18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:07
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 2024-09-20, 16:24
Avatar
Abulcasis 2015-06-25, 13:30 2
Wyprzedzę wszystkich ekspertów sadolowych, którzy habilitacje na temat pranków i eksperymentów społecznych pisali wieki temu - "wszystko jest ustawione i chuj, autor tematu to pizda i ma kisiel zamiast mózgu, a kto daje piwo, ten jest zjebany na ryj".

A moim skromnym zdaniem ciekawe. Piwko leci.
Zgłoś
Avatar
kszan 2015-06-25, 13:33 127
Jaranie sie ekperymentami spolecznymi to pedalstwo, a autor filmiku to ciota i chuj
Zgłoś
Avatar
nerusss 2015-06-25, 13:49 7
moze pranki to sranki ale jakos me serce sie raduje jak widze ludzi ktorzy reaguja w ten sposob
Zgłoś
Avatar
moskalowy 2015-06-25, 14:06 2
jakie to jest kurwa beznadziejne!!!
Zgłoś
Avatar
KolejnaJednostka 2015-06-25, 14:16 2
Jeden z niewielu sensownych eksperymentów. Ale to jest różnica, to nie jest jakiś tam prank, tylko gość serio sprawdzał jak ludzie zareagują.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2015-06-25, 14:29 1
Popłakałem się.
Nie ten portal na tę wrzutę.
Zgłoś
Avatar
namek2 2015-06-25, 15:12 2
BTW po co litować się nad bezdomnymi? Rozumiem, komuś w życiu nie wyszło, ale taki śmieć ma 2 sprawne ręce niech sam zarobi na żarło, a nie okrada z gruzu zwykłych obywateli. Na co przeznaczy te pieniądze? Jasne że na używki, bo po co mu kupownia jedzenie skoro nikt głodnemu nie odmówi kupienia bułki, po co kupować ubrania gdzie zużyte ciuchy znajdzie w śmietnikach, a może kupi środki czystości - pff
Powiecie ciężko o pracę w takim kraju. No i tu się mylicie, bo pracy jest w chuj, tylko wiadomo, że nie płacą tyle ile byśmy oczekiwali. Ale po co takiemu śmieciowi wysokie wynagrodzenie skoro nie odprowadza żadnych rachunków? Ma sprawne ręce, niech zapierdala, a wy się ogarnijcie się i nie dawajcie takim pieniędzy
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-06-25, 15:15 2
Chujowe a nie ciekawe - bezdomny na ulicy to zwykły menel i pijak bez chęci do życia, każdy bezdomny, który chce żyć lepiej, zapierdala do różnych wolontariatów, MOPS-ów śmopsów i innej pomocy, Ci bardziej rozgarnięci zbierają puszki i inny złom, z czego w skali miesiąca wyciągają niemałą kasę bo nawet kilka stówek.

Chujowy eksperyment, chujowi ludzie, pijaka żałują...
Zgłoś
Avatar
Szangti 2015-06-25, 15:56 1
Moj kolega bezdomy(pil i to ostro dynsks),rodzina sie wyparla(ma matke,ojca,rodzenstwo),nie zebra.Zalatwil sobie miejsce w noclegowni,jak ma prace to placi tam 400zl i ma spanie,zarcie ubrania. Jak nie to w ramach ze tam jest wykonuje prace spoleczne na rzecz osrodka.Warunek jest jeden,nie mozna byc pijanym,ogolnie pic. wiec ci co na ulicy to wybieraja picie...
Zgłoś
Avatar
haf3po3 2015-06-25, 16:35 2
Kiedyś był kręcony reportaż w Warszawie na temat bezdomnych. Mianowicie proponowano im "mieszkania" oraz pracę, normalnie zatrudnienie, pensja itd.. Ani jeden nie przyjął propozycji, bo i po co jak większość z nich mówiła, że w ciągu dnia potrafią ponad 500 zł wyżebrać...
Zgłoś
Avatar
KaiWren 2015-06-25, 16:35 5
Stary żart:

-Skąd jesteś, Ej?

-Z Łodzi, Ej.

-Ej, nie pytałem czym sie zajmujesz tylko skąd jesteś.
Zgłoś
Avatar
M................6 2015-06-25, 18:28 7
KaiWren napisał/a:

Stary żart:

-Skąd jesteś, Ej?

-Z Łodzi, Ej.

-Ej, nie pytałem czym sie zajmujesz tylko skąd jesteś.

Jesteś dla mnie zagadką człowieku.
Zgłoś
Avatar
J................r 2015-06-25, 19:23 1
@MAxi96

Kurwa, a Ty nie jestes zagadka tylko ciolkiem, albo raczej nie dojebanym gimbem
Zgłoś
Avatar
teken 2015-06-25, 19:33 1
Wszędzie chujowe sranki, a później sprawdzają, czy ludzie mają znieczulice.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie