18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 32 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
ogłoszonko parafialne
Newralgiczna • 2011-01-06, 22:28
Sytuacja autentyczna, dzisiejsze słowa wikarego z mej parafii:

"Drodzy parafianie! Zbliża się WOŚP, a więc z tej okazji chciałbym Was uświadomić na temat pana Owsiaka, który to jest niewierzący, niereligijny, należy do sekty Hari Kriszna, pieniądze nie idą w całości na dzieci, lecz też na sektę, i Woodstock! A tam jest alkohol i narkotyki! Ja to wszystko wiem, bo w internecie czytałem! Poza tym zapamiętajcie parafianie, że do Hari Kriszna należą kompletnie łysi ludzie, nasz pan organista jest łysy, ale to akurat w porządku człowiek ...."
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2011-01-07, 17:33
pierdoli głupoty wczoraj było święto,jak markety były zamknięte to kościół na pewno też
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-01-07, 19:49 1
może i fake może i ksiądz nie nazbyt na topie, ale podzielam jego opinie w jednej kwestii.
Na Owsika nie daję. Wolę dorzucić menelowi na butelkę, albo bidulom na ulicy.
Owsik to sprzedany ciul
Zgłoś
Avatar
Nihoo 2011-01-08, 1:36
a teraz ciekawostka zaczerpnięta ze słownika:

Znaczenie słowa "Parafianin" - przestarzałe, człowiek bez ogłady, bez wykształcenia, zacofany, ograniczony.

Na szczęście do kościoła nie chodzę ale jakby się trafiło że jakiś ksiądz by mnie tak nazwał bez wahania bym od chujów nawyzywał.
Zgłoś
Avatar
Antylewak_1920 2011-01-08, 20:06
Słabi z was sadyści jak rzucacie na WOŚP... Tyle więcej kalek by zmarło w jakichś śmiesznych okolicznościach, gdyby nie ona. Nie takie ma być podejście "prawdziwego sadysty"?
Zgłoś