18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
C0C0JUMBO 2023-11-20, 8:43 2
Co to za przebierańcy? W jakim teatrze ta scena? Dlaczego oni mają sukienki?
Zgłoś
Avatar
macias2k 2023-11-20, 8:46
Pewnie słabo mu się zrobiło na widok tych młodych ciał. Stary pederasta
Zgłoś
Avatar
J................t 2023-11-20, 10:12
w służbie "kościołowi"
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-20, 10:18
Wyraźnie leciał na tego ministranta Bardzo się ożywił jak dał krok naprzód
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-11-20, 10:20 4
smc napisał/a:

. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych.



Możesz podać namiary na swojego dostawcę narkotyków?
Kolega pytał...
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2023-11-20, 11:28
Jakie wino jest najmocniejsze? - mszalne, bo jeden pije a wszyscy śpiewają
Zgłoś
Avatar
Vindizel 2023-11-20, 11:32 6
smc napisał/a:

Szkoda księdza. To ludzie,.



nie no kurwa.... to nie jest tak, że dla niego nie ma miejsca w kapitalistycznym świecie. Wiesz ilu ludzi potrzeba na kasy czy do sprzątania? Chociaż kto wie może z takim cv to może zostać mówcą motywacyjnym, to to samo gówno. Jak pracowałem w firmie FM mając 18 lat i poczułem, że ta praca to robienie ludzi w bambuko mimo, że byłem w tym dobry odszedłem. Rozumiesz, że twój "w rodzinie ksiądz" po prostu tak wybrał i mu tak wygodnie?
Zgłoś
Avatar
Majles 2023-11-20, 12:22 1
Ewidentnie leci na ministranta
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2023-11-20, 13:09 3
Aaltonen napisał/a:

To niech się pasożyt wypisze z tej watykańskiej mafii robiącej ludziom wodę z mózgu.



Oooo kurwa, ale jesteś męski misiaczku, niech każdy robi co chce, a ty nie bądź taki napięty, bo bączka puścisz

Aaltonen napisał/a:

A parafianie i tak wystawiali jęzory, po wafle z posadzki, bo przecież to święte. Hehe



No kurwa hehe, nie musisz wierzyć jak nie chcesz, ale nie szczekaj tak
Zgłoś
Avatar
Policeman 2023-11-20, 14:07 4
smc napisał/a:

Szkoda księdza. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych. Nawet swojej chaty nie mają, bo w każdej chwili jak podpadną, dostaną list z miejscem nowego zamieszkania.
A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...
Mam księdza w rodzinie, facet cierpi niemiłosiernie, ale do ludzi się uśmiecha. Dla nich w sumie żyje...



Straszne, spotkałem wielu księży, jedni ustawili sobie wygodne dostatnie życie bez przemęczania się, inni całkiem ok działali dla społeczności. Kojarzysz proboszcza co bierze grube koperty za samo pozwalanie na branie ślubu w innej parafii? Gość tylko wydaje pozwolenia, ale i tak kosi hajs. To domena większości proboszczów w dużych dzielnicach wielkich miast. Ludzie zjeżdżają się, mieszkają x lat na kocią łapę, bo jak inaczej związać koniec z końcem, a pan proboszcz, zaciera rączki, bo wcześniej czy później przyszła para młoda będzie chciała wziąć ślub na swojej wiosce. Uuu, a kto nie mieszka na swojej wiosce, a w sieci u proboszcza w mieście? No to koperta, zapowiedzi dla nieznajomych i hehe jeszcze korzyć się przed panem proboszczem, a po kopercie, jeszcze trzeba u swoich zapłacić. To jest codzienność tysięcy par młodych w Polsce.

Dałem tylko jeden z setek przykładów patologii w polskim kościele, nawet nie chce mi się wyliczać kolejnych. Tak, są fajni księża, ale nie tak wiele i nie mają decydującego wpływu na rozwój kościoła
Zgłoś
Avatar
feniks777 2023-11-20, 14:16 6
Aaltonen napisał/a:

To niech się pasożyt wypisze z tej watykańskiej mafii robiącej ludziom wodę z mózgu.



zastanow sie od kogo taki przekaz idzie, ksieza to pedofile gwalciciele i pasozyty. Jak juz wylapiez skad jest ten przakaz i jakie media go naglasniaja wtedy sprawdz kto jest wlascicielem tych mediow. I na koncu wyciagnij wnioski. Nie rob z siebie barana.
Batmany idealne nie sa ale nadal wole ich bardziej niz imamow, to nadal kilka set naszej tradycji.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-11-20, 15:38 2
Aaltonen napisał/a:

To niech się pasożyt wypisze z tej watykańskiej mafii robiącej ludziom wodę z mózgu.



Równie dobrze możesz wypowiedzieć się o rozpadzie ciał niebieskich. Taka twoja wiedza.
Zgłoś
Avatar
leon1980 2023-11-20, 16:25 2
Aaltonen napisał/a:

To niech się pasożyt wypisze z tej watykańskiej mafii robiącej ludziom wodę z mózgu.


Sam się kurwa wypisz że swojego zapewne chujowego życia. Niech każdy robi co chce.
Zgłoś
Avatar
Myxxer 2023-11-20, 16:43 2
buk tak chciał
Zgłoś
Avatar
100imiQtas 2023-11-20, 21:04
Potknął się o sukienkę.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie