18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
nopel 2014-01-10, 19:47 3
Gharotief, kurwa, u nas są chujowe ograniczenia, w niemczech, jak masz ograniczenie do 120 załóżmy, to serio, 120 to max rozsądny.
A u nas? Tu gdzie jest 60, mozna spokojnie pake leciec, i serio bezpiecznie.
Po co takie wysrubowane ograniczenia? $$$ za mandaty
A wszystko dzięki tuskowi złodzejowi.

Czekam na hejty ze jestem debilem ze mozna leciec pake na ograniczeniu do 60

PS, gharotief, masz fabie 1.1mpi, niebieską, i jeździsz nią na grzyby, zgadłem?
Zgłoś
Avatar
vass 2014-01-10, 19:56
up @nopel
Jesteś debilem bo spokojnie można lecieć pakę trzydzieści. Obsesjonisto Tusk nie ma nic do tego, bo on akurat najwięcej dróg wybudował i za jego kadencji podniesiono szybkość na autostradach i ekspresówkach.
Zgłoś
Avatar
Alonso 2014-01-10, 19:57
Gdyby drogowcy posypali drogę to by nie było poślizgów.
Zgłoś
Avatar
nopel 2014-01-10, 19:59
vass fajne miejsce zamieszkania
O tusku napisalem dla jaj, gowno mnie obchodzi czy on macza w tym palce czy nie, tak czy tak jest złodziejem.
Zgłoś
Avatar
surojak 2014-01-10, 20:06 3
Droga jest zjebana. Kiedyś tak miałem jechałem w zimę pod górkę do domu, padał śnieg całe białe gówno leżało na drodze. Jechałem ze 30 tylko wjechałem na sam "szczyt" i jebudu i pizdut poślizg w drzewo prawym kołem. Jechałem powoli dlatego wystarczyło wyklepać i po sprawie.

p.s Jak widać na filmiku gimbazo dwa samochody dokładnie w taki sam sposób obróciło. To znaczy, że:
1. Dwa pojazdy nie mogą dokładnie tak samo jechać.
2. Jest nie możliwe aby dokładnie wszystkie samochody obracało w jedną stronę
3. Jesteście debilami co prawo jazdy mają z paczek po "czipsach" i samochodem jechaliście we śnie lub raz w niedziele jak tata naciskał pedały a wy trzymaliście kierownicę.
4. A punktu czwartego i tak nie zrozumiecie.

p.s2 Debile do Gazu
Zgłoś
Avatar
Adek1507 2014-01-10, 20:13
Spierdalają od armii osiedlowej z maczetami. Ot cała tajemnica ....
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2014-01-10, 20:16
Co za debile
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-01-10, 20:19 2
najlepsze jest to, że wszyscy wiedzą że zakręt jest jakiś pojebany - nie na darmo kamera właśnie na niego jest skierowana by rejestrować widowiskowe poślizgi - ale NIKT z tym kurwa nic nie robi, postawią znak 50km/h i czują się usprawiedliwieni ... THIS IS POLSKA !
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-01-10, 20:25
Coś chyba jest na rzeczy z tą nawierzchnią jak wilgoci dostanie bo praktycznie zawsze jest mokrawa jak się tam ludzie kręcą. To tak jak na zakopiance na Patelniach Obidowa gdzie jak popada to ZAWSZE ktoś wyleci z drogi do wewnętrznego rowu tyłem do kierunku jazdy. Na moje oko ten ktoś z ostatniego przejazdu, kto się tam wpierw odbił od krawężnika wcale jakoś nie jechał specjalnie ponad 50.
Zgłoś
Avatar
wrobel51 2014-01-10, 20:29 2
Kierwa jechałem tam kiedyś na mokrym i wiem jaka tam jest nawierzchnia. Huj z takim asfaltem, po deszczu to strach tam pieszo iść!

PS. chciałbym pozdrowić moich bliskich przed komputerami.
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2014-01-10, 20:34
Wklei ktoś Poloneza, który ten zakręt pokonuje driftem..
Zgłoś
Avatar
ryhuskaua 2014-01-10, 20:38
0:40 jakie synchro
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2014-01-10, 20:45 1
Gharotief napisał/a:

To właśnie polaczki. Ja jeżdzę ZAWSZE zgodnie z ograniczeniami i nie mialem jeszcze niebezpiecznej sytuacji, chyba ze zajezdzaly droge chamy w bmw czy cos takiego.

Polaczki nie potrafia jezdzic. Deal wiht it. Sa po prostu za glupi na zrozumienie PRAWA.



A jak przekroczyłeś kurwa dopuszczalną prędkość choć raz , a założę się że to zrobiłeś , to powinieneś taki wpierdol gumą dostać że srałbyś krwią .

Nie ma kurwa kierowcy no chyba że ma tydzień prawko , który nie przekroczyłby dopuszczalną prędkość o te 5 do 10 km/h

Samemu zdarza mi się na ograniczeniu do 50 , kiedy nie ma dużego ruchu bądź tłumu ludzi przekroczyć tą prędkość o te 10 km/h.
Tak samo jak jeżdżę trasą s3 o godzinie 2 w nocy gdzie nie ma na moim pasie żadnego samochodu dosłownie żadnego przez 100 km trasy po przeciwnej stronie pasa mijam może 5 aut , to zamiast 120 lecę 130 a czasami jak jest sucha nawierzchnia to i wskoczy 140
Zgłoś
Avatar
xvxx 2014-01-10, 20:47
Da się szybciej jak się potrafi youtube.com/watch
Zgłoś
Avatar
davidosky 2014-01-10, 20:59
0:50 myślałem że Hollywood w tle...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie