18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 47 minut temu
Oto fragment, który według opisu pochodzi z naszego tak "uwielbianego" Radia Maryja.


A to kilka komentarzy jakie pojawiły się pod tym filmikiem:
#1 "podatków sie nie płaci i forsy brakuje??"
#2 "wole sobie kupic plyte zespolu behemoth niz wspierac to durne radio..."
#3 "sprzedaj maybacha to będziesz miał kasę"

Kolejny fragment, w którym ojciec dyrektor, chyba z ambony, wyraża swój pogląd na temat pijanego kierowcy, który spowodował wypadek i przy okazji okazał się być duchownym


Drogi kapłanie katolicki (zwracam się do ks. R.), prawie każdy dorosły człowiek miał chociaż raz w ustach alkohol, bo jest on dla ludzi, ale mnie nie zdażyło się po nim prowadzić i o ile nie będzie zagrożone życie mojej rodziny, taka sytuacjia nie będzie miała miejsca. Do ROBOTY darmozjady!!!
Zgłoś
Avatar
think666 2010-11-18, 8:45
Rado napisał/a:

mógł bym prosić o nr konta


radiomaryja.pl <- Na dole masz 7 numerów kont na każdą okazję :|
Zgłoś
Avatar
Dzieju 2010-11-18, 9:47
chuje chamy skurwysyny nie jesteśmy z jednej gliny
Zgłoś
Avatar
tristandefevre 2010-11-18, 10:05 1
Trzeba by go do Niemiec wysłać. A potem z tej okazji zwalić bombę atomową na Niemcy :d I będzie po kłopocie
Zgłoś
Avatar
arkadi 2010-11-18, 10:34
że też nie zajmą się tym skurwysynem jacyś terroryści.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-11-18, 11:17 2
Osoba, która to montowała mogła się bardziej postarać. Przeskoki pomiędzy użytymi fragmentami wkurwiają bardziej, niż ten szatański pomiot w sutannie.
Zgłoś
Avatar
S................Q 2010-11-18, 12:35 3
Zgłoś
Avatar
303 2010-11-18, 13:11
Jak by nie podał ''kto nie pił piwa ręka w górę'' i został tylko przy koniaku to nie wiele osób by podniosło rękę, w końcu nie każdego stać na alkohole po 200 i więcej zł za butle.
Zgłoś
Avatar
thewojciech 2010-11-18, 17:10
gorzow.gazeta.pl/gorzow/1,36844,5665444,Proces_zakonnika__jechal_zbyt_...

chyba o tym gosci mowil , kiedys uczyl religii w mojej szkole i przy okazji zajebal 2 ludzi
Zgłoś
Avatar
kstk 2010-11-18, 19:02
nie jestem fanem Rmrki, ale pierwszy materiał jest beznadziejnie zmodyfikowany, słychać nawet przejścia z nagrania do nagrania. żałosne
Zgłoś