18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
p47 2018-03-28, 11:18 14
Jak się rzucili do macania
Zgłoś
Avatar
Pies-Pluto 2018-03-28, 17:11
Kto nie przeskoczy ten jebie loaloa w dupsko? Ah, loaloa będzie wniebowzięty, bo będzie jebany na dwa baty.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2018-03-28, 17:19
A buzi?
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-28, 17:32
Pies-Pluto napisał/a:

Kto nie przeskoczy ten jebie loaloa w dupsko? Ah, loaloa będzie wniebowzięty, bo będzie jebany na dwa baty.



Nie wiem kto by chciał jechać w dupsko loaloa... Nigdy jeszcze nie słyszałem o chętnym do zgwałcenia żyda.
Zgłoś
Avatar
DavidYi 2018-03-28, 18:22 3
Czemu pod każdym tematem, dotyczącym czegokolwiek musi jakiś kryptopedał albo niewyżyty dzieciak "pociskać" loaloa, nawiązywać do pedalstwa lub do pchania w dupe? Na sadolu nam rośnie banda trolli, którzy podburzają mniej inteligentną i młodszą część sadistica, a Ci próbując być fajni komentują każdy możliwy filmik próbując wymyślić cokolwiek, żeby zabłysnąć. Nie wiem czy gorsze jest to, czy wpieprzanie na każdym kroku porównań do pisiorów, kodowców i lewaków. Ocene zostawiam społeczności naszego kochanego sadistica.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-28, 18:40 2
DavidYi
obrońca loaloli się znalazł, a co masz na niego ochotę
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-28, 19:58 1
DavidYi napisał/a:

Ocene zostawiam społeczności naszego kochanego sadistica.



Mówisz że nie wiesz co gorsze jest u sadoli a ocenę zostawiasz użytkownikom sadistica? No to powiem ci mniej inteligentna istoto ze gorsze jest jak się cebularzy wyzywa od loaloów a abraxusów od polaczków.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-28, 20:56 1
Piotru70
zwłaszcza że jestem Polakiem i lubię cebulę oraz czosnek
bo są doskonałymi przyprawami
ale czasem, niektórzy, zwyczajnie śmierdzą
nie wiem, może nie myją zębów codziennie, nie myją się zbyt często, bo zajęci są jebaniem ludzi na kasę
i nie mają czasu na higienę
dlatego mamy zjebów na portalach
Zgłoś
Avatar
Piotru70 2018-03-28, 22:33 2
edek.bajzel napisał/a:

Piotru70
zwłaszcza że jestem Polakiem i lubię cebulę oraz czosnek
bo są doskonałymi przyprawami
ale czasem, niektórzy, zwyczajnie śmierdzą
nie wiem, może nie myją zębów codziennie, nie myją się zbyt często, bo zajęci są jebaniem ludzi na kasę
i nie mają czasu na higienę
dlatego mamy zjebów na portalach



Ale co ma odór z gęby przez jedzenie cebuli do zjebów na tym portalu?

Niema nowości w tym że ludzie w Polsce w dużej mierze są pojebani, w końcu nasz kraj jest jebany od setek lat tak mocno że kutas wychodzi aż z gęby głowy naszego państwa, czy to jakiś marszałek, prezydent czy król... No może z królem przesadziłem bo za ich czasów nasz kraj coś znaczył. Od kiedy jest demokracja to nasz kraj to gówno. A jaki kraj, tacy ludzie i na odwrót. Niema co spinać dupy tylko słuchać mądrych ludzi, oczywiście nie mnie bo ja jestem głupcem. Mogę jedynie dodać ze ludzie pokroju loaloi czy abraxusa są świetnym przykładem światowego projektu który ma za zadanie robić z ludzi intelektualnych ogórów, które nieświadomie a może z nutką przekonania ze jest to dla nich śmieszne wprowadzają zamęt w oddolnych grupach społecznych np. ten portal. To już za Lenina było wiadome że jak robi się przekręt ideologiczny to trzeba zacząć od dołu, od spelun, kółek różańcowych czy teczowych gówien feministycznych inaczej debili. Bo jak Korwin mawiał, debile stanowią większość, noe ważne czy są inteligentni, ważne są stanowią realną siłę. Przykładem jest rzeź wołyńska, gdzie tą siłą był zwykły motłoch z siekierami i widłami. Jednym z tych kołków są ludzie którzy plują i plują i plują... Nie będę wymieniał od nicków bo jeszcze domyślą się ze to o nich.
Zgłoś
Avatar
Pies-Pluto 2018-03-29, 1:34
Piotru70 napisał/a:



Nie wiem kto by chciał jechać w dupsko loaloa... Nigdy jeszcze nie słyszałem o chętnym do zgwałcenia żyda.


Dlatego ,,kto nie przeskoczy''! Taka kurwa kara za przegraną.
Zgłoś
Avatar
edek.bajzel 2018-03-29, 18:39
Piotru70
duże Piwko
Zgłoś