18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Ofiary
M................3 • 2012-12-21, 1:07
Jeżeli świat jutro się skończy zginie 7 miliardów ludzi. Wśród nich Kaczyński. Jak dla mnie warto.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-12-21, 17:21
Cytat:

Daje piwo.Jak wejdzie na główną to będzie buldóp że znowu lemingi jado po jareczku a nie donaldzie...


po co jechać po donaldzie skoro i tak zginie
Zgłoś
Avatar
Kowalien 2012-12-21, 18:26
bez porządnego flejmu? rzeczywiście koniec świata
Zgłoś
Avatar
Fuuma 2012-12-21, 19:14
Jak dla mnie warto bo chuj z tym kaczorem, ale za to w chuj kozojebnców poszłoby w pizdu.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2012-12-21, 23:35 1
Macie rację, czas w końcu odsunąć Kaczyńskiego i PiS od władzy !

Echh wy jebane wykształciuchy, co to nigdy nic, prócz książki telefonicznej nie przeczytali... . Żal dupę ściska, aż mi za was wstyd pojeby

p.s.

Jeszcze naszła mnie taka refleksja. Wy to pedały musicie być. Pedały z gatunku cwele Właśnie przez takich osobników jak wam, polski naród jest ciągle jebany w dupsko, przez postkomunistyczną nomenklaturę. Więc musicie to bardzo lubić Mam nawet dla was nazwę. Np. Polityczni Cwele !
Moglibyście założyć jakieś niezależne związki, albo fundacje skupiające takich życiowych pedziów, którzy głosują w wyborach, na tych którzy potrafią później najlepiej wyjebać obywateli.
Przemyślcie to
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-12-23, 2:29
@up Jakiś pedał Cię wyruchał czy co, że taką agresją do nich pałasz? nikt w 4 lata nie rozjebał Polski tak jak kaczki w 2...
Zgłoś