18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Okupacja Iraku
E................n • 2010-10-06, 14:12






//reszta niżej //

Nie mam zamiaru oceniać czy ta wojna byłą słuszna czy nie...
Reszta później jak ktoś zechce
Zgłoś
Avatar
PCXT 2010-10-06, 23:43
Najpierw tacy swoją zakłamaną szmatę rzucą na Saddama, potem na Polskę... Ja bym się już zbroił. Tylko nasi politycy muszą komuś służyć, jak się skończył wschód, to teraz kolej na zachód.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-10-06, 23:57
Swoją drogą kiedyś amerykański mundur miał charakter. Za równo woodland jak i 3 color były świetne. A obecnie amerykańscy żołnierze wyglądają jak zgraja czubków, która ubrana w piżamę i kask rowerowy chwyciła za broń...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-10-07, 0:19
PCXT napisał/a:

Najpierw tacy swoją zakłamaną szmatę rzucą na Saddama, potem na Polskę... Ja bym się już zbroił. Tylko nasi politycy muszą komuś służyć, jak się skończył wschód, to teraz kolej na zachód.



Tylko nasi politycy od 1990 roku sukcesywnie rozbrajają nasz kraj, liżąc przy tym niemiłosiernie dupę amerykanom. Obecnie, w 2010 roku nasze wojsko to zgraja idiotów, którym wojsko (jak kiedyś ZOMO) uratowało życie dając dobrze (zbyt dobrze) płatną pracę.


Cytat:

Swoją drogą kiedyś amerykański mundur miał charakter. Za równo woodland jak i 3 color były świetne. A obecnie amerykańscy żołnierze wyglądają jak zgraja czubków, która ubrana w piżamę i kask rowerowy chwyciła za broń...



Zawsze wyglądali jak debile, bo choćbyś w nie wiem co ubrał tą zgraję recydywistów, to nie ukryjesz prawdziwego oblicza.
Zgłoś
Avatar
SeksownyStajenny 2010-10-07, 2:56
na tym ostatnim zdjeciu widac ze dzieciak to mlody riddik ;p
Zgłoś
Avatar
C................u 2010-10-07, 9:06
tranzystor napisał/a:



Tylko nasi politycy od 1990 roku sukcesywnie rozbrajają nasz kraj, liżąc przy tym niemiłosiernie dupę amerykanom. Obecnie, w 2010 roku nasze wojsko to zgraja idiotów, którym wojsko (jak kiedyś ZOMO) uratowało życie dając dobrze (zbyt dobrze) płatną pracę.



Zazdrościsz nam dobrze płatnej pracy? Tjaa... 2100zł dla st. szer. to kurwa zajebista wypłata za narażanie własnego zdrowia (biegi, marsze, ćwiczenia, taktyki = 2-3lata i stawy siadają), o misjach nie wspominam, bo bedzie ze sami chcieli, po co oni tam i sratatata. Najlepiej pierdolić jak sie niema pojęcia. A to że rozbrajają nasz kraj to sie zgodze.
Zgłoś
Avatar
Obcy34 2010-10-07, 9:08
Walka z Islamem jest zawsze dobra.
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-10-07, 9:13 7
Obcy34 napisał/a:

Walka z Islamem jest zawsze dobra.


Islamiści mają takie samo zdanie o każdej innej religii.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-10-07, 11:17
Grue napisał/a:



Zazdrościsz nam dobrze płatnej pracy? Tjaa... 2100zł dla st. szer. to kurwa zajebista wypłata za narażanie własnego zdrowia (biegi, marsze, ćwiczenia, taktyki = 2-3lata i stawy siadają), o misjach nie wspominam, bo bedzie ze sami chcieli, po co oni tam i sratatata. Najlepiej pierdolić jak sie niema pojęcia. A to że rozbrajają nasz kraj to sie zgodze.



2100zł dla szeregowego. Wymagania stawiane mu, to ukończenie szkoły podstawowej, ewentualnie zawodówki (po reformie, to z porażeniem mózgowym się kończy). Takie kwoty nie dostanie młody inżynier (i nie kurwa po kierunkach "hodowla owiec", czy "kontrola jakości", bo to nieporozumienie), więc co narzekasz? Jak biegi, marsze i ćwiczenia to dla Ciebie narażanie zdrowia, to jesteś inwalidą i nie powinieneś pracować w wojsku.
Zgłoś
Avatar
ans83[Ż] 2010-10-07, 11:24
zdjęcie ze zdjęciem -można by rzec "aż mu oczko zbielało"

a tak między bogiem a prawdą jak by się nie bawił w kładzenie min przy drodze to by nie miał piegów
Zgłoś
Avatar
C................u 2010-10-07, 12:11 4
tranzystor napisał/a:



2100zł dla szeregowego. Wymagania stawiane mu, to ukończenie szkoły podstawowej, ewentualnie zawodówki (po reformie, to z porażeniem mózgowym się kończy). Takie kwoty nie dostanie młody inżynier (i nie kurwa po kierunkach "hodowla owiec", czy "kontrola jakości", bo to nieporozumienie), więc co narzekasz? Jak biegi, marsze i ćwiczenia to dla Ciebie narażanie zdrowia, to jesteś inwalidą i nie powinieneś pracować w wojsku.



Bullshit! To że ten kraj jest chory i inżynier nie może znaleść pracy i wynagrodzenia za nią adekwatnego do jego wykształcenia, to już nie moja wina, tylko tego chorego systemu. Co do biegów itd. Niestety ludzkie stawy nie są z tytanu i w końcu siadają. Nie służe w jakiejś pierdolonej jednostce obrony terytorialnej gdzie sie 8h leży i chuja robi, tylko w liniowej i (jak to decydenci nazywają) "elitarnej" to sie 5 dni w tygodniu zapierdala ostro na tą wypłatę. I nie, nie twierdze, że jest mała, mi odpowiada na moje potrzeby, chociaż wiadomo - przydałoby się wiecej. Inwalidą nie jestem, oprócz tego, że siedze na L4 bo mi kolano siadło i lecze sie, chodze na pierdolone rehabilitacje to jest wszystko si. 18stego wracam do służby i pociągne z 2-3 lata znowu bez urazów. Piłkarze łapią kontuzje, szary człowiek, żołnierz także może od zwiekszonego wysiłku fizycznego. I nie pisze tu o sztabuchach którzy siedzą 8h za biurkiem i im dupy rosną, a jak przychodzi egzamin z wfu to kurwa nawet 100m nie potrafią przebiec, czy na drążku sie raz podciagnąć. Takich powinni z woja wyjebać odrazu, ale cóż - układziki...

Co do wymagań - i co z tego, że podstawówka? Taki ani nie zostanie podoficerem, ani oficerem, a w korpusie szeregowych może MAX 12 lat siedzieć, wiec emerytury nie dostanie. Wiec przyszłość to jednak średnie z matura i podoficerka lub jak ja cel oficerka. I ostatnio sie zmieniło troche, bo badania nie sa na odpierdol + psychotesty doszły, wiec dużo palantów bez szkoły odpada dzieki Bogu. Baranów nam nie potrzeba.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2010-10-07, 20:51
Grue napisał/a:

I ostatnio sie zmieniło troche, bo badania nie sa na odpierdol + psychotesty doszły, wiec dużo palantów bez szkoły odpada dzieki Bogu. Baranów nam nie potrzeba.



Kurwa, to chyba ślepy jesteś, albo się do nich zaliczasz. MON teraz łyka wszystko jak pelikan. Nie słyszałem, żeby ktoś nie przeszedł testów. A oficerka.... no cóż, to już nie jak dawniej. Dawniej był szacunek do oficera, bo musiał trochę pozapierdalać i się pouczyć. Dzisiaj wezmą frajera po Akademii Sztuk Pięknych, albo zarządzaniu i mają "oficera". Brak szacunku dla takiego tumanu jest uzasadniony.
Zgłoś
Avatar
C................u 2010-10-07, 20:58
tranzystor napisał/a:



Kurwa, to chyba ślepy jesteś, albo się do nich zaliczasz. MON teraz łyka wszystko jak pelikan. Nie słyszałem, żeby ktoś nie przeszedł testów. A oficerka.... no cóż, to już nie jak dawniej. Dawniej był szacunek do oficera, bo musiał trochę pozapierdalać i się pouczyć. Dzisiaj wezmą frajera po Akademii Sztuk Pięknych, albo zarządzaniu i mają "oficera". Brak szacunku dla takiego tumanu jest uzasadniony.



To chyba u Ciebie biorą, bo w Poznaniu w tym roku dużo ludzi odpadło. to raz, a dwa to że w tym roku etatów było bardzo malutko do korpusu szer. i st. szer. A co do oficerki mówie o Szkole Oficerskiej, a nie pierdolonym przeszkoleniu 9 miesiecznym po studiach, bo tacy to kurwa porazka. Wielcy dowódcy, a chuja umieją. Wyślą takiego do Afganu, wielkiego bohatera i kurwa przy pierwszym ostrzale sraja po gaciach i nie wiedza co robic. Akurat ten system mianowania na oficerów jest chory w pizdu i nazad...
Zgłoś
Avatar
Ranger 2010-10-07, 22:07
Cytat:

To chyba u Ciebie biorą, bo w Poznaniu w tym roku dużo ludzi odpadło. to raz, a dwa to że w tym roku etatów było bardzo malutko do korpusu szer. i st. szer. A co do oficerki mówie o Szkole Oficerskiej, a nie pierdolonym przeszkoleniu 9 miesiecznym po studiach, bo tacy to kurwa porazka. Wielcy dowódcy, a chuja umieją. Wyślą takiego do Afganu, wielkiego bohatera i kurwa przy pierwszym ostrzale sraja po gaciach i nie wiedza co robic. Akurat ten system mianowania na oficerów jest chory w pizdu i nazad...



I dlatego odpadli - bo mało etatów, a nie dlatego, że się w normy nie zmieścili.

A oficer WP? Z reguły kojarzy mi się jako tępy chuj, bez znaczenia czy po WSO i 9 miesięcznym szkoleniu. Szkoła nie nauczy cię podejmowania decyzji na polu walki i nie rozumiem, jak taki, kurwa, szarak po szkole może dowodzić plutonem na misji stabilizacyjnej. Oficerów powinno się robić z doświadczonych podoficerów, a nie brać motłoch ze szkoły...
Zgłoś
Avatar
E................n 2010-10-08, 6:42
Ranger napisał/a:



I dlatego odpadli - bo mało etatów, a nie dlatego, że się w normy nie zmieścili.

A oficer WP? Z reguły kojarzy mi się jako tępy chuj, bez znaczenia czy po WSO i 9 miesięcznym szkoleniu. Szkoła nie nauczy cię podejmowania decyzji na polu walki i nie rozumiem, jak taki, kurwa, szarak po szkole może dowodzić plutonem na misji stabilizacyjnej. Oficerów powinno się robić z doświadczonych podoficerów, a nie brać motłoch ze szkoły...



Nie bo ten motłoch to często po prostu mięso armatnie.
Zgłoś