18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
kowboj 2022-08-28, 23:45
Udaje był zmęczony i poszedł tylko spać
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2022-08-29, 1:51 4
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Czekaj, czekaj.... co niby ruskie spierdoliny umysłowe mają wspólnego ze słowianami...?



Wszystko, Słowianie to już taka grupa etniczna, stworzona do zabijania i przemocy, ruskie najgorsze, to fakt... ale większość Słowian ma do tego tendencje. Żydzi natomiast są stworzeni do oszukiwania, krętactwa, donoszenia i ograbiania po cichu innych nacji oraz do ludobójstw a żółtki do pracy, zapierdolu i okrucieństwa, każda grupa etniczna ma swoje demony. Ja nie jestem rasistą, klasistą, czy innym sistą, ja jestem mizantropem, nienawidzę wszystkich ludzi z każdego narodu po równo... zresztą, z wzajemnością.
Zgłoś
Avatar
CoJaTamKurwaWiem 2022-08-29, 3:15 5
krasnal_hałabała napisał/a:

Wszystko, Słowianie to już taka grupa etniczna, stworzona do zabijania i przemocy, ruskie najgorsze, to fakt... ale większość Słowian ma do tego tendencje. Żydzi natomiast są stworzeni do oszukiwania, krętactwa, donoszenia i ograbiania po cichu innych nacji oraz do ludobójstw a żółtki do pracy, zapierdolu i okrucieństwa, każda grupa etniczna ma swoje demony. Ja nie jestem rasistą, klasistą, czy innym sistą, ja jestem mizantropem, nienawidzę wszystkich ludzi z każdego narodu po równo... zresztą, z wzajemnością.



cyryl27.wordpress.com/2020/02/29/rosjanie-i-ukraincy-nie-sa-slowianami/
Zgłoś
Avatar
Tetrix 2022-08-29, 4:07
adrianthc napisał/a:

No i chuj. Dwóch mniej. Jeden do piachu drugi do celi.



Czyli same plusy... CMENTARZ
Zgłoś
Avatar
przewodnik_elektryczny 2022-08-29, 8:49 1
adrianthc napisał/a:

No i chuj. Dwóch mniej. Jeden do piachu drugi do celi.



Jeden do piachu , a drugi na Ukrainę a tam do piachu ( albo mobilnego krematorium)
Zgłoś
Avatar
jajkob 2022-08-29, 9:18
Nawet nie macie pojęcia jak bym się wkurwił czekając na kebsa gdzie cieknie mi ślina, a taki pajac mnie zabija. Najgorsza nie jest śmierć w tym wypadku tylko to, że przed śmiercią nie zjadłem kebsa.
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2022-08-29, 10:04
CoJaTamKurwaWiem napisał/a:

Czekaj, czekaj.... co niby ruskie spierdoliny umysłowe mają wspólnego ze słowianami...?



Niestety rozczaruje Cię, ale Rusini należą do narodów wschodniosłowiańskich
pl.wikipedia.org/wiki/Rusini
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-29, 13:03 3
krasnal_hałabała napisał/a:

Słowianie to już taka grupa etniczna, stworzona do zabijania i przemocy, ruskie najgorsze, to fakt... ale większość Słowian ma do tego tendencje.


Bo germanie to są łagodni jak baranki
Tacy nie skłonni do przemocy, że z mordu zrobili przemysł...
A anglosasi? W czasach kolonialnych pełni miłosierdzia.
Zgłoś
Avatar
neo001 2022-08-29, 15:05 1
DariuszKalafior napisał/a:

takie filmiki mogą powstawac tylko w słowianskich narodach , nie smiejta sie bo u nas tak samo jak i w kilkunastu innych slowanskich krajach , takie mamy uroki



To co napiszesz o spierdolonych czarnych? Toć na równi spierdolone są tylko islamscy kozojebcy
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2022-08-29, 16:29 4
MalcolmX napisał/a:

Niestety rozczaruje Cię, ale Rusini należą do narodów wschodniosłowiańskich



A w dupę se wsadź wikipedię. poczytaj trochę, bo wychodzisz na debila.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2022-08-29, 20:58 6
MalcolmX napisał/a:

Niestety rozczaruje Cię, ale Rusini należą do narodów wschodniosłowiańskich



Chujanskich. Ruscy nie maja nic wspólnego ze Słowianami.
Od kiedy Słowianie maja takie swiniskie skośnookie ryje jak małpy?
Słowianie kończyli się na Ukrainie. W kacapii występowali nielicznie a jedynie dzielili ze Słowianami trochę kultury i wierzeń.
Jak na Ukrainie stał juz rozwinięty Kijów to w Moskwie kopali pazurami jamy w ziemi, wąchali sobie dupy i wyli do księżyca.

Kacapy nadgonily później rozwój min dlatego ze sa wyjątkowo bestialską prymitywna nacja która wszystko osiąga dzięki kradzieży. Napadli od zawsze na wszystkich, okradali do cna.
Bandyckie plemie które powinno zniknąć z powierzchni ziemi.
Zgłoś
Avatar
slumsattack16 2022-08-29, 22:02 1
Czy ruskich powinno sie stawiac na równi z czarnymi?
Zgłoś
Avatar
mit2 2022-08-29, 22:15 2
slumsattack16 napisał/a:

Czy ruskich powinno sie stawiac na równi z czarnymi?



Zgłoś
Avatar
Lackland 2022-08-29, 23:42
adrianthc napisał/a:

No i chuj. Dwóch mniej. Jeden do piachu drugi do celi.



Ten z celi pojedzie w nagrodę na front
Zgłoś
Avatar
PękniętySłoik 2022-08-30, 5:25
Wieśniak musiał ukryć swoje chujowe geny objawiające się zakolami do potylicy przed 30tką, chujową czapeczką z bazaru. Jakie to typowe dla tych pierdolonych sebów i innych wieśniaków. A swoją frustrację wyładował na ledwo widzącym młodym alkusie. Na kompost wszyscy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie