18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Ofiara i kat
freaky • 2019-12-02, 21:13
Cytat:

Po tym, jak bojownicy ISIS zaatakowali iracki Sinjar, kilkaset kobiet trafiło do niewoli. Jazydki zostały później sprzedane, a ich dramat obrazuje to, co działo się z Ashraq Haji Hamid, która była gwałcona kilka razy dziennie.

Na początku sierpnia 2014 roku bojownicy ISIS zaatakowali Sinjar w Iraku, po czym zabili tysiące Jazydów. Dorosłe kobiety i nastolatki zostały z kolei niewolnicami seksualnymi. Ashraq Haji Hamid, podobnie jak kilkaset innych towarzyszek, została zabrana do Mosulu, gdzie Abu Hamam kupił ją za sto dolarów. – Wybrał mnie, a potem pociągnął za włosy. Nie spodziewałam się, że będą mnie gwałcić, bo miałam zaledwie 14 lat. Ale oni skuli mnie kajdankami i gwałcili, jeden po drugim – powiedziała Hamid cytowana przez The Independent.

19-letnia dzisiaj kobieta była molestowana nie tylko przez towarzyszy Hamama, ale również przez niego samego. – Obiecał, że pozwoli mi odejść, ale potem gwałcił mnie trzy razy dziennie i bił. Byłam tylko dzieckiem i niczego nie rozumiałam – przyznała. W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę. Ten powiedział, że zna jej adres zamieszkania. Kobieta po kilku latach postanowiła wrócić do Iraku, by uciec Hamamowi. Jednocześnie sprawa gwałtów została zgłoszona irackim służbom bezpieczeństwa, a gwałciciel trafił za klatki. Pod koniec listopada spotkał się ze swoją ofiarą podczas programu emitowanego w stacji Al-Iraqiya.

Hamid najpierw opowiedziała na antenie o dramacie, jaki przeszła, a później skonfrontowała się w ubranym w żółty mundur więzienny i skutym kajdankami Hamamem. – Zniszczyłeś mi życie. Okradłeś mnie ze wszystkich moich marzeń – powiedziała 19-latka w kierunku swojego oprawcy. – Dlaczego mi to zrobiłeś? Miałam 14 lat. Tyle samo co twoja córka, twój syn lub siostra – kontynuowała w kierunku gwałciciela, który nie podnosił głowy. Spotkanie z oprawcą było dla Hamid dużym obciążeniem emocjonalnym, co widać pod koniec nagrania.





Niestety nie ma filmiku z samego gwałtu, ale jest niemal pewne, że w trakcie nie była taka wygadana.
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2019-12-02, 21:18 28
Gościu se myśli, niech już przestanie pierdolić.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-12-02, 21:22 7
To ichnia wersja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"??????????
Ale laska fajna, też bym gwałcił
Zgłoś
Avatar
~Angel 2019-12-02, 21:24 25
Co poruchał to jego.
Aż się wzruszył gdy mu przypomniała co jej robił bo wiedział że będzie dziś pamięciówa w celi.
Zgłoś
Avatar
adam_lens 2019-12-02, 21:39 4
freaky napisał/a:

19-letnia dzisiaj kobieta była molestowana nie tylko przez towarzyszy Hamama, ale również przez niego samego. – Obiecał, że pozwoli mi odejść, ale potem gwałcił mnie trzy razy dziennie i bił.



Zgłoś
Avatar
sars_80 2019-12-02, 21:43
no nie dobrze się stanęło się
Zgłoś
Avatar
saves 2019-12-02, 21:59 9


A na poważnie. Facet powinien słuchać tej tyrady przeżuwając własnego kutasa.
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-02, 22:04 3
Przecież 14 lat, to u nich kozą może zostać. Tzn żoną, sorry
Zgłoś
Avatar
mesjans 2019-12-02, 22:11
Kolo wali sztuczną skruchę a jakby się spotkał z kumplami co walili te laski to by pionę z radością i dumą zbijał.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-12-02, 22:14 5
Coś ugrzeczniona ta jazydka,. Normalnie obcięła by temu muslimowi kutasa i wsadziła mu w dupę.
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2019-12-02, 22:52 1
Cytat:


a ich dramat obrazuje to, co działo się z Ashraq Haji Hamid, która była gwałcona kilka razy dziennie.


Jakiś link do filmu ?
Bo jakoś nie wierzę....

Cytat:


W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę.



Jasne.. zbieg okoliczności.. uciekła ;D

Dwoje ludzi z jednego końca świata spotyka sie na innym końcu świata.. w tym samym mieście na tej samej ulicy..
Ależ ta tania kurwa ściemnia
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-02, 23:05 2
Cytat:

W 2015 roku udało jej się uciec do Niemiec, gdzie na ulicy w Stuttgarcie spotkała swojego oprawcę. Ten powiedział, że zna jej adres zamieszkania. Kobieta po kilku latach postanowiła wrócić do Iraku, by uciec Hamamowi.


Uciekła do niemiec przed nim i tam go spotkała... potem aby znów uciec PO KILKU LATACH od niego uciekła do iraku i on tam też już był skoro go aresztowali...

Czy tylko mi tutaj coś nie pasuje?
Prędzej obstawiam jakieś małżeństwo z przymusu albo chuj wie może najpierw z miłości tylko, że w końcu miała dość kozojeba i chciała spierdolić albo nawet z nim do niemiec poleciała i tam już miała dość swojego perskiego księcia więc wróciła.
Chuj wie. Dziwne to. Dla jakiejś pizdy do gwałcenia by się nie pierdolił aby do niemiec za nią lecieć.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-12-02, 23:10 2
to jest jebane bollywood w wersji TV debile, ale ktoś was przytrolował
Zgłoś
Avatar
~sensualna 2019-12-02, 23:36 1
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

To ichnia wersja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"??????????
Ale laska fajna, też bym gwałcił



uważaj co piszesz w internetach

Dżizas_kurde napisał/a:

Jakiś link do filmu ?
Bo jakoś nie wierzę....

Jasne.. zbieg okoliczności.. uciekła ;D
Dwoje ludzi z jednego końca świata spotyka sie na innym końcu świata.. w tym samym mieście na tej samej ulicy..
Ależ ta tania kurwa ściemnia



Jazydki są często właśnie porywane i są pracownicami burdelu z którego korzystają inni członkowie ISIS bądź nawet sprzedawane na żony co jak wiadomo nie oznacza że będą lepiej traktowane
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2019-12-03, 0:23 2
Ehhh nie wiem po co ten cyrk... Gwałciciel złapany zajebać i natępnego do golenia... Swoja droga pokazali kogo szkopy nasprowadzaly na ulice i oplacaja... Jebana merkelowa suka
Zgłoś