18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:21
🔥 Pomocnik się znalazł - teraz popularne
Avatar
Sygu 2016-06-09, 13:40
Przeżył bo butów nie stwierdzono.
Kurwa...
Zgłoś
Avatar
biglog 2016-06-09, 14:04 6
Za zdychające motościerwo zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Michal13 2016-06-09, 14:22 1
To wina tego zjeba co przechodził ale skąd on sie tam znalazł kurwa .
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-06-09, 14:24
od ściany do ściany byku ty jebany
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-06-09, 18:59
zdawało mi się, że było już raz jako osobny materiał i raz w kompilacji, ale nie mogę znaleźć
Zgłoś
Avatar
IOI 2016-06-10, 10:59 3
w drugiej sekundzie widac wyraznie dzure w asfalcie na ktorej prawdopodobnie stracil panowanie na motocyklem.
Zgłoś
Avatar
DavidYi 2016-06-10, 18:59
Uśmiechnąłem się
Zgłoś
Avatar
M................e 2016-06-11, 9:07
matko bosko a co to się stanęło
Zgłoś
Avatar
takamahi 2016-06-11, 16:40
osa mu do kasku wpadła
Zgłoś
Avatar
noiL 2016-06-11, 16:46 2
I jak zwykle na sadolu sami eksperci...

Michal13 napisał/a:

To wina tego zjeba co przechodził ale skąd on sie tam znalazł kurwa .



Nie wina tego co przechodzil tylko tego w samochodzie ktory postanowil go przepuscic.

IOI napisał/a:

w drugiej sekundzie widac wyraznie dzure w asfalcie na ktorej prawdopodobnie stracil panowanie na motocyklem.



Dziure moze i widac wyraznie, ale to nie ona byla przyczyna tego zdarzenia.
Jak zatrzymasz w 3 sekundzie kiedy motocyklista wyjezdza z prawej strony to widac, ze jeszcze jedzie normalnie. Miedzy 3 a 4 sekunda widac jak daje po heblach. Widocznie sie zagapil i za pozno zauwazyl, ze samochod przed nim sie zatrzymal. Ewidentnie widac jak zbyt mocno przyciska przedni hamulec i mu kolo ucieka przez to wpada w poslizg.

ps
nie jestem ekspertem
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2016-06-11, 17:20 5
Ewidentna wina kierującego samochodem , nie spojrzał w lusterko . A powinien spojrzeć , zauważyć pojeba na motorze i rozjechać pieszego na pasach .
Zgłoś
Avatar
alanwroc 2016-06-11, 17:23 8
Pieszy ewidentnie nie patrzył w lusterka a motocykle są wszędzie
Zgłoś
Avatar
get.this.log.bitch 2016-06-12, 9:26
Lukasz2525 napisał/a:

Ewidentna wina kierującego samochodem , nie spojrzał w lusterko . A powinien spojrzeć , zauważyć pojeba na motorze i rozjechać pieszego na pasach .



Pasów to ja tam nie widzę, jedynie znak! Jaki wniosek? Brak odpowidniej uwagi kierowcy, ale wina leży także po stronie Inspekcji Transportu Drogowego za nieprawidłowe oznaczenie przejścia (mogę się mylić co do instytucji, która za to odpowiada. Wyłamując się sadolowej tradycji uprzedzam, że nie jestem "ekspertę"), co doprowadziło nieuważnego kierowcę samochodu do gwałtownego zahamowania. Wbrew pozorom znaki poziome są bardzo istotne i znacząco wpływają na ruch drogowy.
Zgłoś
Avatar
Kamil3l 2016-06-12, 13:50
@up
nie pierdol
masz znaki pionowe i jak jesteś kierowcą to wiesz, że tam jest przejście. Po lewo widać "jeden zebr" reszta się starła. No powinni odmalować, dla bezpieczeństwa i dla takich debili jak ty którzy potrzebują znaku pionowego i poziomego aby zajarzyć co to przed nimi jest
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie