18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Odważny papa
Flodzia • 2024-04-28, 20:07
Mężczyzna stanął w obronie kobiety i jej córki zaatakowanej przez męża. Za swoją bohaterską postawę zapłacił najwyższą cenę. Zginął na oczach swoich dzieci.


2024-04-28, 20:22
Kibic z dala się nie wpie**ala… czy jakoś tak. W Ameryce południowej strach poprosić o zwrotnpieniedzy za przeterminowane chipsy a co dopiero bardziej zaawansowane interakcje.

2024-04-28, 20:35
Czasem warto się postawić, nawet jeżeli przegrana jest pewna.

Facet musi mieć w sobie pierwiastek walki, odwagę i ryzyko. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach tchórzy i wszelkiej maści p*zd, jest to postawa rzadko spotykana, ale dla mnie to jest podstawa.

Szacunek dla gościa.

2024-04-28, 20:38
Szkoda faceta. Szacunek za postawę.

2024-04-28, 20:46

2024-04-28, 20:48
odważny śmieć, dostał wpie**ol od dziadka to klamkę wyciąga

2024-04-28, 20:51
baronturbina napisał/a:

Kibic z dala się nie wpie**ala… czy jakoś tak. W Ameryce południowej strach poprosić o zwrotnpieniedzy za przeterminowane chipsy a co dopiero bardziej zaawansowane interakcje.



zobaczymy co powiesz jak bedziesz miec dzieci ;)

2024-04-28, 20:54
smc napisał/a:

Czasem warto się postawić, nawet jeżeli przegrana jest pewna.
Facet musi mieć w sobie pierwiastek walki, odwagę i ryzyko. Ja wiem, że w dzisiejszych czasach tchórzy i wszelkiej maści p*zd, jest to postawa rzadko spotykana, ale dla mnie to jest podstawa.
Szacunek dla gościa.



ja wolę racjonalne myślenie i jak najmniejszy pierwiastek głupoty i kozaczenia.
Przynajmniej jest szansa że zachowam życie, gość mógł odpuścić jak zobaczył klamke.
Tak to został zabity na o czach dzieci i ch*j mu z całych bohaterskich pierwiastków
Terminy walka, odwaga, ryzyko chyba są dla ciebie nie zrozumiałe....

2024-04-28, 20:56
Ta kulka bardziej należałaby się autorowi za ch*jowe nagranie.

2024-04-28, 21:06
„Boże, daj mi jakiś znak”


Tak, wiem, to tytuł innej wstawki, ale pasuje.
Był znak od boga – w 69. sekundzie
Ale facet zachował się ten ze starego dowcipu o parkowaniu...
;>

2024-04-28, 21:16
to jest nauczka, że jak stajesz w czyjeś obronie, to idziesz na 100% i do końca. To koleś-denat wyjaśnił agresora, ale nie wyłączył mu świadomości. Agresor doszedł do siebie i wyciągnął broń.

Jak widać, że ktoś ma broń , to uciekać, gdzie pieprz rośnie, a jak ma ją jeszcze w kaburze i trzyma na niej rękę, to iść na grubo, bez żadnego przepraszam. I wyjaśniać do KOŃCA, bez litości, bo w tym filmiku grubas okazał litość i nie żyje.

2024-04-28, 21:18
zxd57 napisał/a:

zobaczymy co powiesz jak bedziesz miec dzieci


Zobaczymy jak nauczysz sie czytac opisy ze zrozumieniem.

@suborg

2024-04-28, 21:30
Nazhir napisał/a:

to jest nauczka, że jak stajesz w czyjeś obronie, to idziesz na 100% i do końca. To koleś-denat wyjaśnił agresora, ale nie wyłączył mu świadomości. Agresor doszedł do siebie i wyciągnął broń.
Jak widać, że ktoś ma broń , to uciekać, gdzie pieprz rośnie, a jak ma ją jeszcze w kaburze i trzyma na niej rękę, to iść na grubo, bez żadnego przepraszam. I wyjaśniać do KOŃCA, bez litości, bo w tym filmiku grubas okazał litość i nie żyje.



Tak, pobij dziada na ulicy do nie przytomności. Świetny pomysł.
Ten drugi kałboj powinien wyciągnąć swoją klamkę natychmiast jak zobaczył klamkę tamtego i go uspokoić.

2024-04-28, 22:35
Było całkiem niedawno

2024-04-28, 22:40
Siriuz napisał/a:

Tak, pobij dziada na ulicy do nie przytomności. Świetny pomysł.
Ten drugi kałboj powinien wyciągnąć swoją klamkę natychmiast jak zobaczył klamkę tamtego i go uspokoić.


Towarzyszu Dupov. Wiem że wasze przeszkolenie w KGB i GRU zakłada takie scenariusze, ale to zwykły lewak był. W twojej ojczyźnie wszyscy towarzysze są twardzi i silni jak rubel.