18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ojciec bije syna
UnknownUserForm • 2022-05-23, 15:05
Na pierwszym nagraniu syn jest bity przez ojca w łazience



Na drugim słychać jak syn dostał konkretny wpierdol od ojca

Zgłoś
Avatar
homorek 2022-05-23, 20:25
Strugi napisał/a:

Co młody odpierdala że ojciec z matą maja go tak dość?



Nagranie jest przycięte... Na początku ojciec mówi do syna:
O: Rucham twoją matkę
S: Ja też
Zgłoś
Avatar
vortexture 2022-05-23, 20:29 7
Straszna patologia, dzieciak powinien pójśc na policję i rozpruć się na starych. Lepiej nie mieć rodziny niż takich pojebów.
Zgłoś
Avatar
husstler 2022-05-23, 20:31 8
Największymi przegranymi są rodzice , nie wywiązali się z zadania , młody jak każdy w tym wieku głupi i zbuntowany , skoro w ogóle chodzi do szkoły te 50 % to nie ma tragedii , wątpię też w złodziejstwo i takie tam , pewnie wpierdol się należy i tak , ale wpierdol to wpierdol , paskiem bez krzyków , bez przekleństw , ale tu jasno widać że rodzice pierdolnięci , teksty typu zajebe cię , zabije , ty szmato ,kurwo , wjadę ci z kolana ..... Nie wyobrażam sobie żeby rodzić w taki sposób mówił do własnego dziecka , tu młody ma rację , to nie jest normalna rodzina , widać ewidentnie że ojciec szuka pretekstu żeby trochę się rozładować , widać po akcji w kiblu że tylko czeka na to , takie zachowanie nie objawia się z dnia na dzień , założę się że patola tak wygląda od lat , i taki ich charakter
Zgłoś
Avatar
vortexture 2022-05-23, 20:33 7
skoorviel napisał/a:

Można dużo mówić nie znając sytuacji..
Sam mam dwójkę dzieci, ogólnie grzeczne, ułożone ale mające swoje źle dni i człowiek już czasami nie wytrzymuje, tylko że ja dzieciaka jednego czy to drugiego nie napierdalam.
Słuchając tego, mimo że nie jestem zwolennikiem kar cielesnych na dzieciach, to przypomniało mi się jak ojciec mnie napierdalał skórzanym pasem, albo kablem od tv to były kurwa czasy i patola, ale wtedy chociaż wiedziałem, żeby zanim coś znów odpierdole to zastanowię się dwa razy, także ten tego



Ja czasem wydrę mordę ale raczej rzadko się to zdarza. Napierdalanie dziecka to porażka. Chłopak jest odbiciem tego w jaki sposób został wychowany. Matka brzmi jak typowa Karyna co obciąga za łyk Amareny.
Zgłoś
Avatar
Krzywciooo 2022-05-23, 20:34 9
Typowe znęcanie się psychiczne nad dzieckiem, heh za parę lat złapie kose i rozjebie ich wszystkich ;D
Zgłoś
Avatar
Roman Adamus 2022-05-23, 20:44 7
Dajcie mi tatusia porozmawiam z nim serdecznie
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-05-23, 20:46
Po co komu kamerka w łazience? To jakieś krwawe pojeby!
Zgłoś
Avatar
Torretto1056 2022-05-23, 20:47 18
Goodkat napisał/a:

a próbowałeś się chociaż wziąć za naukę? Zaskocz ojca, przynieś same piątki to ci jeszcze flaszke postawi, wydaje sie spoko ziomkiem któremu zalezy zeby cos z ciebie wyrosło



Dobrze pierdolniety jesteś. Dla takiego sadysty jak on, wystarczy byle pretekst. Dzieciak nie ma ani chęci ani motywacji do nauki, nie dziwie mu się zresztą. Najgorsze jest, że jeszcze się takiego skursywyna popiera wśród takich jak wy. Ha tfu. Żeby wam ktoś tak kiedyś obił mordę z byle powodu podczas srania
Zgłoś
Avatar
aligator 2022-05-23, 20:47 7
JebacJP2 napisał/a:

I tak powinno być. Nie byłoby tyle pizd w rurkach.



Lepiej zostać rycerzem ortalionu ...normalny ojciec uczy syna jak nie być pizzda i nie musi go tak traktować oczywiście nie mówię że wpierdol to coś złego ale nasze dzieci są odzwierciedleniem samych nas i przeżyć których doświadczyły a jak tatuś wali przez 17 lat Bronka prEd tv i nagle mu się przypomniało że ma syna który wali w huja z buda i nie zda bo nauczycielka sie pofatygowala i przyszla do
rodzicow ktorych nigdy nie widziala na wywiadowce to właśnie później są takie koperkowe afery ... jakby miał jaja to syn by go szanował... nie raz dostałem wjebano od starego choć wiem że mógłbym mu dojebac ,ale nigdy nie podniósł bym na niego ręki No wpierdol zawsze był zasłużony i była z tego wyciągnięta nauka także jebac was patologiczne ścierwo w czoło tępym nożem

Zgłoś
Avatar
marclema 2022-05-23, 20:49 15
Niestety, większość komentarzy w tym wątku jest napisana przez zwykły odpad ludzki, życzę wam kurwy abyście nigdy się nie rozmnażały.
a dla tego dzieciaka to potrzeba wiele... od współczucia aż do wychowania na nowo.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2022-05-23, 21:03 2
A wystarczyło założyć gumę. Młody chyba chciał zostać influencerem i miał nadzieję na dołączenie do Ekipy. Nie dziwię się ojcu, że go sprowadził na ziemię w taki sposób. Nie dociera słowem to trzeba inaczej przemówić do rozsądku.
Zgłoś
Avatar
karinawaw 2022-05-23, 21:22 11
Niektórzy widzę łykają jak pelikan jakieś nagranie gówniaka w połowie gdzie ewidentnie słychać, że prowokuje starego bo wie, że łatwo mu ciśnienie skacze.
Nie wiemy czy gówniak się w kiblu nie zamknął bo mu stary odciął internet i ten się zamknął w kiblu po złości.
A jak ojciec wparował to jeszcze mu wali teksty jak do psa "Wyjdź stąd. Bo sram". A potem jeszcze jakieś "Ty jesteś pojebany?"
Taki niewinny kwilący dzieciak nie używałby takich słów.

A drugie nagranie też z klasycznej pogadanki po wizycie w szkole gdzie ojcu się dowiedział jak jego syneczek spierdala z lekcji.
I gówniak zamiast zamknąć pysk i wysłuchać gorzkiej pogadanki ojca to jeszcze pyskuje i mądrzy się co ojciec powinien.
A jak już ojcu jest w krytycznym momencie to mu wypierdala z tekstem "W normalnej rodzinie".
No i potem zdziwko, że ojciec wziął klapka i mu przypierdolił.
Bo nawet nie widzimy jak wygląda ten straszny atak ojca. A młody kwili jak by mu Ruskie robiły tulipana.

Na koniec dodam tak od serca, że życzę temu rudemu cwaniakowi co nagrywa po cichu ojca i wrzuca do neta żeby jego rodzicom odmówili opieki nad nim i żeby trafił do domu dziecka. ZObaczymy czy wtedy będzie taki wyszczekany jak się skończy internecik, dobre jedzonko i inne wygody.

I w kij w oko wszystkim gadającym o bezstresowym wychowaniu. Jak dzieciaka wychowacie bezstresowo to potem będzie płakał jak ktoś w internecie napisze, że są tylko dwie płcie.
Zgłoś
Avatar
jebabasen 2022-05-23, 21:36
jestemnikim napisał/a:

Ojciec do utylizacji
A szczerze mam nadzieje ze młody w pewnym momencie sie wkurwi weźmie nóż i kurwy we snie zajebie po to jest chore kurwa



jebany kurwa upoś pierdolony
Zgłoś
Avatar
n................l 2022-05-23, 21:36 4
karinawaw napisał/a:

I w kij w oko wszystkim gadającym o bezstresowym wychowaniu.


To trzeba mieć na imię Karyna żeby uważać że nienapierdalanie dzieciaka oznacza bezstresowe wychowania, weź kurwa powiedz że to bait.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2022-05-23, 21:37 1
Zajebe ci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie