18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
mam_racje 2021-12-23, 22:02
No działu "humor"

Zgłoś
Avatar
Momonti 2021-12-24, 16:30
@mam_racje ale że kurwa co, że w opis z biblii się nie zgadza, czy autor filmu coś przekręcił? Dział jest odpowiedni bo traktuje o faktycznym opisie, a to czy opis z książki traktujesz jako rzeczywisty czy fikcyjny to tutaj mało kogo obchodzi.
Zgłoś
Avatar
mam_racje 2021-12-24, 21:42 3
@up
Bo to taka wesoła twórczość, chłopak coś poskleja przeczytane z internetu i niektórzy przyjmują to do siebie jak fakty objawione.
Wiecznie jakieś ufo, giganty i antlandydy, teraz religie... co to ma wspólnego z działem DOKUMENT?
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2021-12-29, 7:08 1
mam_racje napisał/a:

@up
Bo to taka wesoła twórczość, chłopak coś poskleja przeczytane z internetu i niektórzy przyjmują to do siebie jak fakty objawione.
Wiecznie jakieś ufo, giganty i antlandydy, teraz religie... co to ma wspólnego z działem DOKUMENT?



Ale autor przecież nie narzuca własnego zdania, tylko (jak podkreśla)), pozostawia to interpretacji widza i zaprasza do dyskusji na ten temat w komentarzach.
Czego tutaj nie rozumiesz? Co posklejał z internetu? A co miał kolaż z biblii zrobić w 2021 roku? Gdzie Ty żyjesz? Weź sobie książkę papierową, otwórz i sam sobie przeczytaj, jak Ci nie pasuje, że z internetowej korzystał.
Zgłoś