18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
ogłoszonko parafialne
Newralgiczna • 2011-01-06, 22:28
Sytuacja autentyczna, dzisiejsze słowa wikarego z mej parafii:

"Drodzy parafianie! Zbliża się WOŚP, a więc z tej okazji chciałbym Was uświadomić na temat pana Owsiaka, który to jest niewierzący, niereligijny, należy do sekty Hari Kriszna, pieniądze nie idą w całości na dzieci, lecz też na sektę, i Woodstock! A tam jest alkohol i narkotyki! Ja to wszystko wiem, bo w internecie czytałem! Poza tym zapamiętajcie parafianie, że do Hari Kriszna należą kompletnie łysi ludzie, nasz pan organista jest łysy, ale to akurat w porządku człowiek ...."
Zgłoś
Avatar
czyzak 2011-01-07, 11:02 7
Kurwa a ja mam dzisiaj kolędę i chyba się okleję serduszkami z WOŚP
Zgłoś
Avatar
ronnie_gnr 2011-01-07, 11:03 4
jakiś pojebany jesteś :| do kościoła chodzisz?
Zgłoś
Avatar
yardi1993 2011-01-07, 11:10
On był w kościele ;O !!
Jak tam jest??
Zgłoś
Avatar
dirty_pig 2011-01-07, 11:14 1
nie dałem na wośp nigdy złotówki i nie dam. i wiem ze jest więcej też ludzi myślących i znających ten temat złodziejstwa jakim jest wośp
Zgłoś
Avatar
R................g 2011-01-07, 11:50 10
WOŚP to zbiórka pieniędzy, te pieniądze później wchodza do obrotu, gdzie zarabiają na utrzymanie fundacji. Po roku pomnożone o jakiś % pieniądze są oddawane na dzieciaki a zysk idzie na fundacje i organizacje przystanka Woodstok. Taki tok utrzymywania się fundacji jest normalny i nikogo nie powinien dziwić. Za to zawistni ludzie produkują oszczerstwa na organizatora, bo żal im dupe ściska, że miał lepszy pomysł na biznes do tego pomoc potrzebującym niż oni.
Zgłoś
Avatar
Shadow 2011-01-07, 12:20 8
@dirty_pig nie życzę Ci źle, ale kiedyś może będziesz miał, lub nawet masz dzieci. Nie życząć Ci źle, ale może kiedyś dziecko wyląduje w szpitalu i będzie potrzebowało np rezonansu magnetycznego, albo pompy insulinowej, czy wspomagającej długotrwałe dożylne podawanie leków. Jeśli wtedy byś się przyjrzał takiemu sprzętowi, na koło 70% z nich będzie serduszko WOŚP.

W internecie jest pełna rozpiska ile zostało zebrane w każdej akcji i jak zostało spożytkowane. Jako fundacja mają oni obowiązek się rozliczać. Jednak jak wiadomo ludzie za darmo w fundacji pracować nie będą, także trzeba im też zapłacić.

Lepiej zapewne dać klechom, bo oni tacy biedni, grube brzuszki mają, jeżdżą zeszłorocznymi starymi samochodami. Dziś u mnie jeden będzie po kolędzie, jeśli zacznie swoje tego typu wywody... no cóż może będzie filmik na harda.

P.S. Zanim zaczniesz pierdolić daj jakieś konkrety, a nie rzucaj półsłówka.
Zgłoś
Avatar
cesio1990 2011-01-07, 12:42 9
a wielebny to pewnie pieniążki wolałby do swojej puszeczki
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2011-01-07, 12:42
Cytat:

Po chuj tam w ogóle szedłeś trzeba było w domu na sadolu siedzieć.



zapewne mama mu kazała...
Zgłoś
Avatar
Achajka 2011-01-07, 13:30 2
Mogłeś spytać księdza ile kościół dał w tym roku na chore dzieci...
Zgłoś
Avatar
B................6 2011-01-07, 13:33 5
...drodzy parafianie! Te pieniądze, które macie bezsensownie wydać na chore dzieci można oddać w dobre, pobożne ręce o. Tadeusza i radia Ma-ryja! Już dziś mogę was zapewnić na co one zostaną wydane! Na paliwo! Akcyza poszła w górę przez żydo-masoński rząd! Tak jest! Bo oni chcą powstrzymać naszego pobożnego pasterza, o. Rydzyka, w szerzeniu dobra w Polskim kraju zrujnowanego przez katastrofę smoleńską, w której to nasz wspaniały prezydent został bohatersko zamordowany samolotem!
Zgłoś
Avatar
malydupek 2011-01-07, 13:38
Cóż, Owsiaka nie lubię, głównie za to co robił w czasach PRL-u (tak zwany "bezpieczny bunt" który z buntem miał niewiele wspólnego). Jednak to, co on robi dla chorych dzieci, to jest tak naprawdę ewenement na skalę swiatową. Nie mam pojęcia, ale wątpię czy istnieje jakakolwiek fundacja, działająca tyle lat i robiąca tyle dobrego.
Zgłoś
Avatar
Madafaka69 2011-01-07, 14:02
Powie mi ktoś gdzie takie zjeby jak ten ksiądz chodzą? co to za parafia? bo jak blisko mnie, to ja się tam przejadę i mu wiochę na mszy zrobię.
Zgłoś
Avatar
Cordoba216 2011-01-07, 14:10
A tam, najważniejsze, że dwuletnia żona Owsiaka jest chrześcijanką ! a przecież jest ŁYSA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
meme2 2011-01-07, 16:10
będąc jeszcze w liceum zawsze zbierałam na WOŚP i jak to w niedzielę w niewielkim miasteczku najlepiej zbierać pod kościołem - na parkingu (nie należy do terenu kościoła tylko do gminy) zawsze cała paczką szliśmy na 7 na mszę a zaś na parking. najlepsze było jak bardzo grzecznie usiedliśmy cała paczką w 15 w pierwszych rzędach oblepieni serduszkami z identyfikatorami WOŚP i puszkami a całe ogłoszenia parafialne były wtedy o tym jak to Pan Owsiak marnuje pieniądze niby dla chorych dzieci...
Zgłoś
Avatar
Morning 2011-01-07, 17:08 1
nam sie do żuli kazali nie zbliżać. ale oni najwięcej dają ! albo jak nie dadzą to sie ich samych wrzuci. przynajmniej biedne chore dzieci sie najedzą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie