18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
lapps 2011-10-05, 17:24 3
Cytat:

U nas respekt do policji widać np w "Uwaga pirat"



rece opadaja
Zgłoś
Avatar
jamber 2011-10-05, 17:30
jebać amerykanów !!!! Niemców !!! i Ruskich !!! reszta niech se żyje
Zgłoś
Avatar
janek2121 2011-10-05, 17:40
jamber: A żydzi ?
Zgłoś
Avatar
V................7 2011-10-05, 18:17
Wall street razem z nami !
Zgłoś
Avatar
marios2012 2011-10-05, 18:54
Demokracja kurwa.
Zgłoś
Avatar
Mojoo 2011-10-05, 18:58 3
Amerykański rząd jak i bankierzy to największa i najlepiej zorganizowana organizacja terrorystyczna na świecie (polecam oglądnięcie filmu Zeitgeist - dostępny w internecie). Trochę późno się Amerykanie ocknęli, ale lepiej późno niż wcale. Rząd USA prowadzi wojny tam gdzie im pasuje czyli innymi słowy tam gdzie jest ropa, (Afryka północna, Irak, Afganistan) . Ludzie mówią dobrze, policja chroni miliarderów - bankierów z Wall Street, którym to zawdzięczamy obecny stan rzeczy.
Zgłoś
Avatar
kisielek 2011-10-05, 19:27
Jestem ciekaw czy jak by tam wpadł jakis zawodnik MMA ilu by tych super policjantow obił bo co ogladam filmiki z udziałem policji to maja przewage tylko dlatego ze maja gaz, pałke, lub pistolet, a i jeszcze ludzie nie chca ich zbytnio bić zeby nie mieć zadnych zarzutów.... moim zdaniem policja za czesto nad używa władzy....
Zgłoś
Avatar
ToPrzeciezJa 2011-10-05, 19:29
Zawsze i wszędzie!! Policja jebana będzie!!
Zgłoś
Avatar
Paulander 2011-10-05, 19:32
Policjant w 1;44 wymiata dalbym mu browara
Zgłoś
Avatar
Hunter562 2011-10-05, 19:53
Obie strony mają częściowo rację.
Zwykli ludzie protestują przeciwko bankierom i ogólnej chujowości systemu finansowego w USA.
A policjanci mają utrzymać porządek (w USA nie są aż tak bardzo ograniczenie jak u nas, że za ranienie kogoś kto chciał ich zabić pójdą siedzieć).
To że znajdzie się po obu stronach kilku narwańców nie świadczy o tym, że jedni lub drudzy są źli.

PS.
Kobiecy głos w 1:58 krzyczący "His bleeding" rozwala.
Zgłoś
Avatar
o................k 2011-10-05, 22:35
Do :kisielek

W USA uderzysz jednego policjanta to cie drugi obok niego zastrzeli,tam sie nie piedola.
Ogladam amerykanski program speeders - w jednym odcinku babka przekroczyla predkosc, zatrzymala sie po czym odkrecila szybe i wyciagnela reke z papierowa torebka [wygladalo jak flaszka /narkotyki]
Policjan sie pyta co jest w srodku a babka "miesa od rzeznika" - i faktyczne bylo to mieso, tam obywatele sa tak sparalizowani na widok policjanta ze nawet sie boja mniec w samochodzie podejzanie wygladajace pakunki aby nie nie dostac kulki przez przypadek.
Zgłoś