18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
eMCeONe 2018-12-30, 19:40
Dzieciaczki bezstresowego wychowania na zabaweczkach po kilka tyś/szt. bo tupnęli nóżką i mamusia z tatusiem kupili... Ale co ten kierowca z biedackiego golfa chce, przecież jest przejście dla pieszych to ja mam pierwszeństwo... Żałuję, że kierowca nie zapierdolił każdemu, tak żeby zapamiętali.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2018-12-30, 19:55
mygyry napisał/a:


Mamy cię!



Hahahahha jedna literka a tyle zmienia.

Zupełnie jak ta niepozorna kreseczka nad literką O w napisie woda.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-12-30, 20:33
Ale tu się sfrustrowanych szeryfów zleciało, co napierdalali by wszystkich dookoła. Zwłaszcza nastolatków co mają rowery 3 razy droższe niż wy samochody. Zastanawiam się co ten koleś robi w życiu, ja bym takiego nie zatrudnił.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2018-12-30, 23:15 1
"Ale mu gonga zapierdole, roweru nie zdążyłem odłożyć..."

ja pierdole co za frajerski tekst

roweropizdeczki się zesrały i wszystko nagrały. Wielkie ofiary własnego cwaniactwa.

Jeżeli rzeczywiści zjeżdżali z tych schodów i wymuszali pierwszeństwo to ci janusze co się zlecieli powinni wrzucić im te rowery do stawu a nie do sebixa się przykleili bohaterzy na białych kutasach.
Zgłoś
Avatar
tomeekcz 2018-12-30, 23:37
jedno jest pewne. Drugi raz przed rowerem na przejściu nie zahamuje.
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej666 2018-12-31, 13:30
ahh ten Gorzówek
Zgłoś
Avatar
razak 2018-12-31, 14:40
koledzy banda chuja "ale mu gonga zapierdole roweru nie zdążyłem odłożyć..." ahhahaha największy obsraniec który miał minute na to by go odłozyć ale kupa w gaciach mu nie pozwoliła na obrone kolegi Swoją drogą za takie zjazdy nalezy sie każdemu klaps ale od tira na przejściu
Zgłoś
Avatar
Werewolv 2018-12-31, 14:49
Wpierdol gówniarzom się należy i jebanym obrońcom
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2018-12-31, 21:05 1
JA napisał/a:

...wiem, że stara kurwa na rowerze się na przejście wpierdoli....



Dzisiaj spotkałem tą... Panią, dojeżdżam do przejścia, a ta świadoma praw i obowiązków kobieta czeka przed przejściem z rowerem obok, trzymanym hardo w dłoniach.
Zatrzymuję się, wiekowa kobieta niepewnie przechodzi.
Wołam, trochę do siebie, bo nie opuszczałem szyby, by nie być zbytnim chamem, "co kurwa, nauczyliśmy się przechodzić???".
Nie odpowiedziała, pewnie nie usłyszała
Zgłoś
Avatar
Forrest10 2019-01-03, 17:09 1
To nie tak że te pedały mogły wymusić one kurwa niemiały wstepu na pasy
Zgłoś