18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Oto fragment, który według opisu pochodzi z naszego tak "uwielbianego" Radia Maryja.


A to kilka komentarzy jakie pojawiły się pod tym filmikiem:
#1 "podatków sie nie płaci i forsy brakuje??"
#2 "wole sobie kupic plyte zespolu behemoth niz wspierac to durne radio..."
#3 "sprzedaj maybacha to będziesz miał kasę"

Kolejny fragment, w którym ojciec dyrektor, chyba z ambony, wyraża swój pogląd na temat pijanego kierowcy, który spowodował wypadek i przy okazji okazał się być duchownym


Drogi kapłanie katolicki (zwracam się do ks. R.), prawie każdy dorosły człowiek miał chociaż raz w ustach alkohol, bo jest on dla ludzi, ale mnie nie zdażyło się po nim prowadzić i o ile nie będzie zagrożone życie mojej rodziny, taka sytuacjia nie będzie miała miejsca. Do ROBOTY darmozjady!!!
Zgłoś
Avatar
Pan Fasola 2010-11-17, 18:31
A co to taki piłkarz może dziecko zabić autem będąc pod wpływem, a ksiądz lekkiej stłuczki mieć nie może?
Zgłoś
Avatar
aphroman 2010-11-17, 23:01
Hmm, myslisz, że on czyta sadistica, że się do neigo zwrarcasz?
Zgłoś
Avatar
natas 2010-11-18, 0:05 1
jebany beszczel wpizdu jak sekta.... opodatkować to to i dziurę budżetową się podłata.
Zgłoś
Avatar
think666 2010-11-18, 0:26 1
nataswg testu dominikańskiego Centrum Informacji o Sektach religia katolicka jest sektą ;]
Zgłoś
Avatar
p................s 2010-11-18, 0:46
Potem! wiesz co to znaczy!
Zgłoś
Avatar
gizi 2010-11-18, 0:47
ale ipa ;x
Zgłoś
Avatar
eragonoss 2010-11-18, 1:06
Ten pierwszy podchodzi pod manipulacje, i nic dziwnego ze "starsze panie" wolą dać na tego fiuta niz na rodzine, jak sie takich bzdor nasluchaja.
Zgłoś
Avatar
Apollo 2010-11-18, 1:18
Przepraszam - wyłączyłem po 30 sekundach i absolutnie nie byłem ciekawy co dalej...
Zgłoś
Avatar
Krzywson 2010-11-18, 1:20
jakże mnie to wszystko wkurwia, mam swoje wartości i wiem że nawet jak takiego księdza wziął bym na buty to nie miał bym po zgonie bardziej przejebane niż za palenie papierosów
Zgłoś
Avatar
eragonoss 2010-11-18, 1:21
Apollo napisał/a:

Przepraszam - wyłączyłem po 30 sekundach i absolutnie nie byłem ciekawy co dalej...



trzeba bylo do konca wysluchac, moze zostal bys zmanipulowany i przeznaczyl bys troche pieniedzy dla "biednych ludzi" :p
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-11-18, 1:56
Radia i telewizje czerpia zyski glownie z reklam. Reklamodawca placi, jesli w/g udokumentowanej ogladalnosci, jego reklame zapozna sie duza liczba telewidzow lub sluchaczy.
Jesli zatem ow telewizja ma zbyt mala ogladalnosc a radio zbyt malo sluchaczy aby sie utrzymac - pora zamykac interes
Chyba, ze tam reklam nie maja
Zgłoś
Avatar
AdmirałFloty 2010-11-18, 6:48
Mało chuje dostajecie? Modlitwa nic nie pomoże...
Zgłoś
Avatar
Rado 2010-11-18, 7:20
mógł bym prosić o nr konta
Zgłoś
Avatar
snik0 2010-11-18, 8:12
to pierwsze slychac ze pociete inne przemowienie, tak czy siak chopaki przeginaja z tym swoim radiem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie