18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Nie jestem w stanie pojąć jak można być taką kurwą.

Info:
ukryta treść
Crying, the 3-year-old girl was suddenly kicked down by her father, then grabbed her leg and thrown her away, making viewers angry.
The incident happened at around 8:00 p.m. on October 29, in Phu Lam commune, Nghi Son town, Thanh Hoa province.

In the clip recorded by a surveillance camera, a little girl about 3 years old is crying and following a woman holding a small child. After that, the baby stood in the middle of the yard and cried. The mother coaxed the child but he did not calm down.

At this time, the father ran out of the house, kicked the baby down into the yard, then grabbed his feet and threw him out onto the front path. It is known that the girl had a broken shoulder and had to be taken to the hospital for treatment.
Zgłoś
Avatar
gshock 2023-11-04, 8:07
Pewnie chciała do rollercoaster, to stary pokazał jej że karuzela też jest fajna
Zgłoś
Avatar
diudoza 2023-11-04, 8:24 1
Mam nadzieję że kolega znajdzie się na hardzie
Zgłoś
Avatar
8marca 2023-11-04, 8:32 1
Lord_Slizgacz napisał/a:

Jak bym pierdolil to bym dupa ruszał. Gościowi powinni lep ujebac ale powoli.



Są sposoby ruchania bez dupy ruszania.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-11-04, 9:32 2
ErwinR napisał/a:

chcialbym tylko przypomniec ze to jest sadistic... pierdolone cieple pizdy ...



Woooooow ale z ciebie kozak, wyrazy szacunku! To heroiczny wyczyn pisać wysrywy w internecie pod jawnie bestialskim filmikami. Musisz mieć jaja ze stali, na prawdę.

JamPawel napisał/a:

1. wsadzają fiuta w pochwę i ruszają nim jak tłokiem aż do wytrysku
2 nie robią tego w żadnym konkretnym celu



1.To instrukcja, jak spuścić z wentyla. Żeby zapłodnić potrzeba jeszcze jako tako dorozeiniętych plemników. Aż dziw, że natura wyposaża w takowe niektóre jednostki.
2. Po co ruchają to wiem, ale po co zostają ojcami?
Zgłoś
Avatar
xPaJaCx 2023-11-04, 9:55 4
ErwinR napisał/a:

chcialbym tylko przypomniec ze to jest sadistic... pierdolone cieple pizdy ...



Kiedyś był. Teraz to obrońcy zwierzątek i dzieci. Jedyny gatunek który doznaje orgazmu od komentarzy, który z nich wymierzył by lepszą karę i czego to by on w ogóle nie zrobił

Zgłoś
Avatar
Payan 2023-11-04, 10:04
Trzeba być ping pongiem, żeby coś takiego zrobić. Tam co drugi chińczyk ma coś z psychiką nie halo.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-11-04, 10:26 3
Jesse.Pinkman napisał/a:

Nie jestem w stanie pojąć jak można być taką kurwą.



A co ona zrobiła?
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2023-11-04, 11:02
xPaJaCx napisał/a:

Kiedyś był. Teraz to obrońcy zwierzątek i dzieci. Jedyny gatunek który doznaje orgazmu od komentarzy, który z nich wymierzył by lepszą karę i czego to by on w ogóle nie zrobił



Niektórzy ludzie są normalni i mają normalne odruchy i uczucia typowe dla ludzi cywilizowanych. Nie każdy musi się jarać jak to daleko rzucił dzieciakiem
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-11-04, 12:19 4
Dzik5150 napisał/a:

Niektórzy ludzie są normalni i mają normalne odruchy i uczucia typowe dla ludzi cywilizowanych. Nie każdy musi się jarać jak to daleko rzucił dzieciakiem



Może po kilku latach dowiedział się, że to nie jego bombelek Fakt, powinien był za to najpierw zajebać żonie
Zgłoś
Avatar
xPaJaCx 2023-11-04, 12:34 3
Dzik5150 napisał/a:

Niektórzy ludzie są normalni i mają normalne odruchy i uczucia typowe dla ludzi cywilizowanych. Nie każdy musi się jarać jak to daleko rzucił dzieciakiem



to co tu robisz?
Zgłoś
Avatar
Dzik5150 2023-11-04, 12:39
xPaJaCx napisał/a:

to co tu robisz?



Żeby móc obejrzeć coś co ma wspólnego z rzeczywistością a nie pierdolone tik toki PaJaCu
Zgłoś
Avatar
poliqon 2023-11-04, 12:41 2
dobrze zrobił, mała szmata piszcząca, ja bym butem w ryja jej wjechał jeszcze robiąc pełną ortodoncję zębów
Zgłoś
Avatar
uzytkownik609 2023-11-04, 13:26
Czemu nie podajesz kraju w którym to się dzieje? Nie udawaj takiego mądrego że rozpoznajesz kraje po prowincjach, każdy widzi twoje debilne wpisy i z pewnością nie ogarniasz.
Zgłoś
Avatar
riddick1773 2023-11-04, 13:26
Lord_Slizgacz napisał/a:

Jak bym pierdolil to bym dupa ruszał. Gościowi powinni lep ujebac ale powoli.



"łeb" jak już coś, szanuj język ojczysty
Zgłoś
Avatar
mazga50 2023-11-04, 16:44
Jesse.Pinkman napisał/a:

Przepraszam bardzo ale o czym ty pierdolisz?



Russki troll korzysta z tłumacza google.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie