18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Ojciec bije syna
UnknownUserForm • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpierdol od ojca

Zgłoś
Avatar
Allahgbar 2022-05-24, 10:13
Słychać że synek to jakiś przyjebany jest
Zgłoś
Avatar
Danbuk 2022-05-24, 10:15 1
Zajebiste a się uśmiałem
Zgłoś
Avatar
Bona1 2022-05-24, 10:33 2
squach napisał/a:

Nie ma zamka w kiblu? Co do ojca - wpierdol kurwa od młodego i bez szklanki wody na koniec.



Posłuchaj do końca i usuń komentarz.. Młody to debil, ojciec chce dla niego dobrze, zależy mu bardziej niż tej pizdzie dlatego nerwy puszczają.

0_rafiks_0 napisał/a:

Poprosze o namiar na ojca. Nakrecimy cos na sadola



Będziesz mu sie wypinał frajerze? Ojciec by cię zgasił jak peta szczylu. Głąby kurwa słuchają wszystkich tylko nie tych którzy chcą dla nich dobrze.
Zgłoś
Avatar
Strugi 2022-05-24, 11:05 1
Swooniak napisał/a:

To że się nie uczy to jeszcze kurwa nie oznacza żeby go tak pobić, przeciez za to jest kryminał do chuja bez względu na to co syn robi. Uczy się dla siebie, a nie dla jakichś kurwa chorych ambicji ojca. NORMALNA RODZINA TO JEST DLA OJCA? DOBRZE ŻE MŁODY MU KURWA WYJAŚNIŁ. Z nagraniem na policje i niech wypierdala do celi, tam mu pokażą cwelowi. A matka kolejna idiotka, pewnie ojca się boi to mu wtóruje, patologią śmierdzi z kilometra



Z nagrania wynika że nie chodzi na lekcje, nie że ma problemy z ocenami ale że nie chodzi i przez to będzie nieklasyfikowany. więc no halo, młody tak naprawdę dobrze wpierdol jeszcze nie dostał, bo inaczej by tak nie pyskował
Zgłoś
Avatar
crenton 2022-05-24, 11:17 2
kurwa na innych nagraniach widać jak na dłoni że to ojciec jest przyjebany, wbija młodemu do kibla jak sra i go napierdala, ale kurwa wielcy sadole przyklaskują xD gdzie wy się chowacie bo w realu to takich zjebów nie widać, chyba że to wy z meszkiem pod nosem i przetłuszczonymi włosami co się jąkają przy kasjerkach, to by się zgadzało. tfu
Zgłoś
Avatar
Klejnot_Nilu98 2022-05-24, 11:51 3
To nie jest wychowanie ani dbałość o przyszłość syna, nieważne co robi syn, ojciec to ewidentny psychol i sadysta który wyżywa się na dziecku. Ojciec do utylizacji ale bolesnej żeby zrozumiał jak bardzo jest słaby w rzeczywistości. A ktokolwiek tutaj próbuje stawać po stronie ojca powinien dostać deskoterapie dla przykładu.
Zgłoś
Avatar
Robert112 2022-05-24, 12:05 3
Sawix napisał/a:

Na ojca rękę podniosłeś ? Jesteś zwykłym śmieciem



Chwila moment, to ojciec może napierdalać syna a syn nie ma prawa się bronić? Coś Ci się chyba pojebało
Zgłoś
Avatar
Bombas 2022-05-24, 12:31 1
Bueno, bueno
Jak będziecie mi częściej dostarczać takich materiałów, to mogę wam te 500+ płacić patusy

@UnknownUser666
Dawaj tego więcej, dyskusje to ożywia na tym portalu i nie stypy
Zgłoś
Avatar
Z................w 2022-05-24, 13:27
I to jest prawdziwy tata a nie jakiś pedałek co chodzi z synkiem na spacer, powinien wypić z 5 piwek dla relaksu dla uspokojenia
Zgłoś
Avatar
xBloody 2022-05-24, 13:28
Nie znam całej historii i od czego się zaczęło, jednak jak można wywnioskować po tych materiałach to dzieciak nieźle wyszczekany jest. Nie chodzi do szkoły, nie zda do następnej klasy/nie ukończy szkoły, matka leciała dla niego po zeszyty a on i tak miał to gdzieś, podsumowując, ojciec już nie wytrzymał i sięgnął po rękoczyny bo pewnie już rozmowa ze szczylem nie pomagały.
Zgłoś
Avatar
PryszczatyJeż 2022-05-24, 13:39 1
Tu następna patola



Zgłoś
Avatar
stonefenix 2022-05-24, 13:44 12
Ale wy bzdury wypisujecie, że syn manipulant, że wina syna, że młody się życia nauczy. Gówno wiecie, a piszecie.
Jeżeli młody jest bity, zapewne ma depresję, poważna depresje. Depresja wynika z tego, że nie ma dokąd wrócić i się zrelaksować. Dom dla niego to piekło, w szkole pewnie też mu życia nie ułatwiają. Widać, że z nauką sobie po prostu nie radzi, może nie jest tak kumaty albo właśnie stres powoduje, że nie może być kumaty. Swoim dzieciom się pomaga, a nie się tłucze.
Korepetycje ? Jakieś zajęcia dodatkowe ? Rozwój zainteresowań ? Psycholog ?
Ojciec tego syna powinien iść do więzienia i mieć zakaz płodzenia dzieci i rodzicielstwa.
To wszystko prowadzi do tego, że młody może strzelić samobója a wy idioci przyklaskujecie tej żenadzie. Wasze mózgi stać tylko na tyle, by w kwestiach wychowawczych podnieś rękę i przyjebać? W zasypanej afrykańskiej wiosce byście się dobrze sprawdzili.
Zgłoś
Avatar
Milosz199 2022-05-24, 14:36
Wrzeszczy jak pterodaktyl
Zgłoś
Avatar
Araknarthoth 2022-05-24, 14:39
Masakra z takimi bachorami. Nie jestem zwolennikiem bicia, ale jak by mi dzieciak nie chodził do szkoły to też bym pewnie nie wytrzymał i go zlał. Młody specjalnie nakręca całą sytuacje i nagrywa dyktafonem jako dowód. Kiedyś to było normalne, że jak się miało złe oceny albo chodziło na wagary to się wpierdol dostawało. Niech się cieszy, że tylko go z otwartej łapy nawala a nie paskiem. Jak raz byłem zagrożony z przedmiotu to paskiem wojskowym dostałem tak po dupie, że w szkole przez kilka dni na lekcjach stałem bo siedzieć nie mogłem. No i pomogło poprawiłem oceny, zdałem do następnej klasy i wyszedłem na ludzi.
Co do wchodzenia do kibla jest to w pełni zrozumiałe. Młody penie miał myśli lub próby samobójcze dlatego ojciec go kontroluje.
Zgłoś
Avatar
Robert112 2022-05-24, 15:27 7
Araknarthoth napisał/a:

Masakra z takimi bachorami. Nie jestem zwolennikiem bicia, ale jak by mi dzieciak nie chodził do szkoły to też bym pewnie nie wytrzymał i go zlał. Młody specjalnie nakręca całą sytuacje i nagrywa dyktafonem jako dowód. Kiedyś to było normalne, że jak się miało złe oceny albo chodziło na wagary to się wpierdol dostawało. Niech się cieszy, że tylko go z otwartej łapy nawala a nie paskiem. Jak raz byłem zagrożony z przedmiotu to paskiem wojskowym dostałem tak po dupie, że w szkole przez kilka dni na lekcjach stałem bo siedzieć nie mogłem. No i pomogło poprawiłem oceny, zdałem do następnej klasy i wyszedłem na ludzi.
Co do wchodzenia do kibla jest to w pełni zrozumiałe. Młody penie miał myśli lub próby samobójcze dlatego ojciec go kontroluje.



Co ty pierdolisz za głupoty? Dostać lanie paskiem a być napierdalanym po głowie to nie jest danie lania a znęcanie się. Potwierdzenie, że znowu dostanie krzesłem to w ramach tego paska też? Groźby wjechania z kolana w ryj to ma aspekt wychowawczy? Wchodzenie do kibla według Ciebie w celu kontroli czy sobie coś nie robi? Kontrola polega na spuszczeniu wpierdolu na kiblu? Jeśli młody miał myśli lub próby samobójcze to zdecydowanie dalsze znęcanie się nad nim mu w tym pomoże, zdecydowanie szybciej osiągnie swój cel. Skąd się biorą tacy ludzie jak ty? Klaps w dupe czy kilka pasów po wywiadówce to nie to samo co tutaj się odpierdalało.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie