18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
kasztaniuk 2012-09-13, 23:52
Za wrzuty jego filmów na Sadola powinien być ban.
Zgłoś
Avatar
barszczzuszkami 2012-09-13, 23:53 1
Przecież on jest kurwa inwalidą. Umysłowym.
Zgłoś
Avatar
aven 2012-09-13, 23:56
przez przypadek postawiłem piwo
Zgłoś
Avatar
Saafa 2012-09-13, 23:59
jak wy możecie to brać na poważnie, jezu.. przecież on to pierdoli dla fejmu, najzwyczajniej w świecie trolluje a wy z siebie teraz zrobiliście bande idiotów biorąc jego vlogi na poważnie, przykre.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-09-14, 0:01
Zazdrości inwalidom, że mają wytłumaczenie do niepracowania i dostają kasę. On nie pracuje i dostaje kasę od mamy. Jakoś musi pomniejszyć tych którym zazdrości statusu społecznego.
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-09-14, 0:03
sama jego morda przyprawia mnie o mocny wkurw
Zgłoś
Avatar
k................k 2012-09-14, 0:15
gada na poważnie czy nie to też są jakieś granice. Jakby znał problemy takiej osoby to by zamknął ten przepity ryj. A też pierdolicie że to sadol i tutaj takie coś to norma - dla mnie normą są ludzie którzy prezentują minimalny poziom wykorzystania swojego mózgu (i nie mowie tu o umiejętności klikania palcami po klawiaturze i pisania z błędami ortograficznymi).
Zgłoś
Avatar
se7en 2012-09-14, 0:23
Dla mnie to on sam jest życiowym inwalidą, widać nie myje włosów bo nie ma dla kogo, a vlogi robi bo nie ma z kim rozmawiać. Szkoda mi takich ludzi jak on, szczerze...

Żartuję, jebał go pies.
Zgłoś
Avatar
jarekddz 2012-09-14, 0:26
Nie no kurwa muszę napisać. Muszę.
Co za popierdolony typ... jak kurwa można jechać na inwalidów, jak można być aż tak zjebanym, jak można być aż takim jebanym no-lifem, żeby w pierdolonym vblogu jechać na niepełnosprawnych. Parszywcu jebany, obyś stracił wszystkie "rączki i nóżki" i stracił swoich "subsktybentów" Ty kompletny zjebie.
Nie życzę źle Twojej rodzinie, niech żyje w zdrowiu, ale Ty spijaj mocz i żryj gówno.
Jesteś popierdolony, inaczej tego ująć nie można. Niech Ci ktoś upierdoli ręce, to będziesz wiedział co znaczy mobilizacja, dążenie do celu. Inwalidztwo daje nowe pojęcie, nowe spojrzenie na świat Ty głupi, pierdolony lamusie. Upierdol sobie te ręce, to może zaczniesz używać mózgu. Chuj Ci w kakao wypierdku.
Zgłoś
Avatar
dziarski 2012-09-14, 0:32 5
Uważaj Dębski bo wszyscy upośledzeni umysłowo zebrali się żeby cie zniszczyć. Nie rozumiem jak można nie czuć że koleś żartuje. OK można mieć inne poczucie humoru ale jesteśmy na sadisticu, więc wniosek prosty, że większość komentujących to inwalidzi mózgowi.

W to co mówi tutaj też wierzycie?
Zgłoś
Avatar
kurtz333 2012-09-14, 2:12 1
siwers3 napisał/a:

Nie lubię gościa, obecnie najbardziej wkurwiający vloger, któremu się wydaje, że jest jakimś super filozofem, a tak naprawdę pierdoli bez sensu.


ROTFL filozofem? przecież on beke kreci, jak slabe poczucie humoru trzeba miec zeby tego nie zauwazyc
Zgłoś
Avatar
Saafa 2012-09-14, 8:49
dziarski, nic nie poradzisz na to, że na sadola wchodzą cipki o czułych serduszkach bez iskry poczucia czarnego humoru. robią z sadola portal dla ciot, ja bym to banował w pizdu. i coraz częściej widze że społeczność sadola mięknie i dlatego ten poratal (poza hardem) traci swój klimat.
Zgłoś
Avatar
indrikoterium 2012-09-14, 8:57
brawo tak trzymaj jeszcze kilka lat i wyrobisz sobie poglądy jak niektórzy Amerykanie w XIX wieku, a Eugenika w końcu wróci do łask
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-09-14, 9:20
Co Wy się tak kurwa spinacie?
Przecież on sobie robi jaja...
Zgłoś
Avatar
elda1987 2012-09-14, 10:26
następna cipka niewydymka. co za durna moda z tym vlogerowaniem, ludzie bez życia osobistego. fu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie