18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ojciec bije syna
UnknownUserForm • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpierdol od ojca

Zgłoś
Avatar
Maniecky 2022-05-23, 19:49 15
Kurwa, ilu tu jest zjebanych Januszy ktorzy wspolczuja biednemu ojcu ze "dostal takiego syna".... pewnie tak samo zjebani jak ten stary. Slyszeliscie dauny o czyms takim jak prawidlowe wychowanie? I od razy prostuje wy prymitywy jebane.. prawidlowe wychowanie ≠ napierdalanie
Zgłoś
Avatar
Sawix 2022-05-23, 19:52 4
Daniel01 napisał/a:

dobre stare czasy..........pamiętam jak za czasów liceum ze starym na sparing wyskoczyłem.....już do mnie nie kozaczył nigdy.......



Na ojca rękę podniosłeś ? Jesteś zwykłym śmieciem
Zgłoś
Avatar
w3exe 2022-05-23, 19:54 3
macie film jak ojciec syna przylapal na nagrywaniu siostry? xD
Zgłoś
Avatar
MANIEKKRK 2022-05-23, 19:55 7
co jak co ale licze ze ktos kiedys poda adres tek kurwy i stary dostanie wpierdol jaki mu sie nalezy za bicie małolata
Zgłoś
Avatar
Kris891 2022-05-23, 19:56 2
Motabek1 napisał/a:

Tak to oni ... Czy ktoś ma więcej takich nagrań?



Napisz do młodego który wystawił ten filmik,może ma więcej ciekawych nagrań z własnej chaty ?
Zgłoś
Avatar
skoorviel 2022-05-23, 20:04 4
Można dużo mówić nie znając sytuacji..
Sam mam dwójkę dzieci, ogólnie grzeczne, ułożone ale mające swoje źle dni i człowiek już czasami nie wytrzymuje, tylko że ja dzieciaka jednego czy to drugiego nie napierdalam.
Słuchając tego, mimo że nie jestem zwolennikiem kar cielesnych na dzieciach, to przypomniało mi się jak ojciec mnie napierdalał skórzanym pasem, albo kablem od tv to były kurwa czasy i patola, ale wtedy chociaż wiedziałem, żeby zanim coś znów odpierdole to zastanowię się dwa razy, także ten tego
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2022-05-23, 20:06 4
Szczyl taki wygadany, że tylko wpierdol jest w stanie zrobić z niego człowieka. Ma wyjebane na szkołę, bo wg niego jest w nienormanlej rodzinie, no kurwa.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-05-23, 20:07 2
18 lat, walizy za drzwi, kop w dupę i do widzenia.
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2022-05-23, 20:07 1
Nie dostał wpierdolu bez powodu. Patus.
Zgłoś
Avatar
motorcycleman 2022-05-23, 20:08
Dzięki bogom mam normalne dzieci
Zgłoś
Avatar
jestemnikim 2022-05-23, 20:08 14
Sawix napisał/a:

Na ojca rękę podniosłeś ? Jesteś zwykłym śmieciem



Ojciec moze dziecko napierdalać ale dziecko nie moze oddać?
Zgłoś
Avatar
alucard321 2022-05-23, 20:21 12
Oj pamiętam. Trzeba się było staremu postawić i wyjebać mu racucha w pysk jak skakał. Miałem jakieś 16 lat i miałem tego serdecznie dość. Też myślał, że wszystko może. Matki nie ruszał, ale dla mnie był fiutem jakich mało. Wpadł kiedyś najebany (a wcale często nie pił, po prostu był chujem). Miał problem, że słucham muzyki w słuchawkach a nie jego pierdolenia. Piznął mnie w łeb, że słuchawki spadły, następnie nogą je połamał. Straciłem panowanie i zajebałem mu jak tylko mocno mogłem. Bardzo się zdziwił. Matka jeszcze bardziej. Od tamtej pory miałem spokój jak ręką odjął. Jak coś furzył to mu przypominałem jak mu pizda nie chciała zejść spod oka i wszystkim mówił, że wywrócił się jak chodził po miejscowym lesie (kto go kurwa kiedy w lesie widział).
Mam nadzieję że w dupie macie moja historię. Miłego brandzlowania do harda.
Zgłoś
Avatar
Kurde26 2022-05-23, 20:22 5
Myślę że chłopak nieźle odpierdala w domu i prowokuje starych a potem nagrywa. Poza tym myślę że gość jest gejem i ojciec nie może się z tym pogodzić. Chyba jest niezłą gnidą jak i rodzice. Doprowadził starych do ostateczności
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2022-05-23, 20:24 4
Goodkat napisał/a:

a próbowałeś się chociaż wziąć za naukę? Zaskocz ojca, przynieś same piątki to ci jeszcze flaszke postawi, wydaje sie spoko ziomkiem któremu zalezy zeby cos z ciebie wyrosło



Po prostu jesteście takimi samymi patusami.
Zgłoś
Avatar
pakks 2022-05-23, 20:24 10
Bym chyba chuja młotkiem utłukł we śnie, jakby był na miejscu tego chłopaka. Strasznie mu współczuję, potem będzie mieć rozjebaną psychikę i skończy jako pojebany oprawca jak ojciec albo odwrotnie będzie totalną ofiarą życiową bez własnego zdania z problemami lękowymi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie