18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
smc 2023-11-19, 22:36 20
Szkoda księdza. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych. Nawet swojej chaty nie mają, bo w każdej chwili jak podpadną, dostaną list z miejscem nowego zamieszkania.
A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...

Mam księdza w rodzinie, facet cierpi niemiłosiernie, ale do ludzi się uśmiecha. Dla nich w sumie żyje...
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-11-19, 22:41 15
Mszalne za mocno wjechało...
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2023-11-19, 22:43 87
smc napisał/a:

Szkoda księdza. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych. Nawet swojej chaty nie mają, bo w każdej chwili jak podpadną, dostaną list z miejscem nowego zamieszkania.
A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...
Mam księdza w rodzinie, facet cierpi niemiłosiernie, ale do ludzi się uśmiecha. Dla nich w sumie żyje...



To niech się pasożyt wypisze z tej watykańskiej mafii robiącej ludziom wodę z mózgu.
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-11-19, 22:46 8
smc napisał/a:

Szkoda księdza. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych. Nawet swojej chaty nie mają, bo w każdej chwili jak podpadną, dostaną list z miejscem nowego zamieszkania.
A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...
Mam księdza w rodzinie, facet cierpi niemiłosiernie, ale do ludzi się uśmiecha. Dla nich w sumie żyje...



Sadola nie sobie włączy. To i w duszy się uśmiechnie.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2023-11-19, 22:46 2
„lecę na łep”
  
Łep (!), bo się odmienia do kłowa (!)?
>>
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-19, 22:49 3
smc napisał/a:

A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...



Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-11-19, 22:51 6
"...już wino w ręku drży..."
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-11-19, 22:53 3
nowynick napisał/a:

"...już wino w ręku drży..."



Stary dobry Kukiz
Zgłoś
Avatar
R................N 2023-11-19, 22:53 27
smc napisał/a:

Szkoda księdza. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych. Nawet swojej chaty nie mają, bo w każdej chwili jak podpadną, dostaną list z miejscem nowego zamieszkania.
A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...
Mam księdza w rodzinie, facet cierpi niemiłosiernie, ale do ludzi się uśmiecha. Dla nich w sumie żyje...



Oh jaki on biedny… darmozjad niech się za porządną robotę weźmie. Dach nad głową za free, życie za free i jeszcze gosposia.
Zgłoś
Avatar
piterpiotrek 2023-11-19, 22:54 9
wafelki rozsypał
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2023-11-19, 22:59 10
piterpiotrek napisał/a:

wafelki rozsypał



A parafianie i tak wystawiali jęzory, po wafle z posadzki, bo przecież to święte. Hehe
Zgłoś
Avatar
nafoorany 2023-11-19, 23:07 3
Padł krzyżem.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2023-11-19, 23:08 35
smc napisał/a:

Szkoda księdza. To ludzie, którzy poświęcają swoje życie dla innych. Nawet swojej chaty nie mają, bo w każdej chwili jak podpadną, dostaną list z miejscem nowego zamieszkania.
A w domu starości dla księż jest jak w więzieniu...
Mam księdza w rodzinie, facet cierpi niemiłosiernie, ale do ludzi się uśmiecha. Dla nich w sumie żyje...



Chyba Cię popierdoliło?? Już bardziej mi szkoda Kaczyńskiego który przegrał wybory niż tych starych pedałów w sukienkach. Cale zycie oszukują innych i wyciągaja kasę od ludzi. Masz księdza w rodzinie? Pewnie ojciec?
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2023-11-19, 23:14 5
Haaaaaa i co teraz z tym swietym cialem? Chyba nie wyrzuci co? babusie otwierac aparaty gebowe i pochlaniac???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie