18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Odwrócony terroryzm
ypierdalaj • 2017-06-20, 1:36
Witam serdecznie wszyskich tu zgromadzonych.
Pragnę zaanonsować, iż w najbliższych dniach czeka nas dynamiczny wzrost liczby zamachów i aktów terroru. Ma to związek z tym, ze dzisiaj, tj. 19.06.2017 dotychczasowa strona bierna konfliktu który ma miejsce w Europie, faktycznie podniosła rękę na agresora.
Wieszcze zatem, że w ciągu najbliższego tygodnia będziemy świadkiem przepełnionych emocjami, adrenaliną, zapachem ładunków wybuchowych i rykiem silników ciężarówek wydarzeń.
Tym, którzy planują oglądać spektakl zza ekranów telewizorów życzę smacznego popkornu i braku przerw w dostawie prądu elektrycznego, co zapewne będzie miało miejsce. Jeśli pragniecie wziąć czynny udział w wirze akcji, mam nadzieje, że nie zawiedzie was nabyta broń, o ile walczycie po naszej stronie.
Jeśli zapomniałeś sie uzbroić, masz ostatnią szanse, żeby nabyć choć czarnoprochowca. Polecam Remingtona cal.44 firmy Uberti i kule dumdum. Nie żałuj prochu.
Zgłoś
Avatar
Noside 2017-06-21, 10:42
Rozjebią ludzi na moście samochodem i nożami krzycząc kebabu akbar? INCYDENT
Koleś wjechał w grupkę muslimów, nawet nie wiadomo czemu? TERRORYZM! ISLAMOFOBIA!
Zgłoś
Avatar
blajar 2017-06-21, 14:10
"Jeśli zapomniałeś sie uzbroić, masz ostatnią szanse, żeby nabyć choć czarnoprochowca. Polecam Remingtona cal.44 firmy Uberti i kule dumdum. Nie żałuj prochu."

Przyda się jeszcze świński smalec, sierść psa plus trochę benzyny i zapałki do podpalenia truchła zamachowcy. Każdy kolejny 70 razy się zastanowi czy warto nie dostępując islamskiego raju.
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-06-21, 18:19
dobra_kawa napisał/a:



co kurwa? ja pierdole z kim ja żyję w jednym kraju? Jeszcze mi powiedz , że chodzisz głosować na lewaków z prawicy to jebnę



Pis to socjaliści, do tego narodowy. Czyli faszyzm. Socjalizm to lewa strona. Ograniczają swobody? Dowalają podatki? Chcą wszystko kontrolować? Rozpierdalają kasę na zasiłki? Lewica jak się patrzy.
Zgłoś
Avatar
kapsel666 2017-06-21, 22:50
Na filmiku gówno widać. Pozdrawiam
Zgłoś