18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
gr3go 2017-11-14, 15:34 86
no i kurwa prawidłowo....
Zgłoś
Avatar
A................t 2017-11-14, 17:29 29
Motopizda motopiździe motopizdą.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2017-11-14, 17:30 3
Brzęczą jak kosiarki.
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-11-14, 18:18 26
Alart napisał/a:

Motopizda motopiździe motopizdą.


Wszyscy tacy oryginalni, motopizdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motopizdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopierdalanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie pizdy bojące się motocykli!
Zgłoś
Avatar
AmatorKrupnika 2017-11-14, 18:27
@Nihilista nie warto się produkować
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2017-11-14, 18:37 25
Nihilista napisał/a:


ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.




Ta, a potem się obudziłeś.
Zgłoś
Avatar
oozyxak0o 2017-11-14, 18:46 15
Nihilista napisał/a:


Wszyscy tacy oryginalni, motopizdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motopizdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopierdalanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie pizdy bojące się motocykli!

Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-14, 18:48 3
Nihilista napisał/a:


Wszyscy tacy oryginalni, motopizdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motopizdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopierdalanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie pizdy bojące się motocykli!


Ciekawe rzeczy piszesz.
Jeszcze nigdy nie zapytałem "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?".
Za to wiele razy mnie pytano o to ile mam mocy jak ruchałem 650tki w swoich byłych tuningowanych s70r a potem s60r.
Zgłoś
Avatar
e................s 2017-11-14, 19:09 4
Nihilista
brakowało mi takiego komentarza, jeszcze tylko dodam

tylko niektórzy z sadoli jeszcze nie wiedzą, że facet na fajnym motocyklu wygląda świetnie dla wyjątkowych kobiet,
choć jeździ przede wszystkim dla siebie i po prostu lubi jednoślady,
ale te które zachwycają się podrasowanymi lub drogimi autami, to zwykłe lodziary
Zgłoś
Avatar
Nihilista 2017-11-14, 19:11 2
@Velture

Co masz do 650, niektórzy boją się uczyć na większych, od czegoś trzeba zacząć.

ps - Fajnie było wsadzić kij w mrowisko :]
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-11-14, 19:26
Nihilista napisał/a:

@Velture

Co masz do 650, niektórzy boją się uczyć na większych, od czegoś trzeba zacząć.

Fajnie wsadzić kij w mrowisko :]


Nic nie mam do 650 bo łatwo się je objeżdżało i uwielbiałem jak mnie pytali co mam pod maską a ja zawsze szyderczo mówiłem, że 2.0 w dieslu. Zabawa zaczynała się przy 750tkach gdzie jak ich objeżdżałem to musiałem się przyznawać co mam zrobione bo nie łykali mojej prowokacji z ropniakiem.
Zgłoś
Avatar
Ebenezeusz 2017-11-14, 19:48 7
Velture napisał/a:


Nic nie mam do 650 bo łatwo się je objeżdżało i uwielbiałem jak mnie pytali co mam pod maską a ja zawsze szyderczo mówiłem, że 2.0 w dieslu. Zabawa zaczynała się przy 750tkach gdzie jak ich objeżdżałem to musiałem się przyznawać co mam zrobione bo nie łykali mojej prowokacji z ropniakiem.



Czy w tej bajce były smoki?
Zgłoś
Avatar
Przema 2017-11-14, 20:18 6
@~Velture

pewnie nie wiedzieli że się z nimi ścigasz
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2017-11-14, 20:50 3
Nihilista napisał/a:


Wszyscy tacy oryginalni, motopizdują pod każdym filmem z motocyklami czy skuterami, ale na ulicy za każdym razem tylko "Przepraszam pana, a ile ma mocy? Jaka pojemność? Można dotknąć?". Szczególnie fajne są miny facetów gdy ich laski dostają orgazmu i robią sobie sweet sesyjkę przy maszynie, a oni tylko stoją i muszą na to patrzeć, słowem się nie odzywają.
Zawsze jak czytam tu komentarz o motopizdach pojawia mi się uśmiech na ryju [to jak dopierdalanie "bogatym frajerom" przy filmach z lamborghini] więc efekt chyba odwrotny od zamierzonego, tylko powoli to się przejada, ile można. Dla mnie tak piszący to właśnie ci frajerzy z blacharami - jedyne co mogą to komentować na sadolu, przecież na ulicy nie odważą się tak zaczepić. Pozdrawiam wszystkie pizdy bojące się motocykli!



Im więcej siedzę w necie tym bardziej utwierdza mnie przekonanie że teraz ci co robią prawko na A1/A to z reguły motopizdy udostępniające w necie foto ,,jeśli zginę to robiąc to co kochałem'' mając skuter albo moto 500 cm3 a na fotce litr na którym pro stunter robi wheelie albo znaczki samochodów na których widać np że posiadając jedną markę jesteś pedałem, samotnym albo jedna dupeczka a na moto lecą wszystkie same fajne laski (bo grube i brzydkie lecą na określony samochód ). Mam koleżkę co non stop nosi ciuszki typu ,,trzeba zapierdalać'' ogłasza się że weźmie ,,plecaczki'' a nawet na tego sprzęta nie wyrwał nic wartościowego (szlaufa żadnego też nie wyruchał mimo dobrego moto i mnóstwa kasy wydawanego na te ,,laski'')
Wg. mnie na hasełko motopizdeczka oburzają się z reguły osoby niedowartościowane, które moto podbudowują sobie ego, bo normalny człowiek zareaguje tak samo jak jakiś wielki pies jak na niego szczeka york, czyli powinno latać koło chuja

Velture podaj moc tego volva a najlepiej to zapodaj wykres, bo jak się spotykałem na miejscówce to moto robiły na całym odcinku tylko grubo rzeźbione furki z 4 butami i procedurą. Ze startu moto nie ma szans w tym starciu ale zwykłe fajne autka z mocą którą można mnożyć w porównaniu do zwykłych aut na ulicy w pizdę dostawały już po wrzuceniu 3 biegu (mówię o literku i po prostu ,,fajnych'' autach) Poza tym fajne klasy pojemności podałeś: w 650 to z reguły turystyki a 750 to taki półśrodek, producenci najbardziej spuszczają się w sportach w 600 albo w topowych modelach (co nie zmienia faktu że 750 fajnie zapierdala bo jeszcze bym został zlinczowany za to co napisałem, bo ktoś by sobie dopowiedział że napisałem że 750 ,,nie jedzie'').
Inaczej się sprawy mają gdy ktoś pomodzi w moto
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie