18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 11:38
🔥 Menel Fight - popularne w ostatnich 24h
Avatar
AndrzejDuuupa 2023-12-16, 6:47 5
A dlaczego nie obaj ?
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-16, 9:44 19
No proszę !I znów ta znienawidzona przez lewackie zjeby broń palna uratowała życie praworządnego obywatela.
No kto by sie spodziewał !
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-12-16, 12:21 7
psotny_fiutek napisał/a:

No proszę !I znów ta znienawidzona przez lewackie zjeby broń palna uratowała życie praworządnego obywatela.
No kto by sie spodziewał !



Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2023-12-16, 13:12
Prawdziwy fachowiec, ustawił się od kamerą
Zgłoś
Avatar
Sadek90 2023-12-16, 13:34
Ciekawe jak to zostanie rozpatrzone przez sąd. Niby dobrze zrobił, ale goście nawet z motocyklu nie zsiedli. Równie dobrze mogli nie chcieć go okraść, tylko z kimś go pomylili
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-12-16, 14:06
Sadek90 napisał/a:

Ciekawe jak to zostanie rozpatrzone przez sąd. Niby dobrze zrobił, ale goście nawet z motocyklu nie zsiedli. Równie dobrze mogli nie chcieć go okraść, tylko z kimś go pomylili



To już nie pomylą. Dla pewności wsadziłbym im do kieszeni jakiś nożyk żeby sprawa była jasna
Zgłoś
Avatar
K.o.l.a 2023-12-16, 14:10 2
modified1 napisał/a:

Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd



Ale ty głupoty pierdolisz

Zgłoś
Avatar
Autor 2023-12-16, 15:10 4
modified1 napisał/a:

Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd



Posiadam od lat zezwolenie. Nie biegam wymachując bronią po ulicach. Natomiast wiem, że jak bydle będzie próbowało wtargnąć mi do domu, to mam skuteczny atrybut do obrony własnej oraz mojej rodziny.
Takie komuchowate podejście świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteś tępy albo niedojrzały, bo odmawiasz ludziom prawa do skutecznej obrony.
Ukrów różnej maści się najechało, część z nich to porządni ludzie, którzy pracują i płacą podatki, ale należy mieć na uwadze to, że jakiś procent, który tu przybył, nie przyjechał po to , aby pracować na nasze emerytury. Statystyka od roku 2015 do 2020 mieściła się w normie. Już 2021 znacznie odbiła.
statystyka.policja.pl/st/przestepstwa-ogolem/121940,Przestepstwa-ogolem.html
Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-16, 15:29 1
Chuja zrobisz.

Swoją broń będziesz miał w sejfie zamkniętym na klucz, bez magazynka i z zapakowaną amunicją. Nawet gdyby napastnik zaczekał tych kilka minut, to nie będziesz w stanie strzelić do człowieka. Jeśli nawet wystrzelisz, to i tak nie trafisz, bo musiałbyś być co najmniej po kursie IPSC.
Gdyby jakimś zupełnym przypadkiem wystrzelił i drasnął napastnika, to nie wyjdziesz z pudła bez odsiedzenia wyroku co do dnia. Bo za przestępstwa z bronią siedzi się do końca.

Tak więc moi mili, jak ktoś się do Was włamuje, spierdalajcie drugimi drzwiami i dzwońcie na policję, może za godzinę przyjadą, jak już będzie po wszystkim. My też nie chcemy ginąć za twój telewizor. Życie to nie gangsterski świat z filmów.

Sadol uczy. Nie bawi.
Zgłoś
Avatar
0................1 2023-12-16, 18:01
raj dla mych oczu!
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-12-16, 21:05
modified1 napisał/a:

Czy ty porównujesz te gówno kraje gdzie są tysiące jak nie dziesiątki tysięcy morderstw rocznie do Polski gdzie tutaj to częściej słyszysz o pedofilu niż o mordercach? Wy serio chcecie żeby każdy czy to zjeb czy nie chodził z klamką? Mam takie wrażenie że w Polsce to by przestępczość rosła w miarę zwiększenia ilości broni niż zmalałą a podkreślam że chyba jesteśmy jednym z najbardziej bezpiecznych krajów xd



Na szczęście policja decyduje ostatecznie o wydaniu pozwolenia na broń "czy to zjebowi czy nie". Prawda jest taka, że oni też nie chcą do uzbrojonego "czy to zjeba" na interwencje jeździć i się narażać. Ale z legalnie posiadanej broni praktycznie nie są popełniane przestępstwa. Natomiast problemem jest broń zdobyta nielegalnie przez "czy to zjebów" i kurwy innej maści.
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-12-16, 22:03 1
Niebezpieczna kraina, a chcieli tylko zapytać o godzinę.
Zgłoś
Avatar
modified1 2023-12-16, 22:20
Autor napisał/a:

Posiadam od lat zezwolenie. Nie biegam wymachując bronią po ulicach. Natomiast wiem, że jak bydle będzie próbowało wtargnąć mi do domu, to mam skuteczny atrybut do obrony własnej oraz mojej rodziny.
Takie komuchowate podejście świadczy tylko i wyłącznie o tym, że jesteś tępy albo niedojrzały, bo odmawiasz ludziom prawa do skutecznej obrony.
Ukrów różnej maści się najechało, część z nich to porządni ludzie, którzy pracują i płacą podatki, ale należy mieć na uwadze to, że jakiś procent, który tu przybył, nie przyjechał po to , aby pracować na nasze emerytury. Statystyka od roku 2015 do 2020 mieściła się w normie. Już 2021 znacznie odbiła.



Ale co ty porównujesz posiadanie broni w domu do tego co ten wyżej pisał o ogólnym posiadaniu i chodzeniu po mieście. Bo na filmiku raczej nie zaatakowali go w domu. Do tego w Polsce to jak ktoś Ci się wjebie na chatę to musiałbyś to ogarnąć zanim wejdzie do środka bo jak ktoś pisał możesz nawet nie zdążyć z sejfu wyciągnąć broni. No i nie mówię o tym że u nas jak pies pogryzie złodzieja to właściciel ma bardziej przejebane niż złodziej, więc w przypadku złodzieja to zawiasy pewne, a nawet odsiadka za postrzał takiego nie mówiąc o zabiciu bo to już na pewno odsiadka :]
Zgłoś
Avatar
Burek13 2023-12-17, 6:59
I to jest film instruktażowy jak się powinno robić w czasie napadu brawo dla napadniętego i piwko
Zgłoś