18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Beria1 2013-02-16, 8:09
Za dużo piszecie, a ja muszę sylabować. Sorry chłopaki nie przeczytałem waszych postów.
Zgłoś
Avatar
wudun 2013-02-16, 9:19
Potencjalni pracodawcy zakończyli za pewne na cyrku.
Obecnie jak chcesz mieć pracę po studiach musisz studiować zawody techniczne. Rynek jest tak nasiąknięty wszelkiej maści pedagogami politologami i innymi ekonomistami że, musisz mieć nieprzeciętne osiągi na studiach aby mieć jakąkolwiek szansę na sukces w zawodzie.

@Ranger:"Jak się kończy kierunki zamawiane"- trochę jesteś w błędzie bo znam uczelnie gdzie mają informatykę zamawianą i jest na naprawdę wysokim poziomie.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-02-16, 10:27
@kostuchowy: chłopczyku masz jakiś kompleks? Technikum skończyłem, potem skończyłem politechnikę, ale co to ma do rzeczy? Ekonomia na SGH wydaje ci się trudna? Nie rozśmieszaj mnie. I co co chodziło z
Cytat:

o każdym kto zarabia więcej niż 10 tysięcy na miesiąc będziesz mówił "złodziej" "nakradł się warszawiaczek" ...

Pomyliłeś osoby czy ci odjebało w główkę od natłoku "nauki" na SGH?
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-02-16, 11:15
kostuchowy napisał/a:

kolego Cyrk, zapraszam na Szkołę Główną Handlową, pokaż mi proszę jak chodząc na co trzecie zajęcia zaliczysz ekonometrię czy chociażby analizę... szkoda mi takich ludzi zazdrosnych, skończyłeś technikum i o każdym kto zarabia więcej niż 10 tysięcy na miesiąc będziesz mówił "złodziej" "nakradł się warszawiaczek" ...


rozumiem, że studiujesz i włąsnie zorientowałeś się w jakie szmabo wpadłeś i teraz ludzi o niższym wykształceniu, ale za o z pewną robotą będziesz od zazdrośników wyzywał?nieudaczniku?
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2013-02-16, 13:52
żadna dupa takiego lenia nie będzie chciała
Zgłoś
Avatar
kostuchowy 2013-02-16, 18:12
Cyrk napisał/a:

@kostuchowy: I co co chodziło



Naucz się pisać.

genghiskhan napisał/a:


nieudaczniku?



W trakcie studiów mam elastyczną pracę (intelektualną), w której zarabiam 40zł/h, stypendium naukowe, odbyte 3-miesięczne praktyki w zawodzie, w którym chcę pracować po studiach.

Ty również:
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2013-02-16, 20:14
O tak, o literówkę się przypierdol. Zajebisty poziom panie SGH sobą prezentujesz. I jeszcze ta emotka idź pan w chuj. To prosze wersja poprawiona, żeby nawet taki głąb jak ty zrozumiał
Cytat:

@kostuchowy: I o co chodziło...



Intelektualna praca? Z takim ogarnięciem? To chyba przy robieniu pałek w zarządzie...
Zgłoś
Avatar
kostuchowy 2013-02-16, 20:28
Cyrk napisał/a:

O tak, o literówkę się przypierdol. Zajebisty poziom panie SGH sobą prezentujesz. I jeszcze ta emotka idź pan w chuj. To prosze wersja poprawiona, żeby nawet taki głąb jak ty zrozumiał

Intelektualna praca? Z takim ogarnięciem? To chyba przy robieniu pałek w zarządzie...



Dobra, skończ się gorączkować buraku i mnie tu wyzywać. Jeżeli według Ciebie jedyny sposób na zarobienie 40zł w godzinę to robienie pałek to tylko pogratulować doświadczenia życiowego. Pewnie teraz tyle zarabiasz po 5 latach w jednej pracy (8,5k).
Już więcej nie wejdę w komentarze, więc możesz sobie darować odpowiadanie, bo mi szkoda klawiatury na takiego internetowego napinacza. Nara
Zgłoś