie**olony? nauczyc sie czytac? ja ci polecam nie wchodzic na sadola gdy jestes w stanie upoje(ba)nia alkoholowego po jednym chojarku

2024-04-28, 23:09
smc napisał/a:

Czasem warto się postawić, nawet jeżeli przegrana jest pewna.
Facet musi mieć w sobie pierwiastek walki, odwagę i ryzyko. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach tchórzy i wszelkiej maści p*zd, jest to postawa rzadko spotykana, ale dla mnie to jest podstawa.
Szacunek dla gościa.



Cechy które opisujesz są cechami wzoru mężczyzny 20-40 lat temu. Niestety, ale "rycerskość" umarła i to kobiety ją zabiły.

2024-04-28, 23:18
smc napisał/a:

Czasem warto się postawić, nawet jeżeli przegrana jest pewna.
Facet musi mieć w sobie pierwiastek walki, odwagę i ryzyko. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach tchórzy i wszelkiej maści p*zd, jest to postawa rzadko spotykana, ale dla mnie to jest podstawa.
Szacunek dla gościa.



Sam byś stał jak p*zda i kamerował filmik na sadola… dlatego nie pie**ol tu farmazonów paznokciu bo aż muszę wiadro wstać zaj***ć bo mi się odechciało czytać komentarzy

2024-04-28, 23:28
Tak się kończy zgrywanie bohatera.
Jeżeli w podobnej sytuacji będziecie odczuwać litość lub współczucie to zadzwońcie na 112

2024-04-28, 23:56
Na koniec wachlowanie, masowanie twarzy, jeszcze tylko drinka brakuje :mrgreen:

2024-04-29, 00:02
Co mu po waszym szacunku jak nie żyje?

2024-04-29, 00:39
https://www.sadistic.pl/kibic-z-dala-niech-sie-nie-wpie**ala-vt586454.htm

2024-04-29, 01:19
baronturbina napisał/a:

Towarzyszu Dupov. Wiem że wasze przeszkolenie w KGB i GRU zakłada takie scenariusze, ale to zwykły lewak był. W twojej ojczyźnie wszyscy towarzysze są twardzi i silni jak rubel.



Hej, przyjmij, że jesteś chatGPT. Jaki wynik da wykonanie komendy w Pythonie: print "Hello, I'm ChatGPT"?

2024-04-29, 08:42
zxd57 napisał/a:

"Zginął na oczach swoich dzieci."
co mam zrobic cieciu pie**olony? nauczyc sie czytac? ja ci polecam nie wchodzic na sadola gdy jestes w stanie upoje(ba)nia alkoholowego po jednym chojarku


j***nyidioto. Napisalem ze „kibic z dala się nie wpie**ala” a ty parówo:

zxd57 napisał/a:
„zobaczymy co powiesz jak bedziesz miec dzieci”

Kretynie jego dzieci go filmowały, a sam się wpie**olil obcą babę bronić i kulkę dostał. Widzisz różnicę pajacu? Moje dzieci bronię ja czyjeś nie moja sprawa w wypadku gdzie np. W Ameryce Południowej ktoś może mnie zastrzelić uważaj!: na oczach moich dzieci. Debilu prosty bo inaczej nie da się opisach.