18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
majeńka 2024-07-28, 0:21 1
Baronessa napisał/a:

Kwestia kilku lat, mniej więcej do 6 roku życia gówniak jest nieznośnym, wiecznie ryczącym bez powodu bachorem. Starsze gówniaki są nawet spoko i można z nimi pograć w piłkę, czy na smartfonie i samemu przy okazji pobawić się w dzieciństwo.
Sam jestem typowym bezdzietnym stulejem celującym w samice poza swoim zasięgiem, ale siostra ma dwójkę już starszych gówniaków, więc wiem, jak to mniej więcej wygląda...


12 lat co najmniej.
Zgłoś
Avatar
trytodie 2024-07-28, 0:24 1
@hoszo: hoszo napisz co na SB wszyscy czekają
Zgłoś
Avatar
Dualamangor 2024-07-28, 3:13 1
Baronessa napisał/a:

Gówniak pierdolnął potylicą o beton, że aż zwoje w małym łbie się wyprostowały...
Dobrze, że filmik sięburywa, bo bym nie zniósł tego gównianego ryku.
Kwestia kilku lat, mniej więcej do 6 roku życia gówniak jest nieznośnym, wiecznie ryczącym bez powodu bachorem. Starsze gówniaki są nawet spoko i można z nimi pograć w piłkę, czy na smartfonie i samemu przy okazji pobawić się w dzieciństwo.
Sam jestem typowym bezdzietnym stulejem celującym w samice poza swoim zasięgiem, ale siostra ma dwójkę już starszych gówniaków, więc wiem, jak to mniej więcej wygląda...



Gówno wiesz
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-07-28, 10:24 1
Baronessa napisał/a:

Gówniak pierdolnął potylicą o beton, że aż zwoje w małym łbie się wyprostowały...
Dobrze, że filmik sięburywa, bo bym nie zniósł tego gównianego ryku.
Kwestia kilku lat, mniej więcej do 6 roku życia gówniak jest nieznośnym, wiecznie ryczącym bez powodu bachorem. Starsze gówniaki są nawet spoko i można z nimi pograć w piłkę, czy na smartfonie i samemu przy okazji pobawić się w dzieciństwo.
Sam jestem typowym bezdzietnym stulejem celującym w samice poza swoim zasięgiem, ale siostra ma dwójkę już starszych gówniaków, więc wiem, jak to mniej więcej wygląda...



Zależy od dzieciaka i od rodzica. Dzieci nie są "głupie" potrafią rozpoznawać emocje i dostosowują się szybko do panujących warunków. Jak widzisz drącego jape gówniaka to wiedz że będąc małym kaszojadem nauczył się że płaczem i rykiem może wszystko wymusić od rodziców, gdyby rodzice bardziej twardo podchodzili już do 2 latka to by 4-5 latek nie marnował energii na ryki bo wie że to i tak by nic nie dało <pudzian>
Zgłoś