18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Okazywanie uczuć
phrontch • 2019-08-09, 7:32
Panowie z żandarmerii wojskowej ujawnili swoje uczucia wobec zatrzymanych bandytów herbu da Silva

Zgłoś
Avatar
kickyourheadoff 2019-08-09, 8:45 13
tam policjanci na szkoleniach raczej nie uczą się kodeksów czy etyki

kiedy patrzę na brazylijskie interwencje śmiać mi się chce z tych naszych Sebków, co się napinają na 100%

"powiedzcie matce że mnie bijo" "kameruj kameruj", "jest wszystko nagrane" "ale za co, że sobie szli?"
Zgłoś
Avatar
trupzszafy 2019-08-09, 9:20 7
tam to normalna procedura.zamiast pierdolenia"masz prawo nic nie mówić,prawo do adwokata"kilka kopw na łeb reguluje relacje między zatrzymanym a funkcjonariuszem
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-08-09, 18:18 2
tak powinno traktować się bandziorów wpierdol na dzień dobry a nie to co u nas się cackają nagrywają itp
Zgłoś
Avatar
AlaksanderLukaszenka 2019-08-10, 1:52
Prawidłowa reakcja. Wpierdol i do paki.
Zgłoś
Avatar
DoubleBorger 2019-08-11, 15:38
Ludziom odjebało od tego "a co jeśli jest niewinny" są pewne granice. Jedna sprawa kiedy sąa dowody, inna sprawa kiedy są przypuszczenia.

A tak, nie można nikomu nawet złego słowa powiedzieć, bo oskarżyć może. Jak dla mnie każdy kogo policja chce zatrzymać w celu przesłuchania/ odbycia kary, powinna normalnie używać siły jeżeli odmawia współpracy. Policja jak chce to itak znajdzie sposób, żeby upierdolić komuś życie.
Zgłoś