18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Gromm 2018-12-30, 0:58 2
Za mało wpierdolu pedalanu
Zgłoś
Avatar
pATRYKOify 2018-12-30, 3:07 1
Chłopaczki pewnie mają jakiś tor na te rowery i dobrze się bawią, a takie pizdy sadolowe będą pisać "pedały na rowerach". Kto tu jest pedałem jebane przegrywy bez pasji i zainteresowań.
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2018-12-30, 4:58 13
@up

Ty ;D
Zgłoś
Avatar
maxpudl 2018-12-30, 7:01 6
Ale pizdeusy z tych pedalarzy.. Kolo pomijając, że typowy sebix z charateru - to jednak wysiadł do nich sam, bez żadnego kija/nożyka/maczety (tak - jestem z krk.. )
I wszyscy cichutko w gruncie rzeczy siedzieli, ten co sie burzył że mu sie rowerek kopie to dostał plaskacza w kask i ledwie sie na nogach utrzymał.. A reszta uszy po sobie - Za wyjątkiem oczywiście dzieciaka "mam to nagrane typie" - co już idealnie podsumował SZ.P Lobo24 ..
Potem pościg jak na dzieci januszy przystało i bohaterskie stanie obok "ale jak wyjdzie to odejdź"
hahahaha - może kaski to za moało - jakby mieli armory na motr, albo lepiej jakiś kewlar - to by któryś odważył na tyle żeby podbiec i poszarpać mu anteną samochodową?!

PS taka mi myśl przyszła - że to początki tego co europa zachodnia ma już - strzelają do nich, szlachtują, gwałcą im kobiety a w odpowiedzi rurkowi chłopcy bazgrają kredą po ulicy, że "miłość i dobro zawsze zwycięży" i "wszyscy są charlie hujebdo" ..
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2018-12-30, 8:37 5
1:46:

Cytat:

"ale mu gonga zapierdole jak wyjdzie. Roweru nie zdążyłem odłożyć"



haha co za pierdolony lamus! Stał całą aferę jak cipka, a później znajduje zajebiste tłumaczenie, dlaczego to koledze nie pomógł takie coś, to coś w stylu:

"wjebałbym ci, ale akurat nie mogę, bo muszę teraz zjeść rosół"
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2018-12-30, 8:47 1
w zasadzie mógł ich rozjechać jak po pasach jechali a nie szli.
Zgłoś
Avatar
DerAmg 2018-12-30, 9:10
Zawsze się zastanawiałem jak nagrywało GoPro to pierwsze cyfrowe, co zastąpiło GoPro Black Analog 8mm.
Zgłoś
Avatar
kolosasz 2018-12-30, 11:07
Pan Łysa-Sprawiedliwość nie wygląda na Żyda. Z drugiej strony Polak nie podniósłby ręki na drugiego Polaka.
Cóż, tym postępowaniem Pan Łyszter się zdradził - On jest Żydem!
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-12-30, 11:58 1
Mimo wszystko największą mam beke z pedalarzy którzy myślą że prowadzą samochód i napierdalają na tych swoich rowerkach środkiem drogi a za nimi ciągnie się nitka samochodów które miały pecha trafić na tak natrętnego skurwysyna. Nie ukrywam że za każdym razem mam ochotę spychać takich leszczy na pobocze.
No i jedzie ci taki i myśli - kurwa ale jestem zajebisty, pro, eko, homo, oszczędny. Potem na profilu dla innych jebniętych wypisuje że dzisiaj zaoszczędził 8 godzin stania w korkach i tylko raz dostał wpierdol ale jego chłopak już szykuje mi ciepły kompres z moszny.
Hwdr
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-30, 12:03 1
MadDave napisał/a:

ale jego chłopak już szykuje mi ciepły kompres z moszny.


Mamy cię!
Zgłoś
Avatar
Ronoaro 2018-12-30, 12:04 1
Ci pedalarze sprawiają wrażenie jakby mieli jeden mózg na spółę.
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2018-12-30, 13:15 2
"Ale mu gąga zapierdole jak przyjdzie, kurwa roweru nie zdążyłem odłożyć"
Zgłoś
Avatar
Bronsonnn 2018-12-30, 14:13
Bo rower się odkłada 10 min
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2018-12-30, 14:31
mygyry napisał/a:

W ciemno piwo dla kierowcy auta, pomimo że kurwa nie trawie sfrustrowanych szeryfów to jestem niemal pewien, że te jebane pedalaże wymusiły na pasach


Nawet jeśli wymusili to nie powód, by kogoś lać (i to dzieciaki!)
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-30, 15:33 4
Cytat:

Nawet jeśli wymusili to nie powód, by kogoś lać (i to dzieciaki!)


Mogli przeprosić i spierdalać to zgrywali cwaniaków w grupie z kamerką i się przeliczyli, piwo dla kierowcy mimo, że nie lubię takich agresorów
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie